Alternatifim Cafe

En Çok Nefret Ettiğiniz Durumlar/Şeyler Nelerdir?

Discussion started on İtiraflar

tR!gonometR!k

Tuvaletten şimdi çıktım aklıma geldi. :D
Bu tuvalet olayından gıcık alıyorum.Daha doğrusu şöyle izah edeyim:
Tam her şeyi sindirdim,tamam,artık wc'den çıkabilirim diyorsun ,bir çıkıyorsun bağırsaklar tekrar çalışmaya başlıyor.Anlamadığım niçin tuvalette o kadar beklerken gelmiyor bu sinici şeyler de tam çıkınca geliyorlar? :ohmygod

Aslında böyle nefret ettiğim bir çok durum var. :D
Mesela bunlardan birkaçı:

+Otobüsle seyahat ederken yanıma oturan kişinin gece sularında horul horul uyuması!.. :ohmygod

+Sınavı kazanamayan gençlere "şunun oğlu/kızı bilmem nereyi kazanmış,bir onun kadar olamadın" vs gibi şeyler söylenmesi!.. :yanlis

+Anneme o kadar "anne 1 kepçe kat " dediğim halde yemeği 3 kepçe katması! :ohmygod

+İşine gelince "eşşek kadar kız oldun" işine gelince "sen daha çocuksun" muamelesi yapılması!.. :ohmygod 17 oldum daha ne çocuğu yahu !  :D Küçüleyim de ceplerine gireyim en iyisi. (6)

+Misafirlerin yanında rencide edilme mevzuları falan işte... :haydut
#1 - Temmuz 06 2007, 22:22:28
« Son Düzenleme: Temmuz 10 2007, 22:09:09 Gönderen: poisOFsoul »

Deniz'cim sana katılıyorum.Başka söyleyeceğim şimdilik bir tane geldi aklıma.

Evde yalnızken lavaboda iş başındayken,banyo yaparken telefon ya da kapının çalması. :ohmygod
Bunun üstüne eve gelen kişiye olanı anlatınca "Neden açamadın,hadi önemliyse?.." demesi. :sizo
#2 - Temmuz 06 2007, 22:41:07
||  İçimde bir yerde düello var, seyredaldı elalem.  ||

tR!gonometR!k

O da güzelmiş Elif'im. (6)

#3 - Temmuz 06 2007, 22:44:06

evanescence_bep

Msn servisinde daha dün konuştuğum birinin
-"Sen kimsin" diye sorması
ve Tuğçe dediğimde
"Hangi Tuğçe" "bir sürü Tuçe var" diye sorması
ve bunun üzerine onu engellemem !...
#4 - Temmuz 06 2007, 23:04:06

barbie9138

bazı kişilerin bilmedikleri konularda  biliyormuş gibi bilgeçlik taslamaları.
uzun süre anlattıklarımı dinledikten sonra''evet seni anlıyorum. hıhı.'' demeleri (buna katlanamıyorum)
daha var da aklıma gelmedi.
#5 - Temmuz 06 2007, 23:12:23

Msn de yazıp yazıp cevap alamamak.. :haydut ( Uyuz oluyorumm buna yaa. :vur )
Ablamın kıyafetlerimi giymesi & Parfümlerimi kullanması,Eşyalarımı karıştırması.. :haydut
Pc'min başına eve gelen küçücük veledlerin geçmesi.. ( Vur öldür. :hii? )
Annemin saat kaç olursa olsun ( buna gece 3 te dahil :hönk ) " Kalk odanı topla ! " demesi.. :haydut
Bi de internetin yavaş olması & Msn'den dakikada bir düşmek.. :haydut :haydut
#6 - Temmuz 07 2007, 02:23:01
İçimde şefini kaybeden bir orkestranın hüznü var
dışımda Charlie Chaplin gülüşü.

