Alternatifim Cafe

"Dick Osseman" Türkiyemizin Her Bir Karışını Fotoğraflayan Adam...!

Discussion started on Garip Olaylar

Merhabalar Dostlar....

Mail adresime az önce gelen bir linki paylaşmak istiyorum sizlerle...Mail i gönderen arkadaşım hiç bir yazı yazmamıştı...Koskoca sayfada sadece ama sadece link vardı, ne bir yorum nede başka bir şey yoktu...Ben linki tıklamam la ilerleyen sürelerde sitede gezerken şaşkınlığım daha da arttı...Biraz anlatayım isterseniz...

Sayfa "Dick Osseman" diye bir Hollandalıya ait!...Bu arkadaş BÜTÜN TÜRKİYEYİ gezmiş ve her gezdiği yerleride fotoğraflamış!...Yaklaşık olarak 80.000 ve üzerinde TRÜKİYE resmi var!...Ben daha önce hiç görmediğim doğumuzdan ve akdenizimizden resimler gördüm ve nutkum tutuldu! "Allahım Bu Nasıl Bir Güzelliktir!" deyip durdum....Lütfen ama lütfen siteye bir göz atın...Sizde gördükleriniz karşısında Gururla birlikte donup kalıcaksınız!...  :okey

not:alıntıdır  :)
#1 - Mart 20 2006, 16:40:44
« Son Düzenleme: Mart 20 2006, 16:41:21 Gönderen: inferno »
Bu kullanıcı adı ile yazılan (ilk 13 mesaj hariç) mesajların aslı salih nickli kişiye aittir. Forum içerisinde düzeltilemeyen teknik bir problem nedeni ile inferno adı altında gözükmektedir.

Bu mesajlardan doğacak her türlü sorun ilgili kişiyi ilgilendirir.
AlternatifimCafe

Fotoğrafların hepsine de baktım ve her karesi de çok güzel gerçekten..tarif edilmez güzellikte..Bittim diyebilirim..
O kişinin yerinde olmak isterdim ya ne güsel her yeri karış karış gezmiş  :)
Paylaşımın için çk tşk ederim   :okey
#2 - Mart 20 2006, 17:35:51
Viking's

eslem

harika ya helal adama kıymetini bilebilsekk
#3 - Mart 20 2006, 17:37:01

höngggg bu ne ya. :alala
#4 - Mart 24 2006, 19:09:15
zaman bekleyenler için çok yavaş,korkanlar için çok hızlı,yas tutanlar için çok uzun,sevinenler için çok kısa,ama sevenler için sonsuzdur.

höngggg bu ne ya. :alala

Kör müsün?  ???

hayır arkadaşım o biiirr sarışınnn :muhah :muhah :muhah
fotolara bittim teşekkürler paylaşım için :.dost
#6 - Nisan 27 2006, 15:35:22
İmzanız kural dışı.

ya helal olsun hea adama paylaşım için teşekkürler eline sağlık
#7 - Nisan 26 2007, 10:18:29
(¯`•._)׺°”˜`”°º× ERSTMOND ¯¨'*•~-.¸¸,.~*'(¯`•._.•
                уоu αяє тнє оиІу оиє ₣оя Mє!!!....

ya helal olsun hea adama paylaşım için teşekkürler eline sağlık
aynen
#8 - Mayıs 01 2007, 11:34:41
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.