Alternatifim Cafe

Saçma Sapan Hareketler Yapar Mısınız/Mıydınız? Bunlar Nelerdir?

Discussion started on İtiraflar

tR!gonometR!k

Vallahi ben çoğu kez gölgeme basmaya çalışmışımdır ama bir türlü denk getiremedim. (6)
Bir de Mersin gibi bir yere kar yağsın diye gecelerce dua ettiğimi bilirim.  (6)

Küçükken tabi bunlar.  :D
#1 - Ağustos 05 2007, 20:50:00
« Son Düzenleme: Ağustos 05 2007, 20:50:49 Gönderen: poisOFsoul »

yaptım tabi  :D
sokak ortasında bağıra bağıra şarkı söyledim garip garip bakan insanlara ne var? diye bağırdım
bana dil çıkaran bi çocuğa insanların içinde el hareketi yaptım (6)
yolda dümdüz yürümeye çalışırım genelde ama dengem hep bozulur sarhoş gibi yürümeye başlarım
vesaire vesaire
#2 - Ağustos 05 2007, 20:55:44
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

tR!gonometR!k

Ha ben bir de yüyürken mutlaka yere bakardım acaba bozukluk falan var mı diye.. (6)  (6)
#3 - Ağustos 05 2007, 23:12:02

dark

kare taşlardan oluşan yolları bilirsiniz ben bu yolarda yürürken çizgilere basamıyorum böyle bir huyum var ha birde yamuk duran eşyaları düzeltirim bunu yapmadığım vakit gece gözüme uyku girmez huylanıyorum.. (6)
#4 - Ağustos 05 2007, 23:14:43

kare taşlardan oluşan yolları bilirsiniz ben bu yolarda yürürken çizgilere basamıyorum böyle bir huyum var ha birde yamuk duran eşyaları düzeltirim bunu yapmadığım vakit gece gözüme uyku girmez huylanıyorum.. (6)

(6) ben o kare kare taslarin tam ortasina basarim   (6)
#5 - Ağustos 05 2007, 23:21:36
ve tanri beni yaratti...

dark

hah işte bende aynen illa ortasına basıcam bide onların küçük küçük kare olanları oluyor çektiğim eziyeti siz düşünün işte.. (6)
#6 - Ağustos 05 2007, 23:27:13

hah işte bende aynen illa ortasına basıcam bide onların küçük küçük kare olanları oluyor çektiğim eziyeti siz düşünün işte.. (6)

sek sek oynayarak yetisen turk genclerinin cektigi izdiraplara parmak attiniz simdi (:
#7 - Ağustos 05 2007, 23:32:32
ve tanri beni yaratti...

Ben de o taşların tam ortasına basardım ve her adımda sayardım.Tabi küçükken sayıyordum. :D
Ama hâlâ ortasına basmaya özen gösteririm. :4

Bu arada yamuk duran eşyaları düzeltmek, o durumlarından rahatsız olmak yanılmıyorsam bir hastalık.
Simetri hastalığı deniyordu galiba adına.
#8 - Ağustos 05 2007, 23:37:09
||  İçimde bir yerde düello var, seyredaldı elalem.  ||

dark

bu huyu nerden edindiğimi şimdi daha iyi kavradım sanki (:
#9 - Ağustos 05 2007, 23:37:11

tR!gonometR!k

Bizim üst mahallede dayımların evi var.Bir de yokuş yukarı 101 tane taş merdiven.Her çıkışımda onları sayarım 101 olduğunu bile bile.  (6) Ha bir de inerken 3'er 3'er atlamazsam düşeceğim gibi gelir bana. (6)
#10 - Ağustos 05 2007, 23:40:03
« Son Düzenleme: Ağustos 05 2007, 23:40:28 Gönderen: poisOFsoul »

dark

Bu arada yamuk duran eşyaları düzeltmek, o durumlarından rahatsız olmak yanılmıyorsam bir hastalık.
Simetri hastalığı deniyordu galiba adına.

evt evt ben hastayım.. :D
#11 - Ağustos 05 2007, 23:42:58

bi de sabahlari avazim ciktigi kadar kendi uydurdugum sarkilari soylemek gibi huylarim vardir (:
#12 - Ağustos 05 2007, 23:43:19
ve tanri beni yaratti...

barbie9138

dışarıda havai-fişek atıldığında balkona çıkar bas bas bağırım. korktuğumdan falan değil. küçükken ama... :sizo
#13 - Ağustos 05 2007, 23:49:01

tR!gonometR!k

Annem uyurken karnına bakarım nefes alıyor mu almıyor mu diye..: ( Her ne kadar kavga etsek de annem işte..Böyle çarşaf altından acaba karnı şişiyor mu şişmiyor mu diye bakmak oldukça zor.. :{
#14 - Ağustos 05 2007, 23:51:44
« Son Düzenleme: Ağustos 05 2007, 23:52:14 Gönderen: poisOFsoul »

PosiTive

ingilizce test çözerken,dialog sorularında boşluk kısımlarını kalemle karalardım zamanı vaktinde :öff
#15 - Ağustos 06 2007, 00:28:36

ooooo seyahatlerde yoldan geçenlere el sallarım sağolsunlar onlarda bana sallar :lol
#16 - Ağustos 06 2007, 00:31:23
:::вιяιηє güνєηмє∂єη öη¢є çσк ιуι ∂üşüη !! ηє мαℓ σℓ∂υğυ ѕσηяα∂αη σятαуα çıкαвιℓιя::::