Küçücük çocukların pc'nin başına geçip sanki bişey biliyomuş havalarında olmaları
Ewden çıkıp kapıyı kilitlediğim anda telefonun çalması

şimdilik aklıma bunlar geldi  :))
#7 - Temmuz 07 2007, 15:29:51
:ewet I'm MuSLıM DoN'T PaNıC :yaril

Sınavdan sonra nasıl geçti diye sorulması.. :hii?
#8 - Temmuz 07 2007, 19:22:10
(=

^^ bi adada tek başına kalsan yanına ne alırdın ^^  bu sorudan nefret ediyorum  &o
#9 - Temmuz 10 2007, 14:33:27
söyleyecek çok sözüm vardı, hepsi yarım kaldı. Neler ummuştum hayattan, elimde ne kaldı? Kırılan kalbim miydi yoksa?... Karnımdaki bu sancıyla, küflenmiş ruhum unutmadı, unutmadı seni hala...

yonJa'Mı eqLeyinn piLizzz ---> wict.girl@hotmail.com  (6)

zil çaldığında "kim o??" diyen sese "benimmm!" diye cevap veren zihniyet  :icon

yaptığı espiriyi açıklayan, daha da kötüsü yaptığı espiriye kendi gülen insan evladı  :ohmygod

son çıkanın ardından kapattığım kapıyı girerken yine açık bırakmalarııı  :vur

çok uzun süre görüşülmeyen akrabaların "ohh ohh kızımızda kocaman olmuş yanii" demeleri. e be teyzem yoksun kaç yıldırr. 3 yaşında bi ufaklık beklemen sence de abesle iştigal değil midir yane?  :yanlis

son olarakta "çıkma teklifi" diye adlandırılan flört etme işleminin başlangıç eylemi. "çıkma" nedir kardeşim?? nereye çıkılacaktır? hem başka soru mu kalmamıştır yahuu? karşılaştığım an "tamam canım sen çık ben sana yetişirim" diyesim gelmektedirr   &o
#10 - Temmuz 10 2007, 15:14:25
« Son Düzenleme: Temmuz 10 2007, 15:15:39 Gönderen: d!sh!_kanarya »
Dilimin ucunda kelimeler
Bir türlü söyleyemiyorum
Dilimin ucunda kelimeler
Nerden başlasam bilmiyorum

-büyüklerin dersler nasıl muhabbeti
-eşyalarımın kullanılması
-kontrolüm dışında gerçekleşen olaylar
-acil çıkmam gerektiğinde mutlaka bi aksiliğin çıkması
...
#11 - Temmuz 10 2007, 15:32:03
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

abimin beni bilgisayarın başından kaldırması
#12 - Temmuz 10 2007, 22:01:34
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

tR!gonometR!k

+Söylediklerimi yanlış anlayıp,anlamış gibi davrandıklarında çok sinir oluyorum. :D
#13 - Temmuz 11 2007, 13:14:50

Sınavı kazanamayan gençlere "şunun oğlu/kızı bilmem nereyi kazanmış,bir onun kadar olamadın" vs gibi şeyler söylenmesi!.. (özellikle bu ..)
Birisi birsey sorar var mı yok mu? veya biliyor musun? bilmiyor musun?
cevabın hayırsa hiç mi ? ya hayırın nasıl hiçi oluyor anlamıyorum
Birde msn de mesgule veya dısarda almısındır bee kazulet görmüyormusun mesguldeyim işim varr insanlar ne tip yaa ...
#14 - Temmuz 11 2007, 13:28:59
Oyuncakları bırakıp yüreklerle oynayalı,oyunların adı <AŞK> kaldı 

tam film izlerken eve misafirlerin gelmesi
#15 - Temmuz 11 2007, 13:52:41
you're not alone

mühim olan insanlık!

sercs

çift kişiliğinide aynı anda kullanmak isteyen insanlar ve bunların olduğu ortamlar...

