Alternatifim Cafe

Metal Müzik Alışkanlık Mı Yapar?

Discussion started on Metal

Aslında ben yıllardır dinliyorum bağımlılık yapmıyo  :Ç
hehehe katılıom sana  :okey
#51 - Eylül 29 2007, 22:11:01

alışkanlıktan ziyade haz verir, müziği sevdirir.

Aynen...!Uyuşturucu Değil ki Yani...:DNede Olsa..Bi Muzik Türü...
#52 - Eylül 30 2007, 11:58:36
İmzanız kural dışı.

ya aarkadaşlar tmm bnde slipknot hayranıyım ama diğerlerinin düşüncelerinede saygı duymak gerekir :))

sonuçta biz böle düşünüoz o da öle düşünüo deiştiremeiz ki :))

emeğe ve düşünceye saydı :)

olE Hale GelCezKı RoCk Tatmın EtmıCek :) daha HıRcın Daha AgIr ŞeYLere yonElıo InSan
Metal BıkEre DınLedım BıRaKaMadım Daha SonRa SAnırım Yapıo:)
arkadaşlar metal müziği bi dinledimi insan bırakamıo ya gürültü falan hiç değil bence. insan kopamıo. o gitarın senisi o çığlıkları durmadan yapamıo insan.

peki sizce metal müzik alışkanlık yapar mı????? ben bi dinledm walla bıakamıo insan. nereye baksam gitar-bass-bateri görüom :muhah

mesela ben children of bodom dinlediğimde neden bilmiorm ama heycanlanıorm. o ses bana güç verio sanki.

ben mi abartıyorum yoksa benim gibi düşünenler varmı.........yorumlarınızı bekliyorum ;)

siz pounder daha chok güzel geliyor
#54 - Ekim 04 2007, 01:14:51
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

olmaamıı yapmaaamıı..alasını yaparr :D
#55 - Ekim 04 2007, 11:38:16
I wiLL find something more
Smeone I am made for
Shame on u babyy
    _____fOR€V€R YOURSS_____

sağlıklı bir dinleyici değilsen yapmaz
#56 - Ekim 05 2007, 19:10:55

Yok öyle bi Dünya.!  

fortune

saglılklı dinleyici??
yapar,
#57 - Ekim 05 2007, 19:16:35

bencede yapar...
#58 - Ekim 06 2007, 22:51:21
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

fortune

gitarın, drumın ve sözlerin o keskin ve inatçı akışına, ritmine diger hiçbir müzik türünde rastlayamadım.sarmıyor hiç digerleri.
#59 - Ekim 06 2007, 23:05:40

yaa bnce svmıen ıcın alışknlık deel o sesı duydktn snr ordan gcmes bılee :sizo ama ıcnden gelerk dnleedıın zmn hastalık oluo baalımlı oluosn vede dnlerken hcbısey dusunmuo ınsan dnledktn snr nedendr bılınmes ama ustunde gereksız bıı sınırlılık bıı asilik oluo snrm oda metal muziin vrdıı bıı ozllkk... :yah :yah
#60 - Ekim 12 2007, 22:25:03

insanı bağımlı yapar ya metal müzik insanın dinledikçe dinleyesi gelir
#61 - Ağustos 14 2008, 00:24:14

walal bencede SlipKnoT a bişi sölemesen ii edersin admaların yaptıkları ishler ortada
onuda alın ama bu admalara laf yoq benim adamlar bunlar we manyaqlar hele maskelerinden tükürmeleri bitirio beni kioptum
http://www.youtube.com/watch?v=ul4LWTBLcys  ::yea ::yea
Cok komik ya.Bu kadar olur diorum.Tamam insan arasıra sacamalr ama bu kadar diil ya.Bide başta söledi şeleri umarım anlıosunuzdur.Adam neden öle bi cümle kurma gereği duydu hala anlamış diilim :)
slipknot a laf yok !  :yanlis

rammstein ' de volkerball'da  seyircilerin üzüerine işedi yada su döktü ama görünen o seyircilerin üzerine bira atılması artık bunlar konserlerde yapılmasssa konusulmaz hareketler tabi pogo vs vs onlarıı bir şey diyemem çünkü yapiorum

metal sevilmezmi beah.metali ROCK'ı bırakıp gidip rap yada THM dinleyenlere acıyorum.Metalin güzelliklerinden mahrum kalıyolar.
Bağımlılığa gelince tabi bağımlılık yapıyo 48 saattten fazla dinlemeden duramıyorum :S