PosiTive

ooooo seyahatlerde yoldan geçenlere el sallarım sağolsunlar onlarda bana sallar :lol
hea.. ben tükürürdüm küçükken :dondurma
#17 - Ağustos 06 2007, 00:32:45

tabii ki ben küçükken salıncakta sallanıeken bağırarak şarkı söylerdim..hatta arkadaşlarla bunu toplu olarak yapardık...herkes bi salıncağa geçerdi hem sallannırdık hem şarkı söylerdik... :4 bide arabada giderken diğer arabadakilere dil çıkarırdım annem çok kızardı :nanik
#18 - Ağustos 06 2007, 00:35:25
« Son Düzenleme: Ağustos 06 2007, 00:37:37 Gönderen: patırtı »
Sabrı öğütler zaman
Oysa odur durmyan
Ben beklerim de
Zaman beklemez ki beni

ben dilde çıkarırdım amma sende çıkarırmıydın kioptum
#19 - Ağustos 06 2007, 00:35:58
:::вιяιηє güνєηмє∂єη öη¢є çσк ιуι ∂üşüη !! ηє мαℓ σℓ∂υğυ ѕσηяα∂αη σятαуα çıкαвιℓιя::::

haha =) bende o kare taşların ortasına basmaya çalışanlardanım :)
yalnız küçükken bi ara acaip psikopata bağlamışım ;
bi keresinde tam bitiomuş o kare taşlar, başarıyla tamamlamak üzereymişim ki son anda bi amca yüzünden çizgiye basmışım, sorada sinirden ağlamışım :D
annem zor sakiinleştirmiş =))
#20 - Ağustos 06 2007, 00:36:40
ѕuѕмαк wєяiLмєsi єη güç cєwαρтıя.
çoк кoηu$αη кoLαy oLαηdıя.
susтuм вєη, iѕтєyєη кoηu$ѕuη. . .

he bide yazın tatile giderken yolda cnm sıkılırdı hep, yandan geçen arabaları sayardım :D
2000 e ulaştığımı hatırlıyorum =))
#21 - Ağustos 06 2007, 00:39:40
ѕuѕмαк wєяiLмєsi єη güç cєwαρтıя.
çoк кoηu$αη кoLαy oLαηdıя.
susтuм вєη, iѕтєyєη кoηu$ѕuη. . .

küçükken  kaLdıRımLaRın tam kenaRında -koLLaRımı iki yana açıp- dengede duRmaya çaLışaRak yüRüRdüm..  :)

simetRi hastaLığı bende de vaRdı asimetRi şekiLLeRe iLgim aRttığından beRi, yavaş yavaş yeniyoRum gaLiba.. (6)

eskiden evimize çıkaRken basamak sayaRdım  4. katta otuRuRduk heR meRdivende 27 basamak vaRdı..  :sizo
taşındığımız son iki evde giRiş katta otuRduğumuz için ondan da kuRtuLdum..

yoLLaRdaki kaRe  taşLaRın oRtasına basma haLa vaR..
onuda yendim sanıyodum, geçenLeRde faRkettim haLa yapıyoRum.. şüküR bi bu  kaLmış.. :)
#22 - Ağustos 06 2007, 00:47:47
bir varmI$
bir yokmu$

_DaRkdreams_

Ooo ben tam kırığım zaten tam adamına sordun  (6) (6)

Gökgeme basmaya çalışırım  :blush

Yürürken sağ ayağım biraz dıştadır hep onu düzeltmeye çalışırım sonra tekrar eski haline döner ayağım kafayı yerim  :blush

Çok komik bir yüz ifadesi yaparım görenler kırılır ama onu yaptığım zaman salaklara benziyorum aynı  :blush  :Ç

Bende aynı şekilde basamak sayarım hep  :blush

Aynen bende taşların ortasına basarım çizgilere asla basmam (6)

Birsürü takıntım vardır ama yazamam hiçbirini acaip komikler  (6)
#23 - Ağustos 06 2007, 00:54:18

bnde küçükken çizgilere basmazdım gölgeme basmaa çalışırdım oyun oymardım kendi kendime annem sorardı ara sıra naapıosn die hiiç derdim ve bnu bi tek bn ypıorm sanırdm büünce annadım ki herkes bi zmnlar ypmış bnu ama şimdi de bzn arkdaşlarla oynarıs böle :D

arkadaşlar saolsunlar takıntılı yptılar bni yok neemiş babam gbi yürüomuşm dışa doru yürüorm die şimdi onu düzeltmee çalıorm salakca ama ypıorm

daa çok salaklıklrm vardr ama şuan hıtlamıorm :Ç
#24 - Ağustos 12 2007, 19:53:43
'Deep down inside I feel to scream!!

ben ufakken hep çarşıdaki kızların peşinden yürürmüşüm...
#25 - Ağustos 12 2007, 20:02:35
sevmiş sevmemiş...belkide hiç görmemiş...ne farkeder bir gün gidecekmiş...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.