#16 - Temmuz 11 2007, 16:13:05
« Son Düzenleme: Temmuz 11 2007, 19:54:51 Gönderen: sercs »

esyalarımın kullanılması we yerlerının deıstırlmesı
abımın bnı pc den kldırması
bırını sewmee basladm ılk defa bu duyguyu tatmak uzeryım ama ayrılmamz(bu ılk oldu)
bı soru sorunca cewabını alamamk ooooo war cooookk
#17 - Temmuz 29 2007, 02:30:23
Titrerim mücrim qibi baktıkça istikbalime...

kelis

güvendiim insanLarın satışı koyması (çok oLdu aLışkınım artık) :4

izinsiz eşyaLarmın aLınması (kendimi enayı gibi hissediyorum artık yaa) :ohmygod
#18 - Temmuz 29 2007, 14:52:14

karpuzun çok çekirdekli olması    :ban   

msnde  her iki söznden biri hmmm olan insanlar  :ohmygod 
#19 - Temmuz 29 2007, 17:44:17

Anaaamm nereye gidiyorum ben..

Hayat çok garip tavşanlar falan..

PosiTive

misal gittiğimiz cafelerde genelde plazmada mtv veya başka bir müzik kanalı açık olur ama biz bilgisayarın winampından başka müzikler dinleriz..
içilen her sigaranın ardından can hıraş masaya gelip, küllük değiştiren garsonlar vardır bir de...
annemin beni kapıda görüp ''geldin mi'' demesi.
babamın dış kapıda beni gördüğünde,içeri girerken kapıyı kapat demesi..
(ben de zaten evimin kapısı açık halde yaşamımı devam ettiririm genellikle..hırsız gelsin rahatça toplayıp götürsün malları diyerekten :dondurma)
kilo aldığım halde yüzün kaşık kadar kalmış,rengin de sapsarı demeleri.
misal bu gibi durumlara uyuz olurum ben efendim :dondurma

#20 - Eylül 27 2007, 20:09:02

+Sınavı kazanamayan gençlere "şunun oğlu/kızı bilmem nereyi kazanmış,bir onun kadar olamadın" vs gibi şeyler söylenmesi!..
İşine gelince "eşşek kadar kız oldun" işine gelince "sen daha çocuksun" muamelesi yapılması!

cok uyuz durumlar bence
#21 - Eylül 30 2007, 15:25:17

canım sıkıldığında yapacak bişey bulamamam  :vur  :hii?
#22 - Ekim 01 2007, 11:05:24

İrtibatı kopardığın herhangi birine yolda rastlamak hele bide mecburen aynı ortamda olmak faint2
#23 - Ekim 04 2007, 16:00:27
....
İnsanLar ToprakTaN YaratıLmıştıR HeraN ÇamurlaşaBiLiR.
....

karşımda ağlanması
#24 - Ekim 04 2007, 16:02:53
Dünya biz insanlara anlatılan bir masal gibi küçük mutluluklarla kandrıyorlar bizi Ama Masallarla Sevgi Verilmez(Ş.F)
Ruhumuz yara almış sevgiden eser yok dünyanın köklerinde
Ama inanmasakta dinleyip kanıyoruz o masallara
Ve
Bir çocuk gibi mutlu sonları bekliyoruz ve mutlu son gelmeden uykuya dalıyoruz!!!!

#25 - Ekim 04 2007, 16:14:08
....
....

Dünya biz insanlara anlatılan bir masal gibi küçük mutluluklarla kandrıyorlar bizi Ama Masallarla Sevgi Verilmez(Ş.F)
Ve
Bir çocuk gibi mutlu sonları bekliyoruz ve mutlu son gelmeden uykuya dalıyoruz!!!!

karşımda ağlanması
aynen  :P
smiley ne öyle (6)
yaşadımda ondan birden hatırlayınca refleks olarak çıktı  :Ç
#27 - Ekim 04 2007, 16:23:18
....
....

Ve

+Sınavı kazanamayan gençlere "şunun oğlu/kızı bilmem nereyi kazanmış,bir onun kadar olamadın" vs gibi şeyler söylenmesi!..

