Alternatifim Cafe

Yardım Edin, Trojan Virüsü!!! :(

Discussion started on Teknik Servis

Yeni!
slm arkadaşlar forumda yeniim..pc mde ciddi bi sorun war troja virüslerinden format atmadan kurtulabilirmiyim yada nasıl kurtulurum yardımcı olabilecek biri varsa çok sewinirim..şimdiden tşkkrler :bye
#1 - Temmuz 24 2007, 00:49:01
« Son Düzenleme: Ağustos 17 2007, 12:24:37 Gönderen: therockula »

hangi antivirüs programını kullanıyorsun.

onla bir taratıp sildirmeyi dene
#2 - Temmuz 30 2007, 00:50:44

Öyle birsey benim de basima gelmisti, hicbir antivir programim da acilmadigindan tarama bile yapamiyordum :S

Fakat tam format atacaktim internet baglantimi kesince Antivir sayesinde virüsten kurtulabildim :D

Tabi bin cesit Trojan virüsü var, ama belki senin de isine yarar yine de... :)
#3 - Temmuz 30 2007, 00:56:42
Alıntı yapılan: Wiiliam Shakespeare
love all
trust a few
do wrong to none

İlk önce Selam... Geçmiş olsun Öncelikle..

varsa bilgisayarımızında Yada CD lerımizde Norton , Kasperski yada NOD32 antivirus Programları ile bilgisayardaki Sürücülerimizi Bir Taratalım.. Sonuç Elde edemezsek

Başlat > Çalıştır > Msconfig > Başlangıç..

İşaretli olan kutucukları kaldır.. Uygula ve Tamamde..  Bilgisayarımız Kendini Resetlıyecektır.. Acıldıktan Sonra Bİr Sonuç elde edemezsek....

http://files3.majorgeeks.com/files/ea9fc8d30e6b9f8b602408282041c51d/spyware/hijackthis_sfx.exe

Programımızı indirelim..  Program Linkinde sorun çıkarsa Eğer.. aşağıdaki Bağlantıyı kullanabiliriz..

http://www.majorgeeks.com/downloadget.php?id=3155&file=10&evp=3304750663b552982a8baee6434cfc13

Şimdi Burdan Programı  İndirdik. Masaüstümüze bir Dinamit Yerleşecek.. Onu  Clickleyip Resimlerle Devam Edelim..

Şimdi Bundan SOnra bir Uyarı Daha Gelecem Onu gözden Kaçırdum Sen Ona Evet Dersin.. Daha SOnra Makinenizdeki Yeni ayarların Etkinleşmesi için Makinenizin Yeniden Başlatılması Gerek.. Onada Evet Dersiniz Artık makınede SOrun Kalmıyacak.. Denenmıstır.. Emrah ( qIcIk ) Uzerınde  Bızzat Kendım Test ettım..Hurdalık Makinesi Canlandı..  (6) :kop

SOnuç elde edemezsek.. Makinemizin Hardiskine ( kill ) Ölümcül Format atın Yada Sadece C'ye atabilirsiniz.. Hoşça ve dua ile  Kalın..

#4 - Temmuz 30 2007, 11:22:07
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.