Alternatifim Cafe

!!! Yeni Nesil ADSL Kota Takip Programı - Ücretsiz !!!

Discussion started on Yazılım

Ey DSL! 0.89 Beta 3 (Ücretsiz + Türkçe)

Müjde! Artık limitli ADSL kullanıcıları için yepyeni bir Kota bilgilendirme programı var! Üstelik Güvenlik Kodu girmenize gerek kalmadan rahatlıkla kota bilgilerinize ulaşabileceksiniz. Sıradışı bir görünüm, kolay kullanım, mükemmel hız, fatura hesaplama, geçmiş dönem transfer bilgileriniz... Hepsi Ey DSL' de. Hatta bazı özellikleri sizi şaşırtacak... Ey DSL tamamen Widget olarak tasarlandı. O kadar görsel ki inanın böylesini görmediniz. Normal/Özet görünüm, Arka plan renklendirme, Saydamlık, Solma efekti ve kış uykusu seçenekleri... Otomatik güncelleme, sesli ve görüntülü uyarılar. Ve burada sayamadığım bir çok özellik Ey DSL de... Kısıtlama yok, Reklam, Casus yazılımlar yok. Tamamen ücretsiz.

2.5 MB boyutunda ücretsiz ve Türkçe olan programı indirmek için TIKLAYIN

#1 - Şubat 17 2007, 12:31:37

Arayüz güzele benziyor.Gerçi benim için gerekli bir şey değil malum sınırsız ve artiziz  :artis
La bu arada bu güvenilirmi kullanıcı adımızı felan yemesin.
#2 - Şubat 17 2007, 12:37:50
« Son Düzenleme: Şubat 17 2007, 12:39:37 Gönderen: Pesim1sTLee »

Arayüz güzele benziyor.Gerçi benim için gerekli bir şey değil malum sınırsız ve artiziz  :artis
La bu arada bu güvenilirmi kullanıcı adımızı felan yemesin.

Ben kullanıyorum. Kullanan arkadaşlar da hiçbir sorunla karşılaşmadı. Web sitesine bakarsanız (www.shenturk.com) ne kadar mütevazı olduklarını da anlayacaksınız zaten. Gerçekten çok kullanışlı bir program. Ben kefilim ;)
#3 - Şubat 17 2007, 12:54:12

Bu bizim shenlong la alakası varmı la.
#4 - Şubat 17 2007, 13:04:34

Bu bizim shenlong la alakası varmı la.

Hayır yok.
#5 - Şubat 17 2007, 13:22:10

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.