Alternatifim Cafe

Bir Metalcinin Düğünü Nasıl Olur=)

Discussion started on Metal

tR!gonometR!k

(6)

mesela damat ve gelin düğünde ne giyer? böyle gothic bir takım ve gelinlik flan mı  :sizo
düğüne sanatçı olarak kim getirilebilir?marliyn manson ii olur mu  (6)   (6)  (6)

e tabi bir de tainted love çalındı mı deme keyfine  :muhah  :muhah
hakatten hangi parçalar çalınabilir?  :alala

takı olarak deri bilekli takılsa nasıl olur?  :nohashas
aileler ne der  (6)
#1 - Ekim 12 2006, 13:41:16

gelin gothic makyaj yapar,, siyah fileli çorap ,siyah gelinlik, kırmızı saç filan :kop
damat gözlerine kapkara kalem sürer, misafirler takı olarak demir , deri filan takılır
bayaa acaip bişi olrr :muhah
#2 - Ekim 12 2006, 14:00:59
...... :)))))))))

tR!gonometR!k

gelin gothic makyaj yapar,, siyah fileli çorap ,siyah gelinlik (6) ohaaa ii hayal be  :sizo
#3 - Ekim 12 2006, 14:02:50

şahsen ben biraz gelenekçiyim galiba,kalıbın dışına çıkmazdım.
bu ömrümde 1 kez yaşayacağım bir şey.çılgınlık olsun diye öyle şeyler yapmam,giyerim normal beyaz gelinliğimi herhalde  (6)
sonra dönersin kendi haline,düğünü alet etmeyelim şimdi :P
#4 - Ekim 12 2006, 18:41:24
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

DÜĞÜNÜ OLMAZ !
#5 - Ekim 12 2006, 19:46:11
I m only betrayed
I m only conditioned to die !

t-mac

urfa dolaylarından damardan şarkılar çalmaz heralde  :sizo

ben bugün yoldan geçerken gelinlikçide siyah gelinlik gördüm..ama beyazların yanında...

bulurlar heralde yapacak bişeyler pembe parlak gömlekli erkek gazino sanatçısı mı çıkarırlar korn mu çağrırlar onu bimem(korn da gelirdi ya düğüne :p ) (6)
#6 - Ekim 12 2006, 19:55:24

öncelikle düğün bi rock barda olurdu. büyük kesimden kimse olmaz hep arkadas olurdu... gelinde siyah bi gelinlik erkekde siyah jean pantolon üste bi grup t shirtü altına rugan tarzında bot kız da erkek de... bileklikler fln deri olcak böle.. pentagramı çağarırlar konsrere normal düğünde halay cekilirken orda kafa sallanır fln manyak elence olurdu yaa  ::yea
#7 - Ekim 12 2006, 20:32:15

essgi

off mütiş olur bea..  ben öle bi düğün isterim mesela (6)
ama aileler ne der bilemiyorum.. hepsi kaçar heralde :muhah :muhah
#8 - Ekim 12 2006, 20:32:26

Tabiki de düğün sLonunda fln olmazdı...
Barda oLurdu...
HeraLde herkes kareLi pantoLon_koRn,metaLLica bLuzu fln giyrdi üstne...
Takı oLarakta;deri,demir koLye faLn yaqıLırdı...
            ( KoRn'u çağırırdım dermishim)DUman_şebo__yada Pentagram geLrdi
#9 - Ekim 12 2006, 21:10:08
Bir bardak su içsem...
Geçer mi hiç'kırığım ?

xX_NightmarE_Xx

off mütiş olur bea..  ben öle bi düğün isterim mesela (6)
ama aileler ne der bilemiyorum.. hepsi kaçar heralde :muhah :muhah

wallaa yaa aaa bunnar napıooo kaçıınnnn delirmişler diee çığlık koparr herkes gidrr bbizde kafamısa göre takılırırsss
#10 - Ekim 13 2006, 14:54:31

ya çok güsel olur ama aileler ne der bilemem..hele benim ailem  :muhah
#11 - Ekim 13 2006, 20:15:40
Sorarlarsa, "Ne iş yaptın bu dünyada?" diye, rahatça verebilirim yanıtını: "Yalnız kaldım. Kalabildim! Altı milyarın arasında doğdum. Ve hiçbirine çarpmadan geçtim aralarından..."

[Hakan Günday]

gelin herkesin dediği gibi siyah fileli çorap siyah converse yada bot gelinlik siyah ama diz üztünde
damat siyah jean üstüne siyah grup t-shirtü veya siyah herhangi bir bluz saçlar erkeğin didik yada gzl bi model kızın düz fön olabilir tost olabilir farketmez rock barda olur düğün yada tinercilerin olduğu duvarların grafittiyle süslendiği bir çıkmaz sokak olabilir  ::yea  takı deri ve metal şeyler olabilir ama ben böyle bir düğün istemem
#12 - Ekim 14 2006, 19:39:47
İmza kural dışı.

la merve herşeye muhalefet olma nan... dalga gecios surda elbette normal düğün yapıcas... hayal kurmak beleş nasılsa  :4
#13 - Ekim 15 2006, 15:23:21

gelin baştan ayağa simsiyah giyinir saçları da kirpi gibi yapar. damat da deri metal ne varsa takar takıştırır. gelenler de gelinle damat a metal şeyler takarlar :yeah
#14 - Ekim 15 2006, 15:29:35
The Return of the Fellowship of the Ring to the Two Towers

GELİN
http://www.thegate.ca/cd/2006/evanescence-open-door.jpg
bunun gibi bir gelinlik giyebilir.

http://www.musicomh.com/interviews/evanescence.jpg
buna benzer bir makyaj yapması fena olmaz...

