Alternatifim Cafe

Forumda Biriyle Konuşurken Mesaj Sayısı Sizi Etkiler mi?

Discussion started on İtiraflar

forumda sizden daha az mesaj sayısına sahip veya yeni üye olması o kişiyle konuşmanızı veya arkadaş olmanızı etkiler mi?? itiraf edin bakalım ???
#1 - Haziran 23 2007, 12:16:45
« Son Düzenleme: Şubat 10 2010, 21:12:02 Gönderen: EaraneCarnesîr »
Odun kesicinin hık diyicisi ..... :dondurma   

tabiKide Hayır.;)
#2 - Haziran 23 2007, 14:06:44
İMZA.

hiç aklıma böle bişi gelmez  :yanlis
#3 - Haziran 23 2007, 15:56:13

chiLékk

Eğer uzun zamandan beri bu sitede olup, mesaj sayısı az ise etkiler çünki böyleleri başka şeyler için foruma giriyor.
#4 - Haziran 23 2007, 15:59:43

beyza-nur

msj sayısı ne etkilesin kardesim , önemli olan msjin icerigi insanin icindeki kalbindeki düsünceleri aktarmasi deiglmi

biraz garip bir soru olmus fakat haklsin bazi insanlarda cok msj yazmakla itibarlarimi artar sanarlar bilmem artik:))

selametle 
#5 - Haziran 23 2007, 16:10:05

Neden etkilesin ki?
Bu kadar önemli olmamalı.Yeni üyeler olmasın o zaman,olur mu öyle şey?
Site geliştikçe üyeler artacaktır ve doğal olarak eski yeni üyeler oluşacaktır.Ama bu arada bir fark yaratmaz.
Zamanla o da eskir. :4
#6 - Haziran 23 2007, 16:19:27
||  İçimde bir yerde düello var, seyredaldı elalem.  ||

msj sayısı ne etkilesin kardesim , önemli olan msjin icerigi insanin icindeki kalbindeki düsünceleri aktarmasi deiglmi

biraz garip bir soru olmus fakat haklsin bazi insanlarda cok msj yazmakla itibarlarimi artar sanarlar bilmem artik:))

selametle 

madem etkilemez diyosunuz forumun toplu olarak konuştuğu yerlerde az msj sayısına sahip kullanıcılara bazen cvp bile verilmiyor... ben bu dertten mustarip bir insan değilim ama gözlemlerime dayanarak söylüyorum...
#7 - Haziran 23 2007, 16:23:21
Odun kesicinin hık diyicisi ..... :dondurma   

--MaVi--

bir, zamanlar bizde yeniydik etkilemez.
#8 - Haziran 23 2007, 20:55:51

etkilemez tabikide hepimizin mesaj sayısının çok düşük olduğu zamanlar oldu ama meela bir pot kırdığı zaman falan acemi zaten olur böyle daha yeni falan derim heralde  :blush
#9 - Haziran 23 2007, 21:57:20
:ewet I'm MuSLıM DoN'T PaNıC :yaril

barbie9138

evet onu ben de gözlemledim.
hiç kimse bakmıyor bile.
bir de yeni üyeler yanlış bir yere konu açınca yaplmayan alay kalmıyor. fazla büyütülüyor.

selametle 

madem etkilemez diyosunuz forumun toplu olarak konuştuğu yerlerde az msj sayısına sahip kullanıcılara bazen cvp bile verilmiyor... ben bu dertten mustarip bir insan değilim ama gözlemlerime dayanarak söylüyorum...
katılıyorum. bazıları hiç tınmıyor bile.
bir de yeni üyeler yanlış bir yere konu açınca yapılmayan alay kalmıyor.
#10 - Haziran 23 2007, 22:13:31
« Son Düzenleme: Haziran 23 2007, 22:19:09 Gönderen: garmel_den »

bni etkilemez o zamn elifn dediği gibi yeni üye olmasn yhni
#12 - Haziran 23 2007, 22:29:54

kelis

tabiki hyr. :)
#13 - Haziran 24 2007, 15:29:34

Etkilemesi için herhangi bir neden göremiyorum.
#14 - Haziran 24 2007, 21:24:05
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Fenerli-Cadi

uuu hemde nasiL :manyak
#15 - Haziran 24 2007, 22:27:26

beyza-nur

selametle 

cıddenmi böyle yapanlar varmi belki tanimadiklari icin yapiyorlardir, evet malesef burdada guruplasma olmus
insanlar bazen adaletli degil tanidiklarina göre insanlara destek ve ilgi gösterebiliyorlar ... valla bilmiyorum kardesim eger böyle yapan kardesler varsa kiniyorum sahsen ama kötü niyetle yaptiklarini veya msj sayisina göre yaptiklarini sanmiyorum büyük ihtimal tanimadiklari ve pek fazla paylasimlari olmadigi nedeniyle yapiyordur ...
#16 - Haziran 24 2007, 23:19:56

MeLaNkOlİk!

etkilemesin yha benim msj sayım az ve de beni de etkilemez...
#17 - Haziran 24 2007, 23:42:38

Lonelyboy

etkiler, tabi her zaman değil
yeni üyeler kuralları pek bilmezler o yüzden cevap verirken biraz daha açıklayıcı olursun
muhabbet ederken kurala gerek yoktur o yüzden etkilemez :)
#18 - Haziran 25 2007, 02:54:33

_hUh rAsTası_

Mesaj sayısı 1 dahi olsa o mesajındaki ifadesi ve kurduğu cümleler önemlidir benim için ..

Keza etkilenirsem de ondan etkilenirim ..

Örneğin ftb mesaj sayısı 50-99 arası ama yorumlarını bir 8000+'ya değişmem ..
#19 - Haziran 25 2007, 03:37:42

Hayır tabiki. :S Mesaj sayısından ziyade üslubu-konuşma tarzı daha çok etkiliyo beni. :Ç
#20 - Haziran 25 2007, 03:42:59
İçimde şefini kaybeden bir orkestranın hüznü var
dışımda Charlie Chaplin gülüşü.

--MaVi--

evet onu ben de gözlemledim.
hiç kimse bakmıyor bile.
bir de yeni üyeler yanlış bir yere konu açınca yaplmayan alay kalmıyor. fazla büyütülüyor.

selametle 

katılıyorum. bazıları hiç tınmıyor bile.
bir de yeni üyeler yanlış bir yere konu açınca yapılmayan alay kalmıyor.
ilk üyeliğimde yaptığım hatalardan biriydi ama saolsun modlar alay etmediler benle taşıdılar
#21 - Haziran 25 2007, 09:22:20

Lonelyboy

o hatayı ben de bir çok kez yaptım  (6) gerçi hata sayılmaz ben altlarına uygun yerlere taşıyınız diye not düşüyordum  (6)
#22 - Haziran 25 2007, 10:24:24
« Son Düzenleme: Haziran 25 2007, 10:25:16 Gönderen: Lonelyboy »

eğer 0-9 sa ve tanışalım die mesaj atmışsa yada gereksiz konuşuyosa evet etkiler
#23 - Haziran 25 2007, 11:34:29
Tahterevalliden ilk kim kalkarsa yırtar, öbürünün
kçı yere vurur!

Yeni üye Erkek : Muhabbete Hyr Yardıma Evet
Yeni üye Bayan : Hem Muhabbete Hem  Yadıma Evet :D
#24 - Haziran 25 2007, 11:37:16
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

acıkcası etkiLer ama daha sonra bi sorun oLmaz
#25 - Haziran 26 2007, 16:51:16
İmzanız kural dışı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.