Onlarda bize öyle bakıyorlar:D biliyorum hissediyorum rap dinleyenler nasıl bu gürültüyü dinleyebiliyorsun diyor bense  sizinki o kadar sıkıcı muzikki sadece dum tıs la başlayıp o şekilde bitiyor diyorum

Herkese saygı Her sanatcıya saygıı
her sanatcının dinleyici kitlesi vardır

bizim death Doom nerede insanlıkk
#62 - Ağustos 22 2008, 05:17:41
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

yapar :D
#63 - Ağustos 26 2008, 16:41:59
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

-Metal Müzik Alışkanlık Mı Yapar?
 +evöt :dondurma
#64 - Ağustos 26 2008, 16:48:54

Ben metale Scorpions-Send me an angel'la başlamıştım. Ve ondan sonra insanın içinde tatlı bir duygu bıraktığını farkettim. Ama Overkill de dinlesem,Testament'da dinlesem veya Epica'da dinlesem içimde hep aynı duygu beliriyor...Bu yüzden alışkanlık yapmadı.Ben severek dinliyorum. *Bu arada sadece zararlı şeyler alışkanlık yapar!...*
#65 - Ağustos 27 2008, 11:34:53
Menino quem te fez?
Quem te deu tanta guarida,
Quem te mostrou a beleza
De dançar dentro da briga?

bende alışkanlık yapmadı o kadar sevmiyorum ama güsel
#66 - Ağustos 27 2008, 14:54:27
Boğulmak değil korkum inan nefes alamamak
Rüyayı gerçek etmenin kolayı uyumak
Bir şeyi çok isteyip de hiçbir zaman alamamak
Hayat çocukken oynadığım kırık bir oyuncak

içinde metal ruhu varsa ortaya çıkarır, tutku yapar..ama alışkanlık değil..
#67 - Ekim 08 2008, 17:37:40
FeeLiN' the bLaNks..

Müzik seçim işidir, yaşam tarzıdır bir nevi insanın. Biliyoruz ki tarihçesi çok çok eskilere dayanan birşey müzik. Yani insanlar hep ihtiyaç duymuşlar. Bundan dolayı alışkanlık demek yanlış olur ve bunu sadece metal müziğe vurgulamakta yanlış olur. Elektro dinleyen insan için hayat o'dur, rap dinleyen için de... Yani alışkanlık yapmaz müzik, ihtiyaç ve kendini ifade edebilmek içindir.
#68 - Ekim 12 2008, 11:28:25
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

kesinlikle yapar bence bende yaptı 3 senedir metal den başka severek dinlediğim müzik türü olmadı  ::yea
#69 - Temmuz 04 2012, 18:43:26

Kesinlikle alışkanlık yapar..  ::yea

Özellikle kara büyüyle ilgili bir kaç şarkı vardır ki; dinleyip söylerken etkisini almşsanız bir daha bırakmanız im-kan-sız-dır !..   :smoke
#70 - Aralık 21 2012, 10:11:11
If you still care, don't ever let me know !!!..

aliskanlik deyil tabiki bir kere dinledin ve sevdinse devami gelmeli ve de sevdiyin muziki her zaman dinlemek istersin
#71 - Ağustos 19 2014, 14:19:49

Metal müziği bilmemde MStar alışkanlık yapar :D  :ask :4
#72 - Şubat 06 2015, 18:05:35

Metali bilemem de Mstar bağımlılık yapıyor bağımlısıyım :D
#73 - Şubat 26 2015, 16:27:18

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.