+Misafirlerin yanında rencide edilme mevzuları falan işte..

bence de   
#29 - Ekim 05 2007, 16:00:31
Yağma yağmur sağanak bu sağanak için yok sığınak.

minibüsten ineceğim sırada yada 5 dk falan kala işte yanıma gelip birinin oturması 1 sn diince kalkma nezaketiinde bulunmayıpta sadece bacaklarını yana çekme suretinde bulunaraktan geçmemi beklemelerine sinir oluyorum yahu ne eksilir kalksana cıx cıx cıx
#30 - Ekim 05 2007, 16:12:58
imzanız kural dışı

yemişim beeee peeeeeeeehhhhhh

bide yemeğimi yarım bıraktıımda babam laf söyler bende babama laf sokarım babamda bana artismisin kızım sen der bu kadar
#31 - Ekim 05 2007, 16:14:02
imzanız kural dışı

yemişim beeee peeeeeeeehhhhhh

sokakta yürürken gördüğüm bi veledi severken annesinin veledin elinden tutup bak herkesin yanına gitme bunların yanına hiç demesi... korkunç bşi ALlah kimsein balşına vermesin
bbamın devamlı olarak rock müziğe gürültü demesi
annemin bırak şu gitarı ders çalış demesi
pc me laf atmaları
her msn e geldiğimde aşkımı göremediğim günler
bi derdimin oldugunda bşi yok diyosam gelmeyin üstüme demektir çok sormasınlar sinir oluyorum...
bi de verilen sözlerin tutulmaması...
#32 - Ekim 05 2007, 22:19:08

Ö-Z-E-N-T-İ-L-İ-K
wee kaşarLAAaar!!
#33 - Ekim 07 2007, 01:12:42
razieL4EweR!!
B3n meLankoLiqqq 1 kıZıMMmM ;)

rihanna_m

kendini beğenmişlik en en gıcık olduğum durumdurrrrrrr
#34 - Ekim 07 2007, 15:11:23

mesela okul hayatında sınıftaki onu seven ama benle çıkmasını kabullenemeyen kızlardan kıskanırım.ne malum bişiler yapmayacakları ayartmayacakları falan filan.yani sevdiğim insana güvenirim beni seçmiştir sonuçta ama uyus kızlar işin içine girince iş sakat :D
#35 - Ekim 09 2007, 17:35:24
Come as you are...as you were...as i want you to be...

Birinin YaŞ... Konuşmasıı senin yaşın şuu burayaa gelme:d kucuqsun vb...

bir de din.. konusuu choq konusuluyor  su sıralar yanımda .. bende uzaklaşsam bile yakamı bırakmıyorlar
#36 - Ekim 10 2007, 01:33:39
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

fortune

sevmedigim bir ortamda bulunmak ve bir de salak gibi sırıtıp durmak zorunda kalmak.
yanımda biriyle alay edilmesi.
haksızlık.(içinde, saygısızlık,küstahlık, vs.)
#37 - Ekim 17 2007, 01:20:27

Msnde karşımdakine önemli bişe anlattıktan sonra o kişiden yorum beklediğmde sadece "ii" demesi...

Birine önemli bişe anlatırken "by" deyip gitmesi...

Benle ya da başka biriyle dalga geçilmesi...

"Hıhı, tabi tabi, anLıyoz biz seni" gibi sözler

"Böyle giderse siz OKS yi zor kazanırsınız" lafı... Sanamı sorucam a beyinsiz...

Kıskançlık...(neyseki kıskanç diilim)

Dersin birinde (özellikle matematik) asLında zor olan bi soruyu kimse yapamadığı ve sınıf seviye sınıfı olduğu halde, sadece kendisi yapan ve "aaa çok kolayy kızım yapamadınmııı" die bağıran kişi(ler)...

Öğretmenin ders anLatırken birini kaldırıp soru sorması, o kişinin bilememesi ve daha sonra beni ya da başka kişiyi kaldırıp "Şimdi X bu soruyu bilecek ve bizi aydınlatacak" demesi...

Pop dinLeyen bir insanın rock dinlio gibi gözükmesi...Misal bizim okulda bi kız var "Opeth" çantası takmış anLamını biLmio ve kız 4Yüz müdür nedir herneyse işte o grubun hastası...

