Alternatifim Cafe

İlk Maç Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom'un

Discussion started on Diğer Spor Dalları

Voleybolda Teledünya Bayanlar Türkiye Kupası finalinin ilk maçında Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom, Fenerbahçe Acıbadem'i 3-2 yendi.

Toplam 115 dakika süren karşılaşmada Fenerbahçe Acıbadem, 2-0 öne geçtiği karşılaşmadan 3-2 mağlup ayrıldı.

Finalin rövanşı, 14 Nisan Çarşamba günü aynı salonda oynanacak.

Salon: TVF 50. Yıl

Hakemler: Serdar Nişancıoğlu, Hikmet Ay

Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom: Nikoliç, Poljak, Özge, Gözde, Maculewcz, Neslihan (Gizem, Stam, Arzu, Bahar, Güldeniz)

Fenerbahçe Acıbadem: Seda, Çiğdem, Gamova, Osmokrovic, Eda, Drickx (Nihan, Songül, Naz, Blom)

Setler: 18-25, 16-25, 25-23, 25-23, 15-13

Süre: 115 dakika (21, 22, 26, 28, 18)

Maçın son setine yetiştim kendimi atmak istiyorum. Son sette 15te bittiği için pek bir şey anlayamadım ne yazık ki. 14 nisanı kaçırmamalıyım böhüü.
#1 - Nisan 12 2010, 00:20:10
Suskun bir tutkuyum ben.
Evde ocaksızım, savaşta kılıçsız.
Ve de hastayım kendi gücümden.

Fitch Ratings, 21 Ağustos 2020 tarihinde Türkiye'nin uzun vadeli kredi notlarını (IDRs) "BB-" olarak teyit ederek görünümünü "Durağan" dan "Negatif" e revize etmiştir. Bunu takiben, Fitch Ratings Türk Telekomünikasyon A.Ş.'nin (Türk Telekom) uzun vadeli kredi notlarını (IDRs) "BB-" olarak teyit ederken, görünümlerini "Durağan" dan "Negatif" e revize etmiştir.

Fitch Ratings Türk Telekom'un yabancı para ve TL cinsinden uzun vadeli kredi notlarını (IDRs) teyit ederken, görünümlerini "Durağan" dan "Negatif" e revize etmiş ve Uzun Vadeli Ulusal Kredi notunu "AA+(tur)", görünümünü "Durağan" olarak teyit etmiştir.

Buradan Türk telekom hisse senedini 7/24 takip edebilirsiniz: https://piyasa.paratic.com/hisse-senetleri/ttkom/
#2 - Eylül 04 2020, 12:25:07

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.