Alternatifim Cafe

Wilson Gonzalez Ochsenknecht Fan Club

Discussion started on Fan Club & Birlikler

WER İST WİLSON???

DEutsch:

Geburtstag: 18. März 1990

Augenfarbe: braun

Haarfarbe: blond

Spitzname: Willi

Sport: Skaten, Snowboarden, Moutenbike

Hobbys: Freunde treffen, Leute ärgern

Musikinstrument: Schlagzeug

Lieblingssendung: Jackass, viva la bam

Lieblingsessen: kein bestimmtes

Lieblingstier: Hund

Lieblingsfarbe: Blau

Familie: Natascha und Uwe Ochsenknecht, Jimi Blue und Cheyenne

Berufswunsch: Schauspieler

Rolle bei den Wilden Kerlen: Marlon

Türkçe:(buraya dikkt edelm bnm özelliklerimle beenzesio:D)

Doğum: 18. Mart 1990

Göz Rengi: kahverengi (ne tesadüf bnde  :sizo )

Saç REngi: Sarı  (ne tesadüf :D ama bnm arada hawerengi de war  :urfa )

Nik: Willi,Wigoo

Spor: Skaten, Snowboarden, Moutenbike (bak bura olmamıs bn gokart sefiorm  :hih: )

Hobi: Arkadaşlarla buluşmak (ii iii aynen bnde :D )

Müzik Aleti: Bateri   (ne tesadüf bn de sömestrın 2. haftası bateri alıorm  kioptum )

Sevdiği TV Programları: Jackass, viva la bam   (aynn bn de ama jackass 2ı arada isliorm viva la bam daa ii )

Sevdiği yemek: belirli sediği bir yemek yok

SEvdiği Hayvan: Köpek  :)) (huha bnm yılan  :lol )

SEvdiği renk: Mavi  (olmadı bnm siyah we mor )

Aile: Natascha und Uwe Ochsenknecht, Jimi Blue und Cheyenne

Oturduğu yer: Grünwald- München

ideali: oyunculuk (tesadüf bu kdr demein harbiden bn de oyuncu olmk istiorm bkın dorumdan Micheal'a sorun isteseniz :D )

Wilde kerle'deki Rolü:: Marlon

Wilson Gonzales Ochsenknecht, matrak, süper, dünyanın en tatlı dudağına sahip bir insan. pek çok kişinin Onun kardei Jimi Blue'ya aşık olmasına rağmen o daha tatlı bulunuyor kızlar tarafından...(en choq da bnm tarafımdan"  :sizo aynı zamanda Jimi Blue'nun kız gibi olmasından da kaynaklanıyor... "Kunstschule bei Amerika" denince Wilson, Die wilden kerle'nin sitesinde 3, başka bir sitede 1 yıl olaraktan amerika'ya bir sanat okuluna okumaya gitti. ama Die Wilden Kerle Filmine dewam edeceği söyleniyor...  :bye :ühü :vur  aynı zamanda süper bir punk tarzı war... tupac-hose giyen kızlara bayılıyor we son sewglisiyle 2 yıldır beraber we kız sarışınmış... ama ayrılmışlar...  :nanik   bu arada en  son resimde bir kızın ona attığı oyuncak kalpli ayı war... ama kız kalpleri sakızla yapıştırmış  :muhah      AMA DUDAKLARDAN YERİİMMM!!!!!! harbiden çok tatlı dudakları wr yaaaaa  :ask :ask :ask

ÜYELER:
                    *stacy_555
                    *burcu_ksk35.5
                    *Fergie

Kod Resimsiz :

Kod: [Seç]
[url=//forum.alternatifim.com/index.php?topic=69551.0]WiLsOn gOnZaLeS OcHsEnKnEcHt fAn cLuB;)
#1 - Ocak 20 2007, 11:58:50
« Son Düzenleme: Ocak 27 2007, 11:46:00 Gönderen: stacy_555 »
içimde bi ben war, bnden dışarı.. 

:yah :yah :sizo :sizo :sizo
#2 - Ocak 20 2007, 12:04:44

çok tatlı yaa üye olcamm!!!
#3 - Ocak 20 2007, 18:44:10
hade bakalm bi bu eksikti :D

ewt bende üye oLmak istiomm =) cok seker bence..! dudakLarndan öpmek Lazm =)
#4 - Ocak 21 2007, 13:41:05
imza kural dışı

ewt bende üye oLmak istiomm =) cok seker bence..! dudakLarndan öpmek Lazm =)

dimi zaten dudaklarına aşık oldum yaaa!!!!! :ask

hmn üye yapıorm Fergie seni de
#5 - Ocak 21 2007, 14:51:58

buyrun biras eskilere bakalımmm :D  :ask
en küçüklüğü çok tatlıı dimii???????  :))
#6 - Ocak 21 2007, 15:00:28

2. resme bakınn  :vur &o :ban :ban 3. resimde de öptüğü kızın suratı wrr  :ban çok tip bişi ztn :sizo
#7 - Ocak 21 2007, 15:33:14

ay kznn tipe bah ya..=) yazk oLmus wiLsoncuuma =) fotoLar coh güzeL..kücükLüü coh tatLI ya yerm ben onu =)
#8 - Ocak 21 2007, 15:51:13
imza kural dışı

ay kznn tipe bah ya..=) yazk oLmus wiLsoncuuma =) fotoLar coh güzeL..kücükLüü coh tatLI ya yerm ben onu =)

ksm allatan flmde yannıs o öpmesi :D yoksa o kızın saçını başınıı..... :D  geri yaa :D
#9 - Ocak 21 2007, 17:11:36