Hepsinin apt*l apt*l danseden s*lak kızLarı...
#38 - Ekim 20 2007, 10:24:13
Enjoy the silence.

sürmeli çocuk

insanları küçük düşürmek
arkadan kötü konuşmak
çok sevdiğim bir eşyayı kaybetmek
beni sevdiğinisöyleyip benle sonra ilgilenmeyenlerden
SENDEN BİŞEY OLMAZ DİYENLERDEN
BENDEN KÜÇÜK İNSANLARIN BANA EMRETMESİNDEN
GRİP OLMAKTAN
VS...
#39 - Ekim 21 2007, 14:48:06

abimin beni bilgisayarın başından kaldırması
katılıyorum
msn de konuşurken tanıdığım yada tanımadığım bir insanın bana hiç biey yazmadan titreşim atması ve bunun üstüne benim slm yazmamı beklemesi
#40 - Ekim 24 2007, 17:27:16

Aşağılanmk (ki Allah a şükür şu ana kadar öle bişi olmadı maşallah diim)

Yalan sölenmesi ki nefret ederim

Yakın arkadaşının sevgilsini veya hoşlandığı çocuğu ayartmaya çalışan salak kızlardan nefret ederim  :nawty
#41 - Ekim 24 2007, 18:28:18
AŞK ALIR BENİ KANDIRIR BENİ Bİ ÇOCUK GİBİ...:(

insanları küçük düşürmek
arkadan kötü konuşmak
çok sevdiğim bir eşyayı kaybetmek
beni sevdiğinisöyleyip benle sonra ilgilenmeyenlerden
SENDEN BİŞEY OLMAZ DİYENLERDEN
BENDEN KÜÇÜK İNSANLARIN BANA EMRETMESİNDEN
GRİP OLMAKTAN
VS...
+++++++++++++++

insanlar arasındaki saygı eksikliğinden
sarkıntılık yapan erkeklerden
yalandan
kıskançlıktan

#42 - Ekim 25 2007, 15:36:06

Motley

Henüz yeni alınmış bir eşyamın zarara uğraması,beyazların renklilerle atılması yada düşük derecede yıkanıcak çamaşırların yüksek derecede yıkandıktan sonraki halini görmeye katlanamıyorum.
Bir eşyamı kaybettiysem yanımda olunmaması en iyisidir. En ifrit oldugum şeylerden biri de beni dinlenmemesi ve yanlış anlaşılmak.
#43 - Ocak 16 2009, 12:51:21

iyi ya da kötü.. biriyle karşılaştırılmaktan hiç hoşlanmam
okuduğum kitabın kenarlarının kıvrılması veya buruşmasına kıl olurum :Ç
yolda bağırılarak konuşulmasından nefret ederim
cahil insanladan hoşlanmam ( bu cahillik okumuşlukla alakalı değil yani insanın kendisini hiç geliştirmemesi )
yolda mp3 ümün kulaklığının birbirine girmesi ve yol boyunca onunla uğraşmam :Ç
vb... birçok ıvır zıvır şeyler.. :Ç
#44 - Ocak 16 2009, 18:28:41
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

Msn'de kişiLeR  duRumLaRını dısaRıda yapıp nickLeRine yokum yazmaLaRı ve daha sonRa seLam weRmeLeRi en uyuzuma qiDen şey. :ban
#45 - Mart 29 2009, 22:09:42
Hayat HeR qün o acıyLa yasama izni veRmio iNsana..
Sonucda bişeyLeR biRikio ve patLıyo..

Karşımda birinin aşağılanmasını sevmem, kimsenin beni küçük görmesini sevmem, başkalarının kendini küçük görmesini sevmem, hava yapmaya çalışanları sevmem, en küçük bi sorunu çok büyütüp havalara çıkanları sevmem, dikkat çekmeye çalışanları sevmem, aslında öyle olmayıp öyle gibi görünenleri sevmem, kendisini bi b*k sananları sevmem, sonradan görme hareketleri sevmem, cahil düşünceleri sevmem, yargılayanları sevmem, haddine düşmemesi halinde de olsa her işe burnunu sokanı sevmem, saygısızlık yapmayı sevmem, yapanı da sevmem, kendisi saygısızlık yapıp karşılık aldığında büyüklüğünü öne süreni sevmem, sevgiden kaçıp nefrete sığınanı sevmem, Atatürk'ü kötüleyeni sevmem, Atalarımızın döktüğü kanları umursamayıp vatanını düşünmeyeni de sevmem, başkalarının hakkını yiyeni sevmem, aptallıktan gözü kör olanı sevmem, yalan konuşanı sevmem, kendisinden fazla bahsedeni sevmem, karşısındakiyle sırf oynamak için vakit geçireni sevmem, iki yüzlü olanı sevmem ...
#46 - Mart 29 2009, 22:29:08

