Alternatifim Cafe

Metal Müzik Alışkanlık Mı Yapar?

Discussion started on Metal

arkadaşlar metal müziği bi dinledimi insan bırakamıo ya gürültü falan hiç değil bence. insan kopamıo. o gitarın senisi o çığlıkları durmadan yapamıo insan.

peki sizce metal müzik alışkanlık yapar mı????? ben bi dinledm walla bıakamıo insan. nereye baksam gitar-bass-bateri görüom :muhah

mesela ben children of bodom dinlediğimde neden bilmiorm ama heycanlanıorm. o ses bana güç verio sanki.

ben mi abartıyorum yoksa benim gibi düşünenler varmı.........yorumlarınızı bekliyorum ;)
#1 - Eylül 07 2006, 13:45:14
« Son Düzenleme: Eylül 09 2006, 16:20:18 Gönderen: Eáráne Carnesîr »
yine kopuk bi ben bu caddelerde gezerken rastladım bir iskenderciye :muhah
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

bnde yapmadı ilk dinlediimde sinirlydm 2 sene önce fln arkim zorla dinletti bi daa da hiç sewemedm blki zorla dinlediim içindir ki hala metali sevmiyrm we dinlemiyrm  :öff
#2 - Eylül 07 2006, 17:49:13
yoksa yiteN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLDiN seN??...
kaybedeN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLdiN seN??... 

T!Z!C!K

valla bendede yapmadı bu metal dinlemiyorum anlamına gelmiyo sadece henüz bi metal grubuna takılıp kalmadım ayne ;)
#3 - Eylül 07 2006, 17:51:47

bundan 3 ay önce bende metal sevmezdim ve dinleyemezdim..ama artık çook seviyorum sevmemi sağlayan arkadaşlar saolsun :4
bağımlılık giib bişey yapıyor..örneğin bazı rock parçalar artık hafif geliyo,metaldeki ritmi arıyo insan ::yea
#4 - Eylül 07 2006, 23:55:29
Sorarlarsa, "Ne iş yaptın bu dünyada?" diye, rahatça verebilirim yanıtını: "Yalnız kaldım. Kalabildim! Altı milyarın arasında doğdum. Ve hiçbirine çarpmadan geçtim aralarından..."

[Hakan Günday]

tatlicadi

he ilk metal dinlemiştim çok kötü ya başım nasıl ağrıyo hayatta metak dinleyemem yani belki azar azar  (6)
#5 - Eylül 08 2006, 01:35:43

Metal müzikte beni en cok etkileyen bateri sesi.Melodide sadece beynim oraya odaklanıo ve o anda dünyadan kopup başka alemlere dalıorum.
#6 - Eylül 08 2006, 04:37:07

metal sevilmezmi beah.metali ROCK'ı bırakıp gidip rap yada THM dinleyenlere acıyorum.Metalin güzelliklerinden mahrum kalıyolar.
Bağımlılığa gelince tabi bağımlılık yapıyo 48 saattten fazla dinlemeden duramıyorum :S
#7 - Eylül 08 2006, 09:44:18

yukarıda yazılanlara tamamen katılıyorum.

essgi

Metal müzikte beni en cok etkileyen bateri sesi.Melodide sadece beynim oraya odaklanıo ve o anda dünyadan kopup başka alemlere dalıorum.

ewt bende daha çok bateri sesine odaklanıyorum.. sordaa elektro.. yane metal müziğin sözünden daha çok müziğine bakıorum.. müziğide hakketn süpe yane.. :Ç
#8 - Eylül 08 2006, 13:56:38

ewt bende daha çok bateri sesine odaklanıyorum.. sordaa elektro.. yane metal müziğin sözünden daha çok müziğine bakıorum.. müziğide hakketn süpe yane.. :Ç
tabi sözleride ihmal etmiorum.mesela lp nin bi numb şarkısının sözleri hangi şarkıda var ki :)
#9 - Eylül 08 2006, 13:59:16

tR!gonometR!k

kopuk olduğum zmanalrda dinliyorum.....
tabiki favorim metallica..onun şarkılarını hiçbişiye deişmem...

bazen böğürmk işstiyor insan işte ozaman tam kafa müzik!!!slayer müthiş gidio!!

