Alternatifim Cafe

Paylaşımcı Üyelerimize Para Veriyoruz

Discussion started on Duyurular

senin centilmenliğini yesinler :D...zaten benim bazıları tarafından bazı sitelere göndermelerim olmayacak şansınız büyük...dilerim sen birinci olursun... :))
  teşekkür ederim ama birisi tahtını geri istiyo, işim zor  :öff 
#26 - Aralık 04 2006, 17:48:46

benim zamanımdada birisi birinci olcam diyordu hoş elinde olmayan bazı sebelerden dolayı siteden ayrıldı ama olsun azim et kazan  :urfa
#27 - Aralık 04 2006, 18:04:39
Sana Bir Yalnızın Gözünüden Çaldığım Bir Kaç Damla Yaş Yolladım Bu Sabah Ben İyi Bak Ona...

aaaaaaaaaa inanmıyorum bilge_kaan senmisin ççok sevindim yaaa yuppi yaa oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy  :kisss :kisss :kisss
#28 - Aralık 04 2006, 20:12:07
Sana Bir Yalnızın Gözünüden Çaldığım Bir Kaç Damla Yaş Yolladım Bu Sabah Ben İyi Bak Ona...

aaaaaaaaaa inanmıyorum bilge_kaan senmisin ççok sevindim yaaa yuppi yaa oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy  :kisss :kisss :kisss
  biz ne diyoruz oğlum bi saattir  :öff
geldi işte adam..ben nası kazanıcam  :ohmygod
hem bakıyorum osmanı görünce iki dakkada sattın beni  (6)
#29 - Aralık 04 2006, 20:48:21

yaa tabii..geçen sefer de öyle demiştin.. ama daha rengini bile göremedik koltuğun  (6)
bu şarkı koltukla aramdakilere: haksızlık bu kara talih..bitmiyor çilem  :öff  kioptum
#30 - Aralık 04 2006, 20:56:54

çok sevindim yaa harbi diyorum bak  ::yea niye msn açmıyosun osman insan bi haber verir di mi yupppi yooo :yaril...komiksey seni satmadım yaw osman ı görünce öyle bi an şey oldu ne oldu bende bilmiyom neyse :D...kral koltuğumu bende komikseye devretmek isterim tabi üzülme komiksey nazar etme nolur çalış seninde olur :4...

#31 - Aralık 04 2006, 21:09:57

çok sevindim yaa harbi diyorum bak  ::yea niye msn açmıyosun osman insan bi haber verir di mi yupppi yooo :yaril...komiksey seni satmadım yaw osman ı görünce öyle bi an şey oldu ne oldu bende bilmiyom neyse :D...kral koltuğumu bende komikseye devretmek isterim tabi üzülme komiksey nazar etme nolur çalış seninde olur :4...

tabi tabii eminim öyle bi anlık şeolmuştur  (6) bilmiyorum artık bende açıklanıcak sırlar var..ona göre diyorum iltercim  :D  çalışıcaz inşallah..bi rahat bıraksalar  :öff
#32 - Aralık 04 2006, 21:16:28

aaa neymiş bakayım o sırlar açıkla açıkla da bizde bilelim  :alala
#33 - Aralık 04 2006, 21:18:40

komiksey azim et kendin al iste baskasından niye istiyorsun ben öyle bişi yaptımmı  :muhah

işte kral koltuğum hak eden kazansın  :okey :))
#34 - Aralık 04 2006, 21:28:00

bunu sen sakla istersen zamanında iskemlelere oturuyordun ya bu sana yeter de artar bile  :muhah
#35 - Aralık 04 2006, 21:35:20

bana zaten kral değil kraliçe koltuğu lazım..ama o yoksa bu da idare eder naapalım  :D
artık 2 sene sonra falan..ikiniz buraya uğradığınızda ben hala koltuğa oturmaya çalışıyo olurum  :Ç
ya da daha iyi bi fikrim var..siz koltuğu alın..ben birinciliği..nası?  (6)
#36 - Aralık 04 2006, 21:39:12

ben de bu koltuklardan çok var zaten çok oturmuşum oturacağım kadar bırakayımda oturamayanlar otursun sen gibi  :D