Gunes ve Ay

Yanlış anlaşılmak, ya da daha doğrusu anlaşılamamak. Ağlamak, bundan kesinlikle nefret ediyorum. Hele hele insan içinde ağlıyorsam ve bana acıyan gözlerle bakıyorlarsa kendimden de nefret ediyorum. Yalnızken ağlamaktan da nefret ediyorum. Kendimi ezip geçmekten de. Kolay vazgeçenlerden en nefret ediyorum.
#47 - Mart 31 2009, 18:30:21

Any_one

Modluk bena göre değil. Sildikçe yorumları canım yanıyor. Tabii gereksizlerde ise zevk alıyorum.
-sen burdan anlarsın nefret ettiğim şeyyi herhal-
#48 - Mart 31 2009, 18:37:21

Annemin yanında , yada evimize gelen, annemin bazı  arkadaşlarının beni görünce ' aa senin kızın mı bu , ay Maşallah pek güzel, pek hanım. Kaç yaşında okul okuyormu?' gibi sorular sorup alttan alttan oğullarına veya yakınlarına beğenmeleri beni o kadar deli ediyor ki , yüzlerine bildiğim en ağır küfürleri etmek istiyorum.

#49 - Mart 31 2009, 18:55:09
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Yanlış anlamak.Evet,anlaşılmak değil anlamak.Rezil oluyor insan çünkü.
Ve de en önemlisi özenti insanlar.Ne yazık ki çevremde böyle insan kaynıyor.Nefret verici :öff
#50 - Nisan 07 2009, 22:48:03
"İnsanlar kurtçuklara benzer. Küçük, kör ve değersiz.''

Krolar :b
Hiç kız görmemiş gibi bakmıyorlarmı nefret ötesi birşey -.-
O saclarını tek tek cımbızla yolasım geliyo -__-
Sokağa çıkasım yok onlar yüzünden .
#51 - Nisan 07 2009, 22:58:43
"Kim o?" deme boşuna,
Benim, ben.
Öyle bir ben ki gelen kapına;
Baştan başa sen..

Sabaha kadar derin anlamlarla yüklü yazdığım liriğin anlaşılmaması.
Sanat kıtı insanlar.Detin detin hayatımdan.
#52 - Nisan 10 2009, 01:59:49
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

Proculianus

Bekletilmek.Tahammülüm yok.Beklerim o ayrı, ama sırf bekleten kişiye çemkirmek için.
Gelen misafirlerin çocuklarını 'Hadi git abla sana bilgisayarda oyun açsın.' diye tepeme dikmelerine de uyuz olurum.

Şimdilik bunlar geldi aklıma; ama bu kadar az değil tabi.
#53 - Ağustos 16 2009, 12:55:17

Dişlerimin bir türlü düzelmemesi. Bir gün bakıyorum iyi bir gün bakıyorum araları yine açılmış. Bir diş bu kadar mı yerinde durmaz. Hööh.
#54 - Ağustos 16 2009, 13:00:22
Başım dönsün, her şey dönsün, salla beni dünyam dönsün gönül salıncağında. :)

elindekilerle yetinmeyenler!  &o
#55 - Ağustos 19 2009, 00:19:07
And no matter what
You'll never take that from me
My reign is as far as your eyes can see !

Hevai

Bekletilmeye dayanamıyorum.
#56 - Ağustos 19 2009, 00:20:33

meşkule alınmak  !! :hii?
#57 - Ağustos 19 2009, 12:11:45
And no matter what
You'll never take that from me
My reign is as far as your eyes can see !