yine de "nothing else motters"in sesini hiç bişey veremez..bir metak parça bu kadar mı uysallaştırıcı olur ya!!!
dinlerkn rahatlıoyrum.....
#10 - Eylül 08 2006, 16:54:32

İnsn metal müzik d,nlerken içindeki stresi tamamen atıyor...
        Kesinlikle ve kesinlikle metal müzik bağımlılık yapıyor...
            Özellikle elektro sesi....
#11 - Eylül 08 2006, 18:43:21
Bir bardak su içsem...
Geçer mi hiç'kırığım ?

sitede bnm gibi düşünenlerin olmasına çok sevindim yaaaa

gerçekten bende bağımlılık yaptı bu metal müzik. şu anda mersindeyim:( yani merkezinde üf ya cd lerimi almayı unutmuşum sevdiğim müzikleri dinleyemiorm bunalıma girecem yakında yaaa X( X( X(
#12 - Eylül 09 2006, 10:32:40
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

eet ya bağımlılık yapıo hatta bnde biraz aşırı derecede...

bass gitar çalıorm...fixik sınav kağıdına tabları yazmıştm hoja sözlüdn 0 verdi..

sürekli bi bass sesi gelio fondan :)
#13 - Eylül 09 2006, 17:05:55
İmzanız kural dışı

YaPmaSmI Hiç Yhaa!! SüFe waLLa BeN BAyıLıoRMm

MetalssZ dünYa Bİşie bEnsEMes :):)
#14 - Eylül 10 2006, 13:43:54
skY is Cryinq..'

ya ama bide şu var artık metale kulaklarım alıştığı için rock müzik beni tatmin etmio :)
böle slow yerine rock dinler oldum allam noluyo bana galiba ben anormal oldum.
hoş hangimiz normaliz ki :Ç :Ç :Ç
#15 - Eylül 10 2006, 16:39:53
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

rock müzik beni tatmin etmio :)
böle slow yerine rock dinler oldum
bu bi celiskimi :)
#16 - Eylül 10 2006, 16:44:21

XenonX

walal kim ne derse desin insan rock dinleyince hep daa faslasını istio doymak bilmio aç göslü yapıo heral  :alala
#17 - Eylül 10 2006, 17:05:38

walal kim ne derse desin insan rock dinleyince hep daa faslasını istio doymak bilmio aç göslü yapıo heral  :alala

eet aynen düşüncene şiddetle katılıyorum. mesela sert bi parça dinlediinde insan bi başka şarkının daha sert olmasını istio bi sonraki daha sert derken insan bağımlı olabiliyor. kendi adıma konuşuorm. metal müzik bağımlılık yapıo bence ;)
#18 - Eylül 11 2006, 17:36:24
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

olE Hale GelCezKı RoCk Tatmın EtmıCek :) daha HıRcın Daha AgIr ŞeYLere yonElıo InSan
Metal BıkEre DınLedım BıRaKaMadım Daha SonRa SAnırım Yapıo:)
#19 - Eylül 12 2006, 11:13:16
''Cehennem, başkalarıdır. ''

XenonX

walla korkuom yaf http://www.youtube.com/watch?v=bonWoVAS9kQ bu hala gelecekmiyis acaba?  :yah ::yea
#20 - Eylül 12 2006, 13:38:20
« Son Düzenleme: Eylül 12 2006, 13:42:17 Gönderen: XenonX »

walla gelebiliriz bence o bizim irademize bağlı bişi. hem ayrıca her dinlediğimde ben hep daha fazlasını istiorm artık. allah sonumuzu hayır etsin :sizo
#21 - Eylül 12 2006, 13:45:35
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

XenonX

amin
#22 - Eylül 12 2006, 13:49:05

walla korkuom yaf http://www.youtube.com/watch?v=bonWoVAS9kQ bu hala gelecekmiyis acaba?  :yah ::yea
cok irenc yaa.insan mı bunlar acaba :)
#23 - Eylül 12 2006, 14:27:05

XenonX

kardesh daa bunlar hich bisee  :muhah
#24 - Eylül 12 2006, 14:44:53

cok irenc yaa.insan mı bunlar acaba :)

bencede bunlar hiç bişi sen slipknot falan görme en iisi :sizo

bunların 10 katı beterleri var ben gördüm söölim
#25 - Eylül 12 2006, 14:47:27
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.