Alternatifim Cafe

En Çok Nefret Ettiğiniz Durumlar/Şeyler Nelerdir?

Discussion started on İtiraflar

Krolar :b
Hiç kız görmemiş gibi bakmıyorlarmı nefret ötesi birşey -.-
O saclarını tek tek cımbızla yolasım geliyo -__-
Sokağa çıkasım yok onlar yüzünden .
#51 - Nisan 07 2009, 22:58:43
"Kim o?" deme boşuna,
Benim, ben.
Öyle bir ben ki gelen kapına;
Baştan başa sen..

Sabaha kadar derin anlamlarla yüklü yazdığım liriğin anlaşılmaması.
Sanat kıtı insanlar.Detin detin hayatımdan.
#52 - Nisan 10 2009, 01:59:49
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

Proculianus

Bekletilmek.Tahammülüm yok.Beklerim o ayrı, ama sırf bekleten kişiye çemkirmek için.
Gelen misafirlerin çocuklarını 'Hadi git abla sana bilgisayarda oyun açsın.' diye tepeme dikmelerine de uyuz olurum.

Şimdilik bunlar geldi aklıma; ama bu kadar az değil tabi.
#53 - Ağustos 16 2009, 12:55:17

Dişlerimin bir türlü düzelmemesi. Bir gün bakıyorum iyi bir gün bakıyorum araları yine açılmış. Bir diş bu kadar mı yerinde durmaz. Hööh.
#54 - Ağustos 16 2009, 13:00:22
Başım dönsün, her şey dönsün, salla beni dünyam dönsün gönül salıncağında. :)

elindekilerle yetinmeyenler!  &o
#55 - Ağustos 19 2009, 00:19:07
And no matter what
You'll never take that from me
My reign is as far as your eyes can see !

Hevai

Bekletilmeye dayanamıyorum.
#56 - Ağustos 19 2009, 00:20:33

meşkule alınmak  !! :hii?
#57 - Ağustos 19 2009, 12:11:45
And no matter what
You'll never take that from me
My reign is as far as your eyes can see !

Elim yağlıyken burnumun kaşınması
#58 - Ağustos 19 2009, 12:25:51
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

arsenik

Soğan soymak, doğramak. Ühühüüü.
#59 - Ağustos 19 2009, 12:45:31

16-17 yaşındaki bazı hatunların kendini büyük gösterme yarışında olmaları sinirime dokanıyor. Bu türün yürüttüğü mantık da çok basittir. ''Madem 17 yaşımdayım ve göğüslerim de yaşıtlarıma göre bir hayli büyük, o zaman neden 30 yaş kadın makyajı yapmıyorum?'' Olay tamamen göğüste bitiyor anlıyacağınız. Ölçüsü 80-85-90 olan açıyor böğrünü, alın bunlar benim diyor. Sonra vuruyo yüzüne american sayding dış cephe boyası gibi makyajı.
Kızım ben senin donunu ıslattığın günleri biliyorum, ne havası bu? Nasıl bi kompleks, nası bi kaygı sendromu bu böyle? Bırak işte gençsin, teensin, çıtırsın. Öyle kalsana! Niye kasıyosun yiirum...

Ah bu gençlik.
#60 - Ağustos 19 2009, 19:28:03
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Çarsiya gittiğim zaman kalabaliğin icinde ayağıma basilmasindan NEFRET ediyorum.
#61 - Ağustos 19 2009, 19:31:55

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

Dedemin her yiyeceğe ekmek banma manyağı olması beni çılgına çeviriyor.
Hadi çorbaya ekmek doğrarsın, etin suyuna ekmek banarsın, tabağı sıyırırken ekmek kullanırsın ama kızarmış patates, peynir veya bilimum kuru yiyeceğe niye banarsın? ulan ekmek israf olmasın diye düşünürken kfayı yemiş herif. uçmuş lan adam. bildiğin peynire ekmek banyo yahu, var mı böyle bi'şey? bananesi falan yok kardeşim, ne saçmalık bu? düz ekmek ye daha iyi. yemek yemenin de bi düzeni var lan. hergün hayretlerle kalkıyorum sofradan.

lan daha demin hurmaya da ekmek bandı ya!?
#62 - Eylül 05 2009, 04:26:04
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Hevai

Toplumuzda hala var olan kız-erkek ayrımına deli oluyorum ya.
Mesela bir erkek aşk-meşk konusunda herşeyi rahatlıkla anlatabiliyor ailesine. Ve aile de biricik oğullarının tüm çapkınlıklarıyla övünüyor.
Kız, anlatamadığı gibi öğrenirlerse biterim korkusuyla yaşıyor her saniye. Sadece tek taraflı aşık olma durumunu bile saklayan kızlar var bu ülkede. Bazı aileler sırf bu yüzden kızlarına ''namussuz'' gözüyle bakıyor. Sevmek ayıp mı ya? Bekaretin falan mı gidiyor anlamadım gitti.
#63 - Eylül 05 2009, 18:26:51

Sazanlardan nefret ederim misal. Hem balık olanından, hem de insan olanından. Kakam kadar sevmem.
#64 - Eylül 05 2009, 18:57:41
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Fade

İğrenmeyin, tuvaletteyken birinin mutfak suyunu açmasına ifritt oluyorum. :D
#65 - Eylül 19 2009, 17:06:42

Zeitgeist

15-18 arası kızların yaşlarından büyük giyinmeleri ve boya küpüne dönmelerinden nefret ediyorum.
#66 - Eylül 19 2009, 21:15:03

Proculianus

15-18 arası kızların yaşlarından büyük giyinmeleri ve boya küpüne dönmelerinden nefret ediyorum.

Evet, ondan işte.
#67 - Eylül 20 2009, 02:32:58

Çoluk çocuğa bakmak zorunda olmak.
#68 - Eylül 20 2009, 20:49:13
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Vıcık vıcık aşık olan kızlar.
Yok sayfalarca aşklarını ilan etmeler falan,iğrençsiniz.  :)

Bunun dışında ;
Milletin yalakası olanlardan nefret ediyorum. Gruplaşmalar falan,yok modlar kötü.
Beğenmeyenler yukarıdaki 'çıkış' butonuna basabilirler,zorla sizi burada tutan yok.  :)
#69 - Ekim 01 2009, 13:32:28

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.