Ya  bn bu cocuu önceden nasL görmemisim  :hönk :sizo :sizo
#10 - Ocak 21 2007, 17:43:38
imza kural dışı

die wilden kerle die film onun islemismiydin???  :nohashas          ama abi yaa amerika'dan ne zmn görcek bir türlü öğrenemedim... bnce almanya'nın en tatlısıııı... :ask we bazı linkler buldum:

www.casperworld.com (en sütte galerien die bi bölüm war o raya basın, ondan sonra da w harfinden wilson'u bulun resim arşiwi war :) )

www.wilsonochsenknecht.de.gg
 http://www.testedich.de/quiz20/quizpu.php?testid=1146405283&katname=Ochsenknechts    (wilson ile ilgili bi quiz 15 soruda 15 doğru yaptım  :urfa )
 http://de.wikipedia.org/wiki/Wilson_Gonzales_Ochsenknecht

yeter bu kadar şimdilik kanımcaa :D

#11 - Ocak 21 2007, 19:16:14

izlemedimm..ama bakiim o zmn hemen ben o fiLme :ask :ask :ask :ask :ask
#12 - Ocak 21 2007, 20:35:46
imza kural dışı

3.'cüyü tawsiye ederm ama türkiye'de yoq  :vur
#13 - Ocak 21 2007, 20:50:25

yaa wilson'un fan club ı war ya ( www.wilsonochsenknecht.de.gg ) işe orda gæstebuch'ta wilon a mesaj atıodm abi 28 kere attım adam gitti diğerkızlara cwp werdi yaa  :vur :vur :vur  uf sinir oldum...  :ban ztn abi bütün almanya kıza aşık olmuş  &o nese biras bilgi weriim dedim almanca (türkçelerini sonradan çewircem ama basit bir almanca diliyle yazdım yni bilenler anlar  (6) ;) :D )

Wilson Gonzalez Ochsenknecht ist an einem Sonntag den 18.März 1990 geboren worden. Seinen zweiten Namen kann er seiner Geburt verdanken. Gonzalez, Speedy Gonzalez, die schnellste Maus von Mexico. Und Wilson war schnell, zumindest war er schnell auf der Welt. Ziemlich ungewöhnlich, denn meistens dauert es bei den ersten Geburten am längsten.
Wilson ist das erste gemeinsame Kind von Natascha und Uwe Ochsenknecht, 1 ½ Jahre später bekam Wilson schon einen Bruder, Jimi Blue. Und 7 ½ Jahre später kam Cheyenne, die kleine Schwester, auf die Welt.

Im Jahr 2000 spielte Wilson mit seinem Vater und seinem Bruder erstmals in dem Film „Erleuchtung Garantiert“ mit.
Drei Jahre später im Jahr 2003 spielte Wilson dann zum ersten Mal in einem Kinofilm, bei „Die Wilden Kerle- Alles ist gut solange du wild bist.“ Er spielte die Rolle des Marlon.
Dann im Jahr 2004 erhielt Wilson mit seinem Bruder Jimi, erstmals einen Preis, den Undine Award als bester Debütant.
Zwei Jahre nach „Die Wilden Kerle 1“ (2005) drehte Wilson mit seinem Bruder den zweiten Teil der Wilden Kerle.
„Die Wilden Kerle 3“ kam 2006 in die Kinos und dies war wie die anderen Filme ein großer Erfolg für alle. Somit stand auch dem vierten Teil der Wilden Kerle nichts im Wege. Dieser Teil kommt ab 01.Februar.2007 in die Deutschen Kinos.
Ab Dezember 2006, kann man Wilson auch im Kino hören. Er synchronisiert Ugly das hässliche Entlein.

Bis zur 9. Klasse besuchte Wilson eine Waldorfschule in der Nähe von München und lebte mit seinen Geschwistern und seinen Eltern zusammen in Grünwald. Doch seit 2006, besucht Wilson eine Kunsthochschule in Amerika (Idywild in Kalifornien)

:artis

#14 - Ocak 22 2007, 22:19:08

ŞOK ŞOK ŞOK...... iişte amerika'ya gitmedn önce wilson alıo....... :D bi de wilson un apple marka siyah laptop'u wr , converse bayılıomuş we de ray ban marka hastasımış....  :sizo (ya bksanıza ne biçim şişmiş suratı bn de alaınca öle oluo :D ) bi de amerika'da bi çin li kıza aşık olmuş  &o we de amerikalı kızalrı çok güzel de buluomuş... maşalla yani ii ki amerikaa gitmiş diorm... yni ... gtsn

(1. resimdekiler dışında diğerlerinde yazılar r yni o yüsden orda ... diğer resimdeki de erkek ardeşi... 1. resimdeki arkadaki de kız kadeşleri cheyenne)
#15 - Ocak 24 2007, 19:41:00

arkadaslar söle bisi diim ki:

WİLSON 1.85 CM

ilk gödüümde ben de oha demistim ztn  :muhah
#16 - Ocak 25 2007, 20:58:15

buyrun yaa kıs filmde çok güsel işte  &o (wilson un filmde öptüü kız ) ama abi kıza zaten bi makyaj yapmıslar o önceden gösterdiim fotoda öle deildi...  :ühü   yaa bi de saç modelini bnden özentilik yapmısh bn de hep öle yapıorm  :nanik :nanik :nanik harbi ama  :muhah :urfa zuhaha
#17 - Ocak 26 2007, 21:58:28

arkdslar wilson'un msn şifresini kırdım inanmicaksınız  :Ç :Ç :Ç :Ç :Ç :Ç yni öle bisi kiii.... :

wilsongonzalesochsenknecht@hotmail.de (ama konusursanız wilsn deil bn cıkcam  :urfa )

:elephant: :elephant:
#18 - Ocak 27 2007, 17:30:49

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.