Alternatifim Cafe

Metal Müzik Sevenler Birliği

Discussion started on Fan Club & Birlikler

yaa ben sliptnot ı hiç sevmiyorum şarkıları falan hoşuma gitmiyooo bence en iyi sahne performansına sahip grup metallica  ve children of bodom çok iiler metallica bu zamana kadar hiç bişi kaybetmemiş bide iron maidenn süper herifler yaa  ::yea :okey
#51 - Ekim 26 2006, 18:21:30
birlikteydik...ama yalnızlık!Ve yalnızlıklarımız bize ait olmayan bir boşlukta,kendi başına umutsuzca büyüyordu...

karanlıkta ışıksız yaşamayı öğrendim...ölüme giderken yalnız gitmeyi öğrendim...çaresizken de yalnız kalabilirim...

metalciler aranıyormuşş bensiz olmas kiii....... :D

benide uye yapınn....
#52 - Ekim 26 2006, 18:24:14
« Son Düzenleme: Ekim 26 2006, 18:24:43 Gönderen: çikolata_canavarı »
>>ATATÜRK BİRLİĞİ>>

<<TIKLA<<

Gruplardan Son Haberler ve En Son Gelişmeler ! ( 19.11.06 )

Yabancı Gruplardan Son Haberler !

- Trivium dan Maiden Hakkında Açıklamalar.

- Bruce Dickinson, Oğlunun Konserlerine Artık Gidemeyecek !

- Quiet Riot, Ignite ve Altaria üyeleri Guns N Roses Tribute Albümünde
Buluşuyor!!

- Therion: Gothic Kabbalah Albümünün Bütün Detayları Belirlendi!!

- Jimmy Page: İhtiyacım Olan Sistemimi terk edebileceğim Bambaşka Bir Albüm.

- Moonspell: Luna Videosu Fanlarla Paylaşıldı!

- Steelheart: Bir Diğer Yeni Şarkı Fanlarla Paylaşıldı!

- Black Sabbath ve Guns N Roses İran da Yasaklandı!!

buyrun size yeni haberlerr  :))
#53 - Kasım 21 2006, 08:40:36
birlikteydik...ama yalnızlık!Ve yalnızlıklarımız bize ait olmayan bir boşlukta,kendi başına umutsuzca büyüyordu...

karanlıkta ışıksız yaşamayı öğrendim...ölüme giderken yalnız gitmeyi öğrendim...çaresizken de yalnız kalabilirim...

Black Sabbath ve Guns N Roses İran da Yasaklandı!!

nasıl yani niye yasaklanmış ki
#54 - Kasım 21 2006, 17:12:35
Suskun bir tutkuyum ben.
Evde ocaksızım, savaşta kılıçsız.
Ve de hastayım kendi gücümden.

ya abi sadece bu kadar bilgi bulabildim ama şok oldum bende duyunca cannibal corpse ta öle yasaklanmış heryerde tanrıya küfür ediyolar sadece ölüm şiddet kan  iğrenç şeyler içerdiğini düşünüolarmış bu yüsden yasaklanmış ama guns n roses ve black sabbath niye yasaklandı bilmiyom

Hollandalı Doom Metal grubu olan The Gathering'in 24 ve 25 Kasım tarihleri arasında ankara ve izmir'de vericeği konserler iptal olmuş duyrulur..

ama istanbuldaki konseri kesin yapıcaklarmışş izmir e gelmiolar yaa  :ühü
#55 - Kasım 22 2006, 16:56:30

ya abi sadece bu kadar bilgi bulabildim ama şok oldum bende duyunca cannibal corpse ta öle yasaklanmış heryerde tanrıya küfür ediyolar sadece ölüm şiddet kan  iğrenç şeyler içerdiğini düşünüolarmış bu yüsden yasaklanmış ama guns n roses ve black sabbath niye yasaklandı bilmiyom

Hollandalı Doom Metal grubu olan The Gathering'in 24 ve 25 Kasım tarihleri arasında ankara ve izmir'de vericeği konserler iptal olmuş duyrulur..

ama istanbuldaki konseri kesin yapıcaklarmışş izmir e gelmiolar yaa  :ühü

neyse saol  :okey
#56 - Kasım 22 2006, 17:00:07
Suskun bir tutkuyum ben.

.........
#57 - Kasım 22 2006, 17:09:20
Suskun bir tutkuyum ben.

o gördüğünüz megadethin album kapağı yasaklanmıştır amerikada  :Ç burda gördüğüm iyi oldu  ::yea
benide yazı verin yaw kılaba  :öff
#58 - Kasım 23 2006, 16:05:17

Benim evim sokaklardır
Gökyüzü yorganım, kaldırımlar yatağımdır
Köpekler arkadaşım, kediler sırdaşımdır

o gördüğünüz megadethin album kapağı yasaklanmıştır amerikada  :Ç burda gördüğüm iyi oldu  ::yea
benide yazı verin yaw kılaba  :öff

megadethin albüm kapakları zaten süper oluyor
#59 - Kasım 24 2006, 18:51:19
Suskun bir tutkuyum ben.

canozgur_91

Ben de Katatonia fotoları koyarak üye olayım bari... Gerçi pek kimse bilmez Katatonia yı ama neyse.. Üye olabilir miyim? :D
#60 - Kasım 24 2006, 19:45:14