DAMAT
damadın işi zaten basit siyah bi takım oldu bitti ama böle bişi olursa daha tarz olur,
http://www.wolfkitten.com/images/Side_lace_jeans_main-over.jpg

bide gözlere siyah kalem tamamdır.

Slow parçalar evanescence nin şarkılarından seçilebilir,hareketli şarkılar için ise rock'n roll şarkıları olabilir.

ooff cok manyax bır duğun olur hee
:gitar
#15 - Ekim 15 2006, 16:10:34

siyah deri dar bi gelinlik altına da mor converse  :Ç
damat da simsiyah giyinio böle
anne babayı salla onların ne işi var  :muhah
rock barda olucak kesinlikle  :sizo
Slow parça olarak evanın yawaş parçaları yada cranberries fln çalınır
Canlı performans olarak şebo geLir
manyax olur he hepinisi bekliorm düğünüme  :muhah :muhah :yah
#16 - Ekim 17 2006, 22:40:02
"Bir kız öğrenciyi başını örttüğü için tahsil hakkından mahrum etmek,İstiklal Savaşı başlarında ve Maraş'ta düşmanlar tarafından başörtüsü çekilip düşürüldüğü için başlayan milli şahlanışın ruhuna tükürmektir."
Necip Fazıl Kısakürek;);)

uyuşturuc uya HAYIR!! OKUMADAN GEÇMEYİN ;) //forum.alternatifim.com/index.php?topic=68882.0

extraordinary_girl

yaF metaLciNiN düüNü mü oLuRmş :S

gideRsiN NikaH daiResNde yıLdıRm NikaıyLa NikaH kıydıRRsN soRa çıkaRsıN toPLaRsıN aRk LaRıNı eğLeNiRsiN bi mekaNda.. :D :4
#17 - Ekim 17 2006, 23:01:13

Metalcinin düğünü nasıl olurdan ziyade metalcinin düğünü olurmu die sorulsa daha ii olurdu...metalci bi adam düğün yapmaz yani şahsen ben yapmam :nohashas
#18 - Ekim 27 2006, 20:59:56

Brk`| There is nothing left to lose...

eğer gelin ve damat görüşünün kölesi ve ruhu özgür değilse dediğiniz gibi olur. her türlü abeslikler yapılabilir..
ama kişilerin ruhu özgürse düğününde nasıl olacağının önemi yoktur :nohashas
#19 - Ekim 27 2006, 22:11:41
politikaya atılmak için bir insanda olmaması gereken hersey bende yok..

gothic bi makyaj kırmızı yada mor converse siyah bi tshirt slipknot tshirtü olablr altınada avrilin giydii tüllü etkler warya ondan siyah file çorap damatta siyah pantolon siyah tshirt siyah converse gelin kızımızda saçlarını mora boyasın ::yea

ilk danslarını my immortal da yapsınlar sonra yawaş yawaş hızlarsınlar en son slipknotlar falan :yah

takıya gelnce damatın babasında 5 kilo deri amcasında geline 10 tane deri bileklik :muhah

ben böle ewlencem karr werdm :yaril
#20 - Ekim 27 2006, 22:30:18
sadece senn aşkın avutur beni unutturr bana bütün dertleri şefktli kollarnda sar beni bu gece istediim aslında çoq deil sadece senn olmak istedm....

Mor Ve Ötesi Fan Club *Çilekeş Fan Club*Atatürk Birliği

yaa böel siyah bi gelinlik herkesin fikri aynı işte hayal kurmak bedava ama ben gerçekleştircem siyah gelinlik bot olabilir böle metal dikenli bileklik tasma bi kaçtane deri ip bacaklarımaa deri ip damat ztn punkçı o renk renk giyinir :muhah  böle güsel underground bi barda karanlık bi ortam siyah mumlar siyah tüller çiçekler tam ayin yeri gibi  (6) şeutanda nikah memuru olursa tam satan. düğünü olucak yane işte böle karanlık bi ortam içkiler falan pastaya gerek yok bize bi şarap veya bira olsa yeterlidir böle işteee sper yaaa  ::yea  (6)
#21 - Ekim 28 2006, 15:26:08
birlikteydik...ama yalnızlık!Ve yalnızlıklarımız bize ait olmayan bir boşlukta,kendi başına umutsuzca büyüyordu...

karanlıkta ışıksız yaşamayı öğrendim...ölüme giderken yalnız gitmeyi öğrendim...çaresizken de yalnız kalabilirim...

nan sizin çok paranız var galiba. (6)
#22 - Ekim 28 2006, 15:37:03
saplanmış kalbine şuursuz oklar yine.
kim bilir, kim sorar halini?

xX_NightmarE_Xx

bencedee çok parları war bunnarnn
#23 - Ekim 28 2006, 16:01:20

normal düğün işte ne abartıonuz metalci adamın paası olmaz olsa bile karıyla kızla yemeli,kızda anne beni okula gönder kampanyasına bağışlamalı

İmzanız Kurallara Aykırı
#24 - Ekim 28 2006, 16:30:56
imza kural dışı

yaF metaLciNiN düüNü mü oLuRmş :S

gideRsiN NikaH daiResNde yıLdıRm NikaıyLa NikaH kıydıRRsN soRa çıkaRsıN toPLaRsıN aRk LaRıNı eğLeNiRsiN bi mekaNda.. :D :4

katılıyorum  :4

#25 - Kasım 08 2006, 15:35:29
« Son Düzenleme: Kasım 08 2006, 16:24:26 Gönderen: GoTHiCa »
İmza Kural Dışı

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.