Alternatifim Cafe

itiraf edin hiç birini dövdünüzmü??

Discussion started on İtiraflar

arkadaşlar hiç birini feci şekilde dövdüğünüz oldu mu
yada saçını başını yolduğunuz  :muhah :muhah

benim olmadı inş olmazda ama çok sinirlenirsem birine fena girişirim  :sizo :sizo (6) (6)

dövdüyseniz neden bunu yaptığınızı belrtirseniz daha ii olur  :4
#1 - Mart 24 2006, 12:29:23
Yalnızlık Derin Bir Sancı Şimdilerde Yüreğimde..

döwdüm :haydut çok hak edenleri döwerim çünkü :haydut
#2 - Mart 24 2006, 13:45:45
MC DEVİL KANCA CREW
DARK_ALFA_EXODUS_SERCS_YER6 MAFYASI_VİCEZA_YAĞIZZ_TRAİTOR_DİSHİ KARTAL_POİSOFSOUL_BAD CHİLD

küçükken kafamın tasını attıran erkekleri hep dövüyordum  :sizo
ama şimdi büyüdük.. insanların "ağzını burnunu kırmak" için daha mühim nedenler arıyorum  [:D]
#3 - Mart 24 2006, 19:47:05

birisine ki bu bir erkek tekme tokat girmiştim
çook sinirliydim benim hakkımda olmadık laflar çıkarmıştı
haketmişti şimdi düşününce keşke daha fazla dövseydim diyorum
#4 - Mart 24 2006, 20:14:21
sonsuzluk önümdeydi hep ama gidemedim senden uzağa

dövdüm valla billa dövdüm bisim sınıfta selim die bi cocuk vardı kıl olurdum ona bnm arkamdn bşyler demişti (suan hatırlamıorum) bnde ona dalmıştım snr bnm elimi kolumu tutmuştu bi ısırmıştım kolunu mosmor olmultu snr herkes gülmeye başlamıştı tabi arkadaş kolu ısırılınca ellerimi bırakmıştı girişmiştim  :muhah ama suan o arkadaştan özür diliorum kimseyi dövmemek lazım  :yanlis
#5 - Mart 25 2006, 18:37:40
Ne kadar ağladım ne kadar üzüldüm
Kalbimi sende bıraktım yalnız yürüdüm
Çok uzun sürdü hatıranla barışmak
Hasretinden sevdadan sevdaya sürüldüm
 A canım sende vazgeçilmez değilmişsin Be canım benden önce hiç sevilmemişsin .. ;)

ewt döwdm kıs sefkilimi öpmee çalıştı bnde saçını başını yolladm sonrada kızın burnunu kanattoım tekme tokat giriştim haha :D çok zewkliidi :):)
#6 - Mart 25 2006, 19:23:36
sachLarın Mı ısLak yokSa ısLak Mı yashaMak Dedim seNin ichiN rüzqaRda Hep yaqMur M waR qözLerin Mi daLdı yokSa sıkıLdın Mı soruLardan? Hich gechmeZ Mi qözLerinden Bu soNbahaR? biR kaR Tanesi oL koN diLimin ucuNa biR kaR taNesi erR aqzıMda

YA DAHA DÜN AKŞAM KUZENİMİ ALMAYA GİDİYODUM BİRİ ORDA LAF ATTI BEN DUYDUM GİDİYODU ARKASINDAN BAĞIRDIM KENDİ KARINA KIZINA SAHİP ÇIK DİYE BAKTIM ARKASINI DÖNDÜ GERİ GELDİ ONDAN SONRA DİREK YAPIŞTIRDIM BİRAZDAHA HIRPALADIM CEBİMDE BIÇAK VARDI ÇEKTİM HADİ LAN İŞNE DİYE YOL VERDİM (sakın beni serseri felan sanmayın ben gerekeni yaptım)
#7 - Mart 26 2006, 00:20:19
HERGÜN YAŞAM GÜCÜNÜ ALIRKEN SENDEN
 OLURYA ECEL  GELİR GÖÇERİM BU ALEMDEN
    UFAK BİR FISILTIYLA YETERKİ SESLEN NAMERTİR
       SESİNİ ÖBÜR DÜNYADAN DUYUP TA GELMEYEN
                      <<<<<SeRsErİ>>>>>                                 (6) (6) (6)

şapkama wurdu die döwmüştm (6)
#8 - Mart 26 2006, 13:43:18

küçükken cok uyuz oluyodum birisine neden arıyodum sonra dusundum cok neden vardı mesela nıye bana bakdın :) sonrasıdna dalıyodum tabı buyudukce nedenler dahda sacmalasdı nıyese cok dovdum cokda dayak yedım ama her kavgamda ılla bırı mor renkle cıkıyodu vallahı :)
#9 - Mart 26 2006, 14:47:08
TÜM ZAMANLARIN TEK ARANANI

benim gerizekalı bi kardeşimmmm warrr.......:)
#10 - Mart 27 2006, 15:58:15
İmzanız kural dışı.

abovvv hemde çokkkkkkkkkkkkkkkk  elim yamalıdır.
#11 - Mart 28 2006, 07:47:09
zaman bekleyenler için çok yavaş,korkanlar için çok hızlı,yas tutanlar için çok uzun,sevinenler için çok kısa,ama sevenler için sonsuzdur.

