Alternatifim Cafe

.........

Discussion started on Rap - HipHop

Rap=Olusum..bısı anladınız mı?cvp hyr..Koleranın cok sade gorunen sozlerıne bakın..ve anlam ılıskısını kurmaya calsıın hıcbı soz rastgele soylenmemıs belırlı hedefler dogrultusunda belırlı kısılere..sago kolo ceza gıbı ısımlere dıss atsan nolur nereye kadar ..sankı onlar cok kaale alcak..ama bu dıssı atanlar bılınen ıı rap yapan undergrounddan kısıler..

koLeRaya heRkes diss atmaya çalışıyo zaten . . işte dieR RapçileRle kolo aRasndaki faRkı soRanlaRada cvp buduR :artis

iyi olan heRzaman dissleniR. . .

o zmn bu piyasada herkes iyi. iyi olan dissleniosa :D
#26 - Kasım 25 2007, 02:41:41
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

kolera iyi değilki bence sagopa şarkıların hepsini toparlayan kolerada kitaptan yazıyo şarkıları :D ayben şarkısında ne diyo kitapta diss yokmu kendi yaptığuın basit kaçmış kopya çekmeden b.. deilsin onu anladık haha:D:D:D
#27 - Kasım 27 2007, 10:19:35

koloyu kim kıskanıo da diss atıo cezaya daha çok diss var kimse çekemio...kolonun kitaptan yazdığını bilmiosanız öörenin sagonun takımı bu kadar şerefsiz işte..koloya diss atanların ellerine sağlık:D:d
#28 - Kasım 27 2007, 19:16:36

sagopa yanlış tanımışsın beni çoşkunun bu s*kli saldıran değil bayıltan nuri alço stili :)

başar süper
#29 - Aralık 17 2007, 04:21:44

koleraya diss adamlarda adam olsa bari bebeler kundaktan çıkmış diss atıyo  :kop ama sakıncalı bu işler özelliklede koloya bulaşmak yapmaın  :yanlis
#30 - Aralık 18 2007, 16:26:37
SAGOPA KAJMER

si-en-bi-sie

Ben Knack Out'u (K-O) yu bu dissle tanıdım. Gerçekden süper bir diss yapmışlar. İyi çalışma hakkını vermek lazım (:
#31 - Aralık 18 2007, 21:54:07

yaf herkes diss atıo kolo bi diss atmş bumu çok görüldüü allaallaaaaaaa aman bi açıklrını yakalamyn insanlrın heeee
#32 - Şubat 16 2008, 20:38:28

kolo kim arkadaslar????
Aga sen akıllara zararsın :D
#33 - Şubat 26 2008, 21:59:07
KİMinin RApi ŞAhAA KAlKAr Kiminin KAlçası!!
RApiTo: canIm KARdeşİİmm

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.