Alternatifim Cafe

Sagopa Kajmer & Kolera - İkimizi Anlatan Bir Şey ( Limited Edition ) Çıktı

Discussion started on Rap - HipHop

Arkadaşlar merakla beklediğimiz albüm limited edition ile çıktı. Bu özel basımdan sadece 5000 basım var, hemen almak isteyenler www.vemuzik.com'dan sipariş edebilirler.

Limited Edition içeriği;

Cd 1

1- Intro
2- Ne Bilirsin
3- Monotonluk Maratonu
4- Bir Var Bir Yok (Featuring Critical of Critical Madness)
5- Şampiyonu Sıkar Yarış
6- Gam Tozu ve Dünyanın Ninnisi
7- Bağlı HayatIm Pamuk İpliğine
8- A dan Z ye Hiphop Argosu (Skit)
9- Süper İkili
10- Kendim İçin
11- Af benim İşim Değil
12- Kolaysa Anlat
13- Fani
14- Biraz Gülümsemeye Ne Dersin (Skit)
15- Emcee Testi (Featuring Contribution X)
16- Şahit Varsa Konuşsun
17- Yarım Gönulle Bir Öpüş
18- Can Havli
19- Malum Tahrip İzleri
20- Herkesin Bir Suçu Var
21- Outro

Cd2 (İlk Cd'deki parçaların enstrumentalleri)
#1 - Nisan 17 2007, 13:41:52

ikisi birbirini bulmuş
saolasın paylaştığın
#2 - Nisan 19 2007, 18:27:03
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

İKİMİZİ ANLATAN BİRŞEY…

Melankolia Müzik gururla sunar…

Prodüktörlüğünü Türkçe Rap in en önemli isimlerinden Yunus Özyavuz (Sagopa Kajmer)un yaptığı yepyeni bir albümle Melankolia Müzik birkez daha huzurlarınızda.

21 şarkıdan oluşan yepyeni albüm ‘’İkimizi Anlatan Birşey’’ çok uzun zamandır beklenilen ve merak uyandıran bir albümdü.Nihayet albümün ilk basımı müzik marketlerde .Bu ilk basım 5000 adetle sınırlı olup özel koleksiyon basımıdır.Çift Cd (double cd) halinde sunulan bu özel basım, içerisinde farklı sürprizler içeriyor.

Lirikal ve müzikal anlamda eski kaliteli şarkılarını aratmayacak nitelikte ki yepyeni Sagopa ve Kolera şarkılarını içeren albümde ayrıca Contribution X ve Amerika’nın önemli Underground rap gruplarından Critical Madness’ın Mc’si Critical da ikiliye eşlik eden isimlerden.
#3 - Nisan 19 2007, 19:18:54

hade bakalım...hayırlı olsun
#4 - Nisan 21 2007, 21:22:59

ya bekliyoduk ne zamandır..

ohh bea çok sevindim :yah
#5 - Nisan 22 2007, 10:28:53
Tahterevalliden ilk kim kalkarsa yırtar, öbürünün
kçı yere vurur!

Sagopa Kajmer ve Kolera nın Çıkaracakları albüm nezaman çıkacak diye merak eden arkadaşlar var sagopa ve kolera sizler için biraz ip uçları verdi.

Koleranın açıklaması:
Herkese merhaba,
düet albüm nihayet bitti.Masteringi yapıldı geriye devlet,bakanlık prosedürleri ve matbaa işleri kaldı bu da çok kısa bir zaman demek.
İlk kez bir ilkbahar albümü çıkartıyoruz,albüm için 1 hafta kadar daha bekleyeceğiz,albüm şerefine Radio Mic Beatz de de program yapacağız.Albümün içinde de sizi süprizler bekliyor.Bekliyor olmaları bizi çok heyecanlandırıyor.Şimdilik bu kadar kısa bir süre daha bekleyelim.

İKİMİZİ ANLATAN BİRŞEY...
ÇOK YAKINDA...

...KOLO..