dövdüm tabe kuzenimi dövmüştüm hemde böle saç başş offf ne kötü bişi yapmışım ama küçüktüm o zaman tabe buna rağmen  yarım saat sonra barıştık   :urfa
#12 - Mart 29 2006, 17:39:04
ÇaMuR mU sÜrMeK iStİyOrSuN bAşKaSıNıN dUyGuLaRıNa ÖnCe SeNiN eLLeRiN kİrLeNeCeK...SuYLa mı GiDiYoRsUn BiR baŞkAsInIn YaNaN yÜrEğİnE,o YüReKtE hEp YeRiN oLaCaK...kOrKuYoRmUsUn SeNdEn FaRkLı oLaN hErŞeYdEn KoRkTuĞuN şEy KeNdİ iÇiNdE bÜyÜyEcEk..oRtAK mı oLuYoRsUn BaŞkAsInIn YaLnIzLıĞıNa YüReĞiN yaLnIzLıK nEdİr BiLmEyEcEk!!!!

Hayır asla öyle bir girişimde bulunmadım!
                       Şİddeti hiç sevmem bu yüzden giç dayak da yemedim!
                       Ne demişler insanlar konuşa konuşa,hayvanlar koklaşa koklaşa!
                                                 (a)
#13 - Mart 31 2006, 17:28:08

efeeett döwdmm çokk değşett kötüü olmşşduu yaa amaa haketmşşdii napıyımm :D ;)
#14 - Mart 31 2006, 21:50:39
İmzanız kural dışı

evet birine bi gün pis bi dayak attım ben :D:D
#15 - Nisan 01 2006, 12:33:31
GüZeLi GöRDüN Mü KaLBiNi ÇaLmALı

SeBeBi YoKtuR   ANaM

CaNıNI SıKtImı HaTuN u SaLMaLı  SeBeBi YokTuR  AnAm

evet dövdük 4 kişiye kankamla birlikte dalmıştık harbi çok sinir etmişlerdi. Ama sonra bunlar başka 8 kişi toplandılar e tabi biz yine 2 kişiydik toplanana kadar korkak demesinler die mecburen daldık. Sonrasını sormayın arkadaşlar... :D :D :D
#16 - Nisan 02 2006, 13:19:48

sdce...

hic dövmedim, yapabilecegimi de hic sanmiyorum; sözlerimle cok dövdügüm olmustur ama
#17 - Nisan 22 2006, 17:02:15
Alıntı yapılan: Wiiliam Shakespeare
love all
trust a few
do wrong to none

Valla SoVerIm DovDUmDe chOk oLmUŞTuır
#18 - Nisan 22 2006, 17:07:02
''Cehennem, başkalarıdır. ''

oluyor yta arada..şiddete karşıyım ama kimiside ancak ondan anlıyor bende abladıkları dileden konuşuyorum...
#19 - Nisan 22 2006, 17:09:37
Dokunduğunda yaşarsın mutluluğu,
O an gökyüzü senindir,ruhunsa ebediyetin

Fenerli-cadi

dövdüm tabe kuzenimi dövmüştüm hemde böle saç başş offf ne kötü bişi yapmışım ama küçüktüm o zaman tabe buna rağmen  yarım saat sonra barıştık   :urfa

Aynen bende kuzenimi dövmüstüm.. O kadar sinir etmistiki.. Ama hic pisman diilim o söledigi kelimeyi kim sölerse sölesin o kisiyide döverim.. :hii?
#20 - Nisan 22 2006, 17:16:13

ben küçükken waryaaaa abooo herkesi döwerdim :oley :oley kıs erkek farketmess sinirlendireni döwerdim, müdürün yanına giderdim bi ton azar işitirdim :nanik :Ç büyüdükçe sakinleştim, usullaştım :))
#21 - Nisan 22 2006, 18:14:54

eeet bizim sınıftaki kızın birini öldürüyodum bi laf söledi bende üstüne atladım duvara yapıstırdım gırtlağını sıktım ayırmaya calıstılar bi yandan kızın gırtlağını sıkıyorum kız mosmor oldu bi yandan da araya girenleri ittiriyorum çok sinirlenmiştim kıza yane
şimdi olsa yine yaparım
pişman deilim yine olsa yine yaparım :muhah :muhah :ban
#22 - Nisan 23 2006, 15:07:59
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

yaww kızın biri bana haftanın rüküşü dedi(oysa ne kadarda güseldim) :sizo sonra ben bunu sahilde kalabalık olmayan bi yerde sıkıştırdım yafuuu kısı biras itekledim tam dövme moduna geldim mcası geldi kızın bana küfür etti ona da diklendim ama kardeşim tuttu ahhh ahh içimde kaldı yawwwww
bi de işin kötüsü daha sonra o kız yakın bi arkadaşımla çıkmaya başladııı :sizo
#23 - Mayıs 01 2006, 20:30:53

eslem

küçükken bi kız arkdaşımı dövmüştüm  :muhah o da beni
#25 - Mayıs 02 2006, 19:10:01

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.