Elim yağlıyken burnumun kaşınması
#58 - Ağustos 19 2009, 12:25:51
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

arsenik

Soğan soymak, doğramak. Ühühüüü.
#59 - Ağustos 19 2009, 12:45:31

16-17 yaşındaki bazı hatunların kendini büyük gösterme yarışında olmaları sinirime dokanıyor. Bu türün yürüttüğü mantık da çok basittir. ''Madem 17 yaşımdayım ve göğüslerim de yaşıtlarıma göre bir hayli büyük, o zaman neden 30 yaş kadın makyajı yapmıyorum?'' Olay tamamen göğüste bitiyor anlıyacağınız. Ölçüsü 80-85-90 olan açıyor böğrünü, alın bunlar benim diyor. Sonra vuruyo yüzüne american sayding dış cephe boyası gibi makyajı.
Kızım ben senin donunu ıslattığın günleri biliyorum, ne havası bu? Nasıl bi kompleks, nası bi kaygı sendromu bu böyle? Bırak işte gençsin, teensin, çıtırsın. Öyle kalsana! Niye kasıyosun yiirum...

Ah bu gençlik.
#60 - Ağustos 19 2009, 19:28:03
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Çarsiya gittiğim zaman kalabaliğin icinde ayağıma basilmasindan NEFRET ediyorum.
#61 - Ağustos 19 2009, 19:31:55

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

Dedemin her yiyeceğe ekmek banma manyağı olması beni çılgına çeviriyor.
Hadi çorbaya ekmek doğrarsın, etin suyuna ekmek banarsın, tabağı sıyırırken ekmek kullanırsın ama kızarmış patates, peynir veya bilimum kuru yiyeceğe niye banarsın? ulan ekmek israf olmasın diye düşünürken kfayı yemiş herif. uçmuş lan adam. bildiğin peynire ekmek banyo yahu, var mı böyle bi'şey? bananesi falan yok kardeşim, ne saçmalık bu? düz ekmek ye daha iyi. yemek yemenin de bi düzeni var lan. hergün hayretlerle kalkıyorum sofradan.

lan daha demin hurmaya da ekmek bandı ya!?
#62 - Eylül 05 2009, 04:26:04
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Hevai

Toplumuzda hala var olan kız-erkek ayrımına deli oluyorum ya.
Mesela bir erkek aşk-meşk konusunda herşeyi rahatlıkla anlatabiliyor ailesine. Ve aile de biricik oğullarının tüm çapkınlıklarıyla övünüyor.
Kız, anlatamadığı gibi öğrenirlerse biterim korkusuyla yaşıyor her saniye. Sadece tek taraflı aşık olma durumunu bile saklayan kızlar var bu ülkede. Bazı aileler sırf bu yüzden kızlarına ''namussuz'' gözüyle bakıyor. Sevmek ayıp mı ya? Bekaretin falan mı gidiyor anlamadım gitti.
#63 - Eylül 05 2009, 18:26:51

Sazanlardan nefret ederim misal. Hem balık olanından, hem de insan olanından. Kakam kadar sevmem.
#64 - Eylül 05 2009, 18:57:41
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Fade

İğrenmeyin, tuvaletteyken birinin mutfak suyunu açmasına ifritt oluyorum. :D
#65 - Eylül 19 2009, 17:06:42

Zeitgeist

15-18 arası kızların yaşlarından büyük giyinmeleri ve boya küpüne dönmelerinden nefret ediyorum.
#66 - Eylül 19 2009, 21:15:03

Proculianus

15-18 arası kızların yaşlarından büyük giyinmeleri ve boya küpüne dönmelerinden nefret ediyorum.

Evet, ondan işte.
#67 - Eylül 20 2009, 02:32:58

Çoluk çocuğa bakmak zorunda olmak.
#68 - Eylül 20 2009, 20:49:13
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Vıcık vıcık aşık olan kızlar.
Yok sayfalarca aşklarını ilan etmeler falan,iğrençsiniz.  :)

Bunun dışında ;
Milletin yalakası olanlardan nefret ediyorum. Gruplaşmalar falan,yok modlar kötü.
Beğenmeyenler yukarıdaki 'çıkış' butonuna basabilirler,zorla sizi burada tutan yok.  :)
#69 - Ekim 01 2009, 13:32:28

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.