Sagopanın açıklaması:
----selam ahalim.heyecaninizi anlayabiliyorum.isimizi garantiye alalim yani soyle soyleyelim onumuzdeki hafta yani bu hafta hersey tamamdir.biz size kesin tarihi verecegiz.simdilik heyecanla beklemeye devam edin.ama bilin beklediginize degecektir.ariza sizlere zaman konusunda bilgiyi verecektir takibe devam edin!.ben ve kolera tum gucumuzu bu albume harcadik.hala harciyoruz.biliyorsunuz bircok prosedur,hayli bunaltici bir kosusturmasi var bu konunun.cok cok az kaldi.her neyse.selamlar hepinize bizden.
simdiden albumle ilgili onyargilar var.okudugum kadariyla simdilik bunlar cok gereksiz.hele durun album ciksin,dinleyin.onceki albumlerde kapak tasarimda bircok kez gafil avlandik acikcasi.bizim de bilmedigimiz seyler olmus.malum biz isin o kismiyla pek ilgili olamadik.ama su an herseyi bizler icra ediyoruz.en azindan kafile ve abluka alarm albumlerinde bunu kanitladik.ilerde daha guzel islere imza atacagiz.o nedenle album cikmadan bu denli onyargili yazilar gereksiz.
evet yine sagodan nameler var kolera dan cok iyi lirikler ve stil var,kisacasi bize gore hersey yolunda.bpg gibi bir album bekleyenler var.cok dogaldir.yillardir o albumu dinliyorsunuz ve cok alistiniz.saygi duyuyorum.her album ayridir diyelim.ama sizlere soz veriyorum bpg den daha iyisi de yakinda gelecek.
klip konusunda guzel planlarimiz var.bu arada baytar klibi mtv worldchart express e 7 numaradan bu hafta giris yapti.turkrap bunu da basardi.hayaller gercek oluyor.bence bunlari dusunun ve rapin ilerisi icin umudunuz olsun.
kuvvetmira sizler icin en iyisini ortaya koyma cabasinda.raffinenin ilk solo albumu calismalari basladi.sagopa kajmer solo albumu yolda.kisacasi calismalar devam ediyor son hizla.bu arada yeni album cikiyor diye kuvvetmiradan kimseyi atmiyoruz ama bize kufredenleri mahkemeye verdik,uzun zamandir beklediginiz bir sorunun cevabiydi.bunu da siz dinleyicilerimize iletmeyi uygun gorduk.saglicakla ... 

int. üzerinden satılıo ilk 5.000e şarkı sözleri kitapçığı fln verceklermiş giBi lafLar doLanıyor doğru Mu acaBa  :hımm

bu faNi şarkısı yiNe geLdi bi yerdeN baNa  :Ç süPer parça  :yeah albüMü aLmak isteriM aMa KDV Dahil 19,9  YTL  (6)
#6 - Nisan 25 2007, 19:00:47
« Son Düzenleme: Nisan 25 2007, 19:03:22 Gönderen: viceza »
Piyasadaki tek adam gibi adam, maymun Çarli'ydi...

sercs

tam siparişi veriyordum fiyatı gözüme çarptı abi ne bu 20 milyon şimdi düşünüyorum alsam mı almasammı ?
#7 - Nisan 25 2007, 21:47:23

uFo göReN maSuM köyLü

LeN raPçi söMüRüLmez iNdiRin şu fiYatı . . . .   :pes

ozi naSı güSeL paRçaMı neN. .  mSnde bi göReyiMde seNi (6)
#8 - Nisan 27 2007, 16:12:26

Uzun zamandır bekLiyodum aLbüm çıkmasını sonunda çıkmış.
#9 - Nisan 27 2007, 16:31:42
...Senin aydınlığındır ay'a ışığını veren geceleyin.
Ben bir geceyim, sen bir ay'sın madem,
Gökyüzünde bensiz gitme, istemem...

uFo göReN maSuM köyLü

çıKmıŞda  . .   (6)

saNki bıRaz tuzLu . .  geRçeK fiYatı buMu. .  yoKmu buNuN koRsaNı fıLaN beee
#10 - Nisan 27 2007, 16:50:27

Megavizyon'da 23 YTL idi bugün baktım. Arkadaşlar lütfen korsan almayın en azından rap albümlerini korsan almayın. :D
#11 - Nisan 27 2007, 19:31:54

:yah  SaGoPa KaJmEr  :yah   hayırlı olsun :Ç
#12 - Nisan 27 2007, 19:35:24
Bu teknik dilimde mürekkep kadar koyu.
Kayıp bir ortam doğru,uzan yatağıma ve soyun . . .  : Şş

Bağlı hayatım pamuk ipliğine  ;)

