Alternatifim Cafe

Paylaşımcı Üyelerimize Para Veriyoruz

Discussion started on Duyurular

sizin rekabetinizi izlemek çok zevkli olacak ya kioptum...komiksey sen kötü ihtimal 3.lüğü al osman birinci olursa dğeiş tokuş yaparsınız olmaz mı osman ben nedne pazarlık yapıyosam duy bunları komiksey (6)
  duyuyorum duyuyorum teşekkür ederim cnm..çok düşüncelisin  (6)
osman varken ben birinci olamam ama elimden geleni yapıcam bakalım  :urfa
#51 - Aralık 05 2006, 12:45:35

!_By_Gizli_!

Evet BenDe CentiLmen Yarışıyorum :4 Ama ....... :urfa
#52 - Aralık 05 2006, 16:04:22

By_Gizli senden bekliyorum :okey...sen kazanırsın CiRcAsSiAn da kimmiş  (6)
#53 - Aralık 05 2006, 17:10:36
Sana Bir Yalnızın Gözünüden Çaldığım Bir Kaç Damla Yaş Yolladım Bu Sabah Ben İyi Bak Ona...

!_By_Gizli_!

By_Gizli senden bekliyorum :okey...sen kazanırsın CiRcAsSiAn da kimmiş  (6)
  Dur göreCezzzzzz  :artis 1. oLayasamda kesisn ikinciyim  :nohashas
#54 - Aralık 05 2006, 17:24:19

yaw ikincilikte neymiş birinci ol birinciiiiiiiiiiiiiiiiii :D...ver gazı ilterr :muhah
#55 - Aralık 05 2006, 17:26:36
Sana Bir Yalnızın Gözünüden Çaldığım Bir Kaç Damla Yaş Yolladım Bu Sabah Ben İyi Bak Ona...

!_By_Gizli_!

yaw ikincilikte neymiş birinci ol birinciiiiiiiiiiiiiiiiii :D...ver gazı ilterr :muhah
  Koptujmmmmmmmmmmm     :kop
#56 - Aralık 05 2006, 17:29:46

biRiniz PazaR günü Osman abiyi meşguL edin Lütfen..  :4    kioptum
 :öff
#57 - Aralık 05 2006, 19:44:26
« Son Düzenleme: Aralık 05 2006, 20:26:09 Gönderen: zenciiRii »
bir varmI$
bir yokmu$

yok onun iki eli dolu olsa kafasuya yazar yollar  :muhah
#58 - Aralık 05 2006, 22:15:21

evet bu ay yapamıyacağım ;)...ne gazıı be içimde hiç öyle niyet yok :muhah...benimkisi sadece motive  (6)
#59 - Aralık 06 2006, 00:04:14

evet ya ne sandın ala ala  :muhah...|| By_GizLi || zenciiRii oleyy oleyyy  :parti :oleee
#60 - Aralık 06 2006, 00:09:18

vayy bi de pazarlık yapıyoruz ha :muhah......|| By_GizLi || zenciiRii  ne diyecek acaba ? :))
#61 - Aralık 06 2006, 12:42:17

kendine pazarlık demek istememiştim osmancım neden alınıyorsun ya iyi tamam teklif diyelim ya da öneri seni mi kıracam  :yaril
#62 - Aralık 06 2006, 12:47:50

iyi bakalım düşünsünler işe başlasınlar :okey
#63 - Aralık 06 2006, 13:26:51

burdan ikinci üçüncü ve hatta dördüncü arkadaşlara selamlarıma iletiyorum onlar anlar (6)
#64 - Aralık 11 2006, 12:26:02

!_By_Gizli_!

Keşke herkes siir Okuma aLışkanLıqı KazanSa,Keşke herkes buraYa katkıda buLunsa.. Keşke herkes payLaşımcı oLsa..

Keşke herkes bu konuLarda Hassas oLsa...  :öff Ama Nerdee gördüqümüz Gibi katkIDA BuLununLarı qörüyoruzz.. Cok az katKıda bulunan kişiLer...

BunLarı coqaLtaLım... siir.alternatifim qeLişSin... herkes Baksın istiyoruz..

Birde Şunu söyLemek istiyorum Buraya Siir koyan arKadaşLar birinCilik içinden Ziyade ArkadaşLara faydalı olmak iÇin şiir koysun.!

