Alternatifim Cafe

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ !!!

Discussion started on Üniversiteler

hee sen gircen daha sınawa tamm ya öğrenirizz benm bildğim bütlerden 1 hafta sonra zaten bütler bu hafta bitiyo...

tmm kardeşim ... cevrişe slm sölerisn :D bide işte ayrıntılı örenirsen sevinirim :)
#26 - Temmuz 09 2006, 17:23:57
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

tamam kardeş tüm envanterleri dökümante ederimm  ;)
#27 - Temmuz 09 2006, 17:25:53

kadriijimm ben kendi adıma konuşmadım  ;) arkadaşa dua ettim sus bakim napcaklar benm kaç dersten kaldığımı :)) alttan işte askerlik için bıraktık 3. dönemden analog 2 war başka yok işte bide 4. dönem için bikaç büt war girdim 2 tane daha büt war al oldumu  :yaril

en fazla 1+2 :))
analog elektroniğe serdaL hocamı girio
#28 - Temmuz 09 2006, 18:23:23
DÜNYAYI YENENLERİN YENİLDİĞİ YER
ÇANAKKALE

kadriijimm ben kendi adıma konuşmadım  ;) arkadaşa dua ettim sus bakim napcaklar benm kaç dersten kaldığımı :)) alttan işte askerlik için bıraktık 3. dönemden analog 2 war başka yok işte bide 4. dönem için bikaç büt war girdim 2 tane daha büt war al oldumu  :yaril

yok cevriye hoca giriyo....
#29 - Temmuz 10 2006, 01:16:41

biri cevriş mi dedi :D

serdal hoca dijitale gelmiyomuydu yaw
#30 - Temmuz 10 2006, 01:17:54
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

kadrijim tamm işte analog  a cevriye hoca dijital e serdal hoca gelioo...
#31 - Temmuz 10 2006, 01:21:06

puhahah tmm ya ben öle basit dersleri almıyorum  da dijital elektornik gibi.... :D ondan bilemedim pardon :D
#32 - Temmuz 10 2006, 01:22:18
« Son Düzenleme: Temmuz 10 2006, 01:23:09 Gönderen: kadrii »

puhahah tmm ya ben öle basit dersleri almıyorum  da dijital elektornik gibi.... :D ondan bilemedim pardon :D

mrk etme bende almıom cb geldi  hocanın adını bilmek için dersine girmek yetmiomu olum   :yaril
#33 - Temmuz 10 2006, 01:25:19

aman ya ne bilim ya derse girdiğim yoktu gerçi o zamanlar wardı :D ama son zamanlar da okula uğruyordum sadece :D
#34 - Temmuz 10 2006, 01:27:08

cevriye hocanın dersinden kaLmak gerçekten beceri isteyen bi davranış bravo size bizim alternatif akım devre anaLizi dersimize giriodu  AA aLmıştım hem vize hem fiNAL  :D:D:D:D  serdaL hocada ii dir ya sorununuz oLursa yardım eder .. cevriye hocaya kaLcaksanız gidin geçmemis Lasım diin geçirsin sınava gerenk  yoq :D:D ne günLerdi bee taaa 2002 de girdiydim bee of off şimdi  DGS formu aLmaya gittiğimde bi gördüm ki kimsenin şeyinde diiL okuL ah uLem ahh ikinci katta azmı top oynuyoduk. az mı uzaktan kumandaLı arabaLarLa yarışıoduk negünLerdi hepsi mazide kaLdı.  : hahahaha    GENÇLER DGS sınavı için kampüse gidicem orda oLursanız görüŞelim sizinLe oLmas mı ?
#35 - Temmuz 10 2006, 22:22:36
DÜNYAYI YENENLERİN YENİLDİĞİ YER
ÇANAKKALE

cevriye hocanın dersinden kaLmak gerçekten beceri isteyen bi davranış bravo size bizim alternatif akım devre anaLizi dersimize giriodu  AA aLmıştım hem vize hem fiNAL  :D:D:D:D  serdaL hocada ii dir ya sorununuz oLursa yardım eder .. cevriye hocaya kaLcaksanız gidin geçmemis Lasım diin geçirsin sınava gerenk  yoq :D:D ne günLerdi bee taaa 2002 de girdiydim bee of off şimdi  DGS formu aLmaya gittiğimde bi gördüm ki kimsenin şeyinde diiL okuL ah uLem ahh ikinci katta azmı top oynuyoduk. az mı uzaktan kumandaLı arabaLarLa yarışıoduk negünLerdi hepsi mazide kaLdı.  : hahahaha    GENÇLER DGS sınavı için kampüse gidicem orda oLursanız görüŞelim sizinLe oLmas mı ?