_BoDdAh_

bende üye olabilirmiyim  ::yea ::yea
#61 - Aralık 01 2006, 11:31:11

oozzy

bende üye olsamm  ::yea
#62 - Aralık 01 2006, 17:56:40

Ben de Katatonia fotoları koyarak üye olayım bari... Gerçi pek kimse bilmez Katatonia yı ama neyse.. Üye olabilir miyim? :D
katatonia bilinmez mi ya ::yea
#63 - Aralık 01 2006, 19:01:14
Sorarlarsa, "Ne iş yaptın bu dünyada?" diye, rahatça verebilirim yanıtını: "Yalnız kaldım. Kalabildim! Altı milyarın arasında doğdum. Ve hiçbirine çarpmadan geçtim aralarından..."

[Hakan Günday]

ben de üye olmak istiorm  ::yea ::yea
#64 - Aralık 01 2006, 22:38:22
"Bir kız öğrenciyi başını örttüğü için tahsil hakkından mahrum etmek,İstiklal Savaşı başlarında ve Maraş'ta düşmanlar tarafından başörtüsü çekilip düşürüldüğü için başlayan milli şahlanışın ruhuna tükürmektir."
Necip Fazıl Kısakürek;);)

uyuşturuc uya HAYIR!! OKUMADAN GEÇMEYİN ;) //forum.alternatifim.com/index.php?topic=68882.0

tmm dır üyeler e bbak oluk oluk metalci akıoo kesmece bunlar kesmecee  :muhah
#65 - Aralık 04 2006, 19:37:09

Iron Maiden , Dubai Birleşik Arap Emirliklerindeki Desert Rock Festivaline Katılıyor !

- Rob HALFORD XM Radyo Programına Yarın ( 25.12.06 ) Konuk Olacak !

- Timo Kotipelto : Yeni Solo Albüm İsmi Fanlarla Paylaşıldı ! İlk Single Videosu İnternetten İzlenebilir !

- Trivium dan, Ölen Hayranının Anısına Anlamlı Yardım !

- Sepultura , 2007 Arjantin Monsters Metal Rock Festivalinde Headliner !

- Paradise Lost , My Dying Bride Polonyanın Metal Mania Festivalinde !

- Axl Rose un Çok Özel Fotoğrafları Bir İtalyan Dergisinde yayınlandı !

- Hammerfall Grubu 2007 Turnesi İçin Konser Tarihlerini ve Yerlerini Açıkladı !

- Testament Gitaristi Alex Skolnick Right To Rock Porgramında Bir Röportaj Verdi ! Röportaj Haberin Devamında Dinlenebilir !

- Dave Mustaine , Megadeth Forum Sitesinde Açıklamalarda Bulundu : 2006 Yılı Kariyerimdeki En Güzel Yıllardan Biri Oldu ! ..

- Alice Cooper , Detroit teki Tatilinde Yeni Dünya Turu Planlarını Yapıyor !

- Death Grubunun Eski Üyeleri ve Diğer Müzisyenler Chuck ı andılar !

bunnarda yeni haberlerrr hayırlıı ossun bakalımm  kioptum
#66 - Aralık 24 2006, 11:51:16

hammerfall eurovision a katılcakmış diye biryerde okumuştum bu konu hakkında birşey bilen var mı?
#67 - Aralık 24 2006, 22:45:31
Suskun bir tutkuyum ben.

yaaa h.i.m de katılcakmışş :S biz kenan doğuluyla katılıomuşuz pop yarışması değil rock metal yaırşmasına döndü yaa
#68 - Aralık 25 2006, 14:42:57

yaaa h.i.m de katılcakmışş :S biz kenan doğuluyla katılıomuşuz pop yarışması değil rock metal yaırşmasına döndü yaa
H.I.M İN katılcağı kesin mi  :S ben ilk defa duyuyorum geri kalmışım bayağı ya  :alala
#69 - Aralık 28 2006, 19:59:26
Sorarlarsa, "Ne iş yaptın bu dünyada?" diye, rahatça verebilirim yanıtını: "Yalnız kaldım. Kalabildim! Altı milyarın arasında doğdum. Ve hiçbirine çarpmadan geçtim aralarından..."

[Hakan Günday]

eet galiba kesinmişş ya öle diolar ama hangi ülkeyle katılcak bilmiorum  :S
#70 - Aralık 30 2006, 19:10:09

oo arkadasim sen beni üe yapmam1ss1n benide üe yapasan cokkk sevinirim
#71 - Aralık 31 2006, 11:29:37
İmzanız kural dışı.

kutukola

bir üye daa geldi  :yah :yah :yah :yah
#72 - Ocak 03 2007, 09:46:51

bende üye olmaq istiorrmmmmm  ::yea
#73 - Ocak 17 2007, 16:28:28

benn de üyee olcammmmm
#74 - Ocak 18 2007, 12:31:12
||**FORMULA 1 FAN CLUB**
Cяαdle of Filтh
Cяαdle of Filтh

_DaRkdreams_

evt HIM katılıo kesin......Bizde kenan doğuluyla  :yah  :sizo
#75 - Ocak 19 2007, 11:00:22

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.