TesekkürLer.  :)
#65 - Aralık 11 2006, 13:08:20

Haklısın ama bu topici okumaz bile çoğu..tabii herkese özel mesaj veya başka şekilde böyle bir rica iletilse daha yararlı bir sonuç alınabilir belki.
#66 - Aralık 11 2006, 13:17:44

insanın hediye yi düşünmeden katkıda bulunmasıda güzel ama hediye için bile katkı sağlanalıcaksa bu da geri çevrilmemeli...yani hediye için bile olsa şiir yada diğer kategorilerdeki sitelere katkıda bulunmaktada bence sorun yok...ama buna rağmen katılım az :öff
#67 - Aralık 11 2006, 16:02:19

!_By_Gizli_!

insanın hediye yi düşünmeden katkıda bulunmasıda güzel ama hediye için bile katkı sağlanalıcaksa bu da geri çevrilmemeli...yani hediye için bile olsa şiir yada diğer kategorilerdeki sitelere katkıda bulunmaktada bence sorun yok...ama buna rağmen katılım az :öff
Cok Konuşuyosun  :4

Birazda Sen ekLesene şiirr muhaha
#68 - Aralık 11 2006, 16:06:47

geçen ay zaten siteye baya katkıda bulundum ve birinci oldum...sana zahmet ilk sayfaya bakıver...bu ayda foruma katılmak istiyorum...ve derslerimle uğraşmak...
#69 - Aralık 11 2006, 16:09:42

o konuda ilter haklı ayın başında söyledi zaten

bu arada beni geçecek kimse yokmu ya aranızda

1. CiRcAsSiAn - 2077

2. !_By_Gizli_! - 1026  )
3. zenciiRii - 515            )
4. komiksey - 346           )                         
5. mSa - 32                     )
6. SPiRiTuaL - 32             )            2065
7. bugrahan - 30            )
8. damla - 30                 )
9. faitHleSs - 29            )
10. hxchxc - 25            )

teşekkürler canım  :cicek...anlaşılan senin tek rakibin benimde işte bu ay böyle oldu ocakta tail giriyor şubatta da var bakalım nolcak sen alışırsın oralara artık  :nanik
#70 - Aralık 11 2006, 19:48:45

komiksey'e gün doğdu desene  (6)

bu arada nedne öyle ? ???
#71 - Aralık 11 2006, 20:10:05
« Son Düzenleme: Aralık 11 2006, 20:13:27 Gönderen: retli »

eeeeeeeee herkesi ben mi sandın sen  ^-^ ama sen gene de eksik etme kendini ki öyle yapacaksın sen biliyom :ewet
#72 - Aralık 11 2006, 20:23:31

Sanırım sıralamada bir yanlışlık olmuş.bugrahan ve buğrahan ikiside 30 ama onların ikiside benim sanırım.Çünkü ben listeye baktığımda puanım 30du bugün 3 şarkı çevirisi daha ekledim puanımın 60 olması gerekiyordu ama listeye ''bugrahan'' olarak girmiş.

İlgilenirseniz sevinirim saygılar...

-----------------------------------------

Birşeyler daha demek istiyorum.Sanırım her ay herkesin puanı 0 lanıyor sonra şarkı gonderme sıklıgına gore puanı artıyor ve sadece o ayın ilk 3 ü albüm alıyor...

Bana biraz saçma geldi hatta baya saçma geldi.Bence belli bir puana göre albüm filan alınmalı eğer albüm aldıysa -1000 puan filan verilmeli.Böylece siteye ara sıra a olsa çeviri yollayanların hakkı yenmemiş olur.
Bilmiyorum belkide ben sistemi tam olarak anlayamadım aydınlatırsanız yada benm anladıgım gıbıyse bir kez daha düzenleme yaparsanız sevinirim
tekrar saygılar :))
#73 - Aralık 15 2006, 21:18:07
« Son Düzenleme: Aralık 15 2006, 23:42:35 Gönderen: S.B.K. »

S.B.K eskiden böyleydi ama istediğimiz randımanı alamadığımız için böyle yapma durumunda kaldık dediğin gibi bu olay her ay 0lanıyor.
Biz ayın en paylaşımcı üyesini ödüllendiriyoruz.

Üye adını tamamen S.B.K yapabiliriz bunun için bana özel mesaj atabilirsin.
#74 - Aralık 16 2006, 01:22:37
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

kolay gelsin osman..onbin bekliyoruz artık bu ay  :D
söyleyeceğine kendin yap..diyeceksin ama valla sendeki azim yok bende naapıyım?  :)
#75 - Aralık 18 2006, 01:14:27

Üye:

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.