Alternatifim Cafe

Anti - Pop

Discussion started on Pop

sürmeli çocuk

yha pop müzik trkiyede cıvıdı ne bilim önüne gelen albm yapıyo ben yabanc pop dnlerm ama trkçe pop aslaaa böğğğğ

bu konuda haklısın ... (esahtan haklısın )
walla bende pop muzik dinlemem. ama dinleyenlere lafim yok. sezen aksu disinda sadece kultur duzeyi dusuk bi muzik tarzi o kadar. ornein: ismail yk. yildiz tilbe, ajdar, demet akalin, sibel can.
butun zibidiler sohret olmak icin sacma sapan muziklerle muzik piyasasina giriyo.  :alala :yanlis

ajdar  ismail .. demet akalin oke de .. :d  diğerlerii .. neden bu sınıfa koydun anlamadımm

bencede ajdar ismail filan okeyde diğerleri çok iyi vede en başarılıları
#51 - Ekim 21 2007, 18:03:23

pop dinlemiyorum ve poptan nefret ediyorum ama ANTİ-POP konusunun da POP da olması saçma yani düşünün Rock ya da Rap e Anti- Rock ya da Anti-Rap açılsa hoşunuza gider mi?
#52 - Ekim 27 2007, 21:16:43
Enjoy the silence.

evet bazı poplar iğrenç ama %25'i çok güzel sezen aksu kenan falan bazıları güzel ama diğerleri fosss
#53 - Ekim 27 2007, 22:18:27

Yalnızlık hatırıma yazıldı
İçimdeki birşey sızladı
Geri dönüp baktığımda
Mutluluk içimden alınmıştı!!!

ıyhkk pop muu?? pöff pass dıorm been!! sıradakiİiİiİi  :pes

ya arkadaslar kızmayın ama bu pop bana cok sacma gelio ya 2 kelimeyi 3 saat ağızlarında döndürüp döndürüp sölüyolar nakarat dediğimiz olay en cok 3 yerde sölenir sarkının basdan sonuna kdr deil ne biliyim cok sacma geliyor bana kızmayın yinede bu benim görüşüm

İşte ben buna Katılırım ..  (6)
Evet Arkadaşlar bende Anti-Pop'çuyum ..  :artis
Ve bunla gurur Duyuyorum .. :P
bende katılırım valaa hemde sonuna kadar

forever sago kolo eminem ..... yaneee forever rap
#54 - Kasım 08 2007, 03:04:36

forever sagopa - kolera  :yeah

o rock işareti değil miydi :S
#55 - Ocak 28 2008, 13:01:48
böğürtlenli reçelim =)

popçulara ölüümm :P
#56 - Ocak 28 2008, 13:08:27
Hayat aslında basittir, zorlandığında bas ittir olmuyosa hasss.. (6)

popdan nefret edeirm
                                           sadece RAP ve ROCK dinlerim gerisi vızzzzzz

ama benim görüşüm
#57 - Şubat 12 2008, 17:42:51
TaBuTlArA SıĞmAyAcAk KaDaR İnTiHaR wAr ŞeYtAnIn sİpariŞi dÜnYaNıN niNnİsİ oLmuŞ SiReNlEr Ya RAB bİzİ öZlEr...

ya arkadaslar kızmayın ama bu pop bana cok sacma gelio ya 2 kelimeyi 3 saat ağızlarında döndürüp döndürüp sölüyolar nakarat dediğimiz olay en cok 3 yerde sölenir sarkının basdan sonuna kdr deil ne biliyim cok sacma geliyor bana kızmayın yinede bu benim görüşüm

Türkiyede zaten pop bu durumda amaGeneL POP kötü diyemeyiz
Pop da Nakarat fazla . Belkide olması gereken bu.Rap gibi destan yazamassın.
Pop da bu tip, olması gerektiği gibi
Popda da nakarat şarkıyı güzelleştirir.Pop un verdiği huzuru Rap ve rOckta bulamazsın
Kafan bulanıktır.Popla dağıtırsın.Yumuşak müzikle hele Dido gibi popçular dinliyosan

İnsanın ihtiyaçları vardır Su içer yemek yer
Müzikte böyle RAp, Rock,Pop  ve diğerleri birini almazsan eksik yaşarsın.Farketmesende
Belki dinliyorsunda Sevmediğin birkaç kişi tarafından bu yorumları yaptın.

Yorum Güzel ..

Hafif Müzik Dinleyebilirsin Mesale Enstürümantel ..gibii..