Ne zamn geleceksn görüşrüz tabiii neden olmasın uyarsa zamanı...
#36 - Temmuz 10 2006, 22:27:53

kadri cevriye hoca yoktu okulda öğrenemedim ama analog tek ders sınawı 25 inde diyolar kardeşim..he bide ben o dersleri veriom teker teker mikro cc kalite bb geldi en son bunlar.. inş bu gidişle bende tek derse kalcam analog 2 ye...görüşürüz artık sınawda:)) ama şu arıza dersinin sonucunu bekliyorm...
#37 - Temmuz 10 2006, 22:31:28

ya bi şekilde hallet halil ya ... çok  makbule geçer bide bartunun fizik tedaviye bak ....

denizchi... işte ayın kaçında bilmiyorum sınavım war o gün gelebilrsen görüşrüz ... ii geceler
#38 - Temmuz 11 2006, 02:49:42

bn iü de okumuorm ama orda basketbol oynuorm....
#39 - Temmuz 11 2006, 11:13:20
SeÇeSe ç(İ)ko(L)at(A)m...

ben de iü de okumoooom am aorda futbol oynoum
#40 - Temmuz 15 2006, 19:35:55

bende okumuorum daha çok gencim orda okumak için ama nerdeyse doğduumdan beri giderm çnkü bbm iü. avcılar kampüsü veterinerlkte hoca hemde kaç yıldır...  :.dost
#41 - Temmuz 15 2006, 19:53:36
Suddenly I'm not half the man I used to be There's a shadow hanging over me

en büyük hayalim ist ünv okumak as kaldı 1 sene sonra inş. kazanırımmmmmmmmmm   :.dost
#42 - Temmuz 19 2006, 19:53:56
haY Bu ÖsS nin...bIktIm yAwss ::yea

ya bide ist ünv de edebiyat bölümünde okuyan var mı orayı istiorum da
#43 - Temmuz 19 2006, 19:56:05
haY Bu ÖsS nin...bIktIm yAwss ::yea

en büyük hayalim ist ünv okumak as kaldı 1 sene sonra inş. kazanırımmmmmmmmmm   :.dost

inşş angel :)
#44 - Temmuz 19 2006, 19:59:10

bittiiiii zr oldu ama bitti....

mezun oldum ya dersim flan kalmadı okulda.... sadece staj defterimi teslim edicem sorada pufffff

avcılar kampüsü bi ayrıcalıktı.... yaşndı ve bitti...... :öff
#45 - Temmuz 28 2006, 12:32:28

bende okumuorum daha çok gencim orda okumak için ama nerdeyse doğduumdan beri giderm çnkü bbm iü. avcılar kampüsü veterinerlkte hoca hemde kaç yıldır...  :.dost

kim sorması ayıp :D ben hem veterinerde öğrenciyim hem de annem veterinerin öğrenci işleri şefi baban kim???
#46 - Ağustos 05 2006, 00:37:42
« Son Düzenleme: Ağustos 05 2006, 00:38:27 Gönderen: OrodrethAlcarin »
Welcome to wherever you are
This is your life, you made it this far
Welcome, you gotta believe
That right here right now, you're exactly where you're supposed to be Welcome, to wherever you are

pekiii cerrahpaşa tıp için ne diyosuunuuzzzz
#47 - Mart 15 2007, 21:12:00
Haberin yok ben " öLüyorum ! "

" Vazgeçtim  Dünyadan !! "
                                                                                                                                                                                     Bring Me To Life  !!!!!!!

Ben tup istiyorum tercihlerimden biri de Cerrahpaşa...
#48 - Ekim 19 2007, 18:05:07
ASKERE UZANAN ELLER KIRILSIN!!!

esmerkız.17

en büyük hayalim ist ünv okumak as kaldı 1 sene sonra inş. kazanırımmmmmmmmmm   :.dost
inş benimde hayalim İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi
#49 - Ekim 21 2007, 13:07:14

sürmeli çocuk

hayalişm gazi üniv.öğretmenlik bölümydü fakat istanbulş üniversitesi işletme bölümüne gittim,çok güzel ve de müthiş bir yerdi ama 1 sene ertelendi :D bu sne kısmetse başka bölünden devam edicem inş.
#50 - Mart 19 2008, 12:07:52

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.