Çok beğendim bu şarkıyı

CD elime geçince çıldırdım ya :D gözüm bişey görmez oldu :D hemen dinlemeye basladımm  :yeah
#13 - Nisan 27 2007, 21:59:03
« Son Düzenleme: Nisan 27 2007, 22:17:43 Gönderen: ŔаρPeЯLı RаPuNźeL »

waYys aLaN arkadaşLara hayırLı oLsuN diyoruz daRısı başıMıza  :D

süPer şaRkı mustY eMiniM hePsi süPerdiR   ;)  :nohashas beNde aLmak istiyoruM bakalım harçLığı buRaya yatırrıM beLki  :öff
#14 - Nisan 28 2007, 19:36:04

Limited Edition aldım.Tafsiye ederim.İkinci cd de sadece beatler var onları dinlemekte ayrı tad.
#15 - Nisan 28 2007, 19:39:10

ben de istiyoRum yaaa...  :pes
#16 - Nisan 28 2007, 19:49:24
"Başına siyah bir örtü iniyor usulca.Setr.Ucu,ardınca sürünürken,üzerinde adım attığı taşlar inliyor.Hayret! O kadar mı ağırmıştı? O kadar mı yaralanmıştı? O bilmiyor.Taşlar biliyor."

albümü bizde aldık.
gerçekten o kadar güzel parçalar yapmışlar ki inanın insan kendinden geçiyor.
içinden çıkan poster ise görmeye değer :b
ayrıca sagopa nın yazısı güzelmiş.Graffiti atar gibi söz yazmış :b
#17 - Nisan 28 2007, 19:55:40
Programmer: CS3-CS4

off aMMa baLLandıraraK anLAttıNız be  (6)
#18 - Nisan 28 2007, 20:19:00

henüz heR paRçayı 1 eR keRe dinLeme fıRsatım oLdu yaLnızca..
buna Rağmen,  "ne biLiRsin" ..  ve  "Fani" ....  favoRim oLdu hemen..
ama  hepsi biRbiRinden güzeL..  süpeR paRçaLaR..
eee bu da  Sago FaRkı..
#19 - Nisan 28 2007, 20:37:24
bir varmI$
bir yokmu$

Bu yeniden başlamasından korktuğum kaçıncı sondu
Canım yandığında birkaç hafta bağırdım
Fırçayı elime aldığımda ilkin anılarımı boyarım
Gelecek adına hiçbir hayali resme dökemez parmaklarım  :yeah

Süper şarkılar Sago yapmış yine yapacağını.
#20 - Nisan 28 2007, 21:43:30

Yeni!
.................
#21 - Nisan 28 2007, 21:56:44
« Son Düzenleme: Temmuz 18 2009, 15:47:06 Gönderen: EskaLoo »

t-mac

Henüz albümü alma şansını yakalayamadım kısmetse yarın ama yediden yetmişe,alınma yasemin abla (6) , herkesi etkilemişe benziyor bunlar ilk izlenimlerim..Bu albümden sonra heralde bir tane daha yapacak sözlerini askerde yazdığı.O en seveceğim albümüm olacak demişti sanırım,aklımda kaldığı kadarıyla.Ama neden sınırlı sayıda çıkardıklarını anlamış değilim bu zevki herkes tatmalı..
#22 - Nisan 28 2007, 22:00:28

Korsan link verenleri şikayet ettim.
#23 - Nisan 28 2007, 22:01:52

albümü bizde aldık.
gerçekten o kadar güzel parçalar yapmışlar ki inanın insan kendinden geçiyor.
içinden çıkan poster ise görmeye değer :b
ayrıca sagopa nın yazısı güzelmiş.Graffiti atar gibi söz yazmış :b

aldınız mı indirdiniz mi ???

sitenizde link wermişsiniz de imzanızda da war

yok aldık  :okey
bastırdık parayı.. bari alamayan arkadaşlara yardımcı olayım dedim
emeğe saygısızlık değil de ortada olan büyük eseri severlere vermek :b

Bu arada Sagopa Kajmer e bu yazımı da gösterin.. saygısızlık yapmaya çalışsaydık gidip albümü almazdık ! (P)
#24 - Nisan 28 2007, 22:04:16
Programmer: CS3-CS4

Tabi sevecekler seni üzülme.Sitenide.Biz kerizmiyiz alyoruz orjinal albüm?Kul hakkı bu.Çok müslüman takılıyordun ne oldu?
#25 - Nisan 28 2007, 22:09:01

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.