komiksey birinci olunca zaten kral koltuğuna oturuyorsun yahu  :))...artık kraliçe koltuğuna dönüştürürmüsün naparsın bilemem sen birinci olda ondan sonra orasını düşünürsün  :nanik
#37 - Aralık 04 2006, 21:44:17

pazar gününe kadar size mühlet öyle fazla gönderim yapmıyacam günlük  25  30  bilemedin 40 tane günlük ama pazar günü dagıtacam ortalıgı

dikkat et sonra oturacak bişey bulamayacaksın ilter

yok ya vazgeçtim koltuktan falan .. ikinizi izlemenin eğlencesi yetiyo bana..keşke bikaç kişi daha hırs yapsa da burası iyice şenlense  :D  eee nereye oturacağınıza karar verdiniz mi..hayır aradan biri sıyrılırsa ikiniz de ayakta kalıcaksınız gibi   (6)
gerçi osman..alırım koltuğunu diyosa alır ama gelişmeleri bekliyoruz yine de heyecanla
#38 - Aralık 04 2006, 21:45:45

yahu ben birinci olmuşum şükürler olsun :)) bu ay gönderemem zannetmiyorum o yüzden devrediyorum ya koltuğu osman da kral koltuğu görsün hem...sende başka bahara artık

sen iskemlelerdeydin osmancım elinden tutuyorum baq  :))
#39 - Aralık 04 2006, 21:48:15

tamam bende onun yukarısında söyledim :))...yani koltuk zannetiğin iskemleleri benden önce olabilir ama ben geldim ve birinci oldumcnm alıştır kendini...geldim gördüm yendim  :nanik
#40 - Aralık 04 2006, 22:13:29

benim yoklugumda kimi yendin benimi hahahahahahahaha

ben burdayım hodri meydan
  rekabette son nokta  (6)
#41 - Aralık 04 2006, 22:17:27

nerden biliyorsun sen varkende seni yenecektim ona bakarsan ondan önceki ay benim sınavlarım var diye sen birinci oldun :yaril...komiksey yağcılarda inecek var :muhah
#42 - Aralık 04 2006, 22:24:46

asla yıkama yağlama yapılmaz..gerçekler ortada..şimdi gir rekabete iltercim o zaman  :D
ben sadece çok eğleniyorum bu atışmanızdan..akşam akşam iyi oldu..canım sıkılıyodu zaten  (6)
#43 - Aralık 04 2006, 22:29:35

ben çok şey paylaştım gecen bana da ağabey bana da  :yah
#44 - Aralık 04 2006, 22:30:34
ve tanri beni yaratti...

derslerim var artık onlara bakıcam olmuşum birinci ya ohhhh kebab :))...osman şu geçen ay devam etseymiş artıkım :nanik
#45 - Aralık 04 2006, 22:31:18

sizin rekabetinizi izlemek çok zevkli olacak ya kioptum...komiksey sen kötü ihtimal 3.lüğü al osman birinci olursa dğeiş tokuş yaparsınız olmaz mı osman ben nedne pazarlık yapıyosam duy bunları komiksey (6)
#46 - Aralık 05 2006, 11:39:54

geçendede öyle diyordun ama ne oldu...birinci sayfadaki site sahibinini lk msj ını oku lütfen sana yardımcı olur orası :muhah...kendine güvenmen çok iyi dur gaz vereyim :D...ey ahaliiii circassian size myedan okuyor koşun savaşa ellere kuvvett  :kop
#47 - Aralık 05 2006, 11:43:43

ay sonunda bakalım kim kazanacak...özellikle !_By_Gizli_! ve  zenciiRii ye sesleniyorum alüüüüüü durdurun bu vahşeti  (6)
#48 - Aralık 05 2006, 11:47:40

ooo zenginiz desene hepsini kullanacakmısın yaw...sonraki aylarada sakla...bizim öyle kaynaklarımız yoktu herşeyi kendi çabalarımızla hallettik sitelerden yaaa :öff
#49 - Aralık 05 2006, 11:51:36

daha ne yardım isteyeceksin be biz senden yardım alırız asıl ama ben kendi çabalarımla birinci olmak isterim de bu ay derslerim var...gelcek ay finaller...ondan sonraki ay tatiller giriyor bilmiyorum ne olcak  :alala (6)
#50 - Aralık 05 2006, 12:02:19

Üye:

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.