Tabi Aşıksan Orasını Boş ver :):):)
#58 - Şubat 12 2008, 18:04:05
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

Dinliyenlere sayqısızlık .!
#59 - Şubat 12 2008, 21:07:18
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

anti popa sadece salak grşte olanlara bakmak için girdim ve sinir oldum arkadaşın sölediği gibi zevkler ve renkler tartışılamazzz!!!!!!!
#60 - Şubat 15 2008, 17:11:14

ben pop severim rockta dinlerim rapte dinlerim ama R&B favorim/gzdem yukarıdaki ler hep popu eleştiriyor bence rock tamamen bir vızırtı çünkü anırıyolar ama yinede alınmayın sadece bazıları onlardan biri haykoo ıyyy neyse herkese selam alınmayın siz diyince bir bişiydemedik dimi yukarıdakiler
#61 - Şubat 15 2008, 17:15:44

ben pop dinleyom var mı bana yan bakan????????  rock da neymiş haaaaa????uyduruk bir anırtı... :hih: :nanik :)) :urfa :) :D :4 ;) :okey kioptum :yaril la la
#62 - Şubat 15 2008, 17:23:04

R&B R&B HEHE
#63 - Şubat 15 2008, 17:24:42

hehe resimde ne gsl oldu peh grn grn zuhaha muhaha
#64 - Şubat 15 2008, 17:26:09

anti rockım var mı????? :muhah
#65 - Şubat 15 2008, 17:30:46

rap , punk , rock ne fark ederki eğer sözler o anda seni yansıtıyosa isterse ... :)     
           :pes      :gitar        rockbnd   :pes  :hea   :D :)
#66 - Şubat 27 2008, 17:45:10
Uyanık kalabilirdim, sadece nefes aldığını duymak için
Gülümseyişini izlemek için, sen uyurken
Sen çok uzaklarda rüya görürken
Ömrümü harcayabilirdim bu tatlı teslim oluşta
Sonsuza dek bu anda kaybolabilirdim
Seninle harcadığım her an
Çok kıymet verdiğim bir andır....

respect and peace... =)
#67 - Mart 10 2008, 23:16:44
sorularınızın cevaplarını bakışlarımdan bulun...

zevkler ve renkler tartışılmazmış.. ;)
arada sırada pop dinlerim.. ;)
ama rapten nefret ederim.. :yeah
bnde katılıyorm
#68 - Mart 15 2008, 12:15:33

tamam pop dinleyenlere birşey demiyorum, siz bilirsiniz ama yine de sizi doğru yola çağırmayı bir vazife olarak görüyorum (6)
gelin metal dinleyin, rock dinleyin.. hayat çok daha güzel olacak  :Ç
#69 - Mart 15 2008, 18:56:21
Hayat aslında basittir, zorlandığında bas ittir olmuyosa hasss.. (6)

ya kardeşim isteyen popuda dinler cazıda cuzuda size ne yavv milletin zevkinden bırakın insanlar ne dinlemekten keyif alıyorlarsa onu dinlesinler
#70 - Mart 15 2008, 23:08:58

Yok öyle bi Dünya.!  

Kurban olun siz pop'a ! :manyak
#71 - Mart 16 2008, 02:01:01
Benimsin ellere söyle bilinsin
Kader başkaysa silinsin
...

İşte ben buna Katılırım ..  (6)
Evet Arkadaşlar bende Anti-Pop'çuyum ..  :artis
Ve bunla gurur Duyuyorum .. :P

bende gurur duyuyorum :Ç
#72 - Mart 17 2008, 20:30:03
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

ben popu rapten daha çok sefiorum hiç olmazsa popta ne dedikleri anlaşılıo bu arada bencede zevkler ve renkler  tartışılmazz:D
#73 - Nisan 17 2008, 14:09:45

müziğini doğru düzgün yapan her insana saygımız vardır ama bazı şarkıların sözleri o kadar dandik ki...
müzik de iğrenç.sezen aksu v.b gibi kişiler pop müziğini en iyi şekilde yapıp kendini herkese dinletmeyi başarabilirken başkaları pop müziğini yerlerde süründürüp nefret ettiriyorlar.e ne yapalım biz de o iğrenç şarkıları mı dinleyelim..
#74 - Haziran 22 2008, 18:44:11

Özenti Genclik :dondurma
#75 - Haziran 22 2008, 21:22:11
Benimsin ellere söyle bilinsin
Kader başkaysa silinsin
...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.