Alternatifim Cafe

Hiç size laf atan oldu mu ?

Discussion started on İtiraflar

Yeni!
Oldu.
#326 - Mart 08 2009, 10:30:53
« Son Düzenleme: Aralık 02 2010, 16:23:55 Gönderen: Elhán-ı Şīta »
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

ohooo hangi birini yazıyım.. milletn aklı baska yerınde..
#327 - Mart 08 2009, 16:33:51
:bite

atan oLdu.ama heR atan ağzının payını aLdı.

en son bugün yoLda yüRüRken aRkadaşLa miLkshake içiyoduk.aRkamızdan geLenLeRde sürekLi sağkadi senin soLdaki benim muhabbeti yapıyoLaRdı önümüze paRa feLan attıLaR.kızLaR sizin gaLiba para düştü bi bakaR mısınız feLan dediLeR.en sonunda önümüze geçip duRduRduLaR ' bizimde canımız çok milkshake istedi beRabeR içeLim mi dediLeR.bizde 'a çok saoLun ama biz tıkandık geRisini tek başınıza (BAŞınıza) içiceğiniz için üzgünüz ' dedik.ve milkshakeLeRin kapağını açıp kafaLaRına boca ettik.sonuç...
sonuç feLan yok.baya bi güLünce anLatasım geLdi işte..  (:
#328 - Mart 10 2009, 19:33:51

modern zamanlarda ask dipdudududududu

Dionysus.

Şu yaşadığımız devirde, hödüğün birinin size laf atmaması için görünmez olmanız gerek.
#329 - Mart 10 2009, 20:17:38

ahh o laf atan sorunlu zihniyetlere cevap veremeyince deli oluyoruummm!!!
#330 - Haziran 20 2009, 16:43:04
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

birisi atmadı atsa!!! allah yandııııı yazık olacak (6)
#331 - Temmuz 01 2009, 10:36:43

Eminimki her kiza birisi laf atmistir, evet banada laf atan oldu maalesef.
#332 - Temmuz 01 2009, 14:25:25

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

oluyor arada
#333 - Temmuz 01 2009, 16:49:00
”Yaşıyorum, beni meşgul etmeyin. “ Bu bir cümledir. Fakat isterse dize de olabilir, özlü söz de. İnsan da böyledir. Ne isterse olabilir, hatta insan bile olabilir.

arsenik

Polis bile atmıştı, yirim öyle polisi.
#334 - Temmuz 01 2009, 16:55:35

Proculianus

Şu yaşadığımız devirde, hödüğün birinin size laf atmaması için görünmez olmanız gerek.

Aynen öyle.

Hıhı evet.
#335 - Temmuz 01 2009, 17:03:52

Olmaz mı burası türkiye

Hayır şimdilerde Genç'ler sıralarını verdiler Yaşlı Adamlara
Gençlerden çok 40 yaşın üstü laf atar oldu Hayır işin garibi  Her kesiminden var Zenginden fakirine iş adamından inşaatçısına  :öff
#336 - Temmuz 02 2009, 11:40:22
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

TuRKuaZz

Oldu.  (6)

Berberden yeni çıkmıştım. Tıp merkezinin önünden geçiyordum. Stajyer hemşireyle tecrübeli hemşire girişte muhabbet ediyordu.
Yanlarından geçerken stajyer laf attı.  :Ç
#337 - Temmuz 02 2009, 12:13:05

Haha (6) Bana sorulacak soru mu şimdi bu.. ehehe
Neyse bi'şey demiyorum, anladınız zaten. hehe (6)
#338 - Temmuz 02 2009, 17:53:26
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Haha (6) Bana sorulacak soru mu şimdi bu.. ehehe
Neyse bi'şey demiyorum, anladınız zaten. hehe (6)
ahah.. (6) Sana sorulmuyorsa bana hiç sorulmaz. (6) :p
#339 - Temmuz 02 2009, 18:12:49
Şefim sarı kula var mı?

Bana laf atanların sayısının haddi hesabı yok. Biri bağırır satanist diye, öteki bağrır abuk sabuk şeyler söyler... Hatta bi keresinde kafam döndü adamın tekiyle bildiğiniz şu vuruşmalı kavgalardan ettim, evet.. :Ç
Özellikle üstümde formam varsa laf yeme ihtimalim x5 oluyor. Rakip takımdan bile bu kadar çok laf yemedim, hep kendi taraftarlarımızdan. Ama seviyorum onları, kötü bir şey söylemiyorlar, ya bi tezahüratın başını getiriyorlar devam ettirmem için, ya da bakıyorlar.. Sanki ben yapmıyorum.. (6)

(6)
#340 - Temmuz 02 2009, 19:27:17
Menino quem te fez?
Quem te deu tanta guarida,
Quem te mostrou a beleza
De dançar dentro da briga?

okul çıkışındayız...
Allah ın balgatında ipi de var kopuğuda..
veledin teki(12-13 yaşlarında) (yanında kıro arkadaş topluluğu) offf şunlara bakın çok seksiiii demezmi...ulan yaşın ne başın ne..senin neyine laf atmak...
benim de sinirim çıktı tepeme...arkamı döndüm ve ewet Ananda öyleydi!!!! die çemkirdim...
çocuk ve arkadaşları ve benim arkadaşlarım da şooook:D
ben bile böle bişi beklemiodum kendime...ilk ve son olucak sanırım:D
#341 - Temmuz 04 2009, 01:37:39
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

-Şşştt bayan tekerin dönüyor?
-(ani bir fren...)
-O tekerde 48 tane tel var o teller sana girse sende dönersin...
- :hönk

yaşanmış bir olaydır.  (6)
#342 - Temmuz 04 2009, 13:49:44
Programmer: CS3-CS4

bana laf atana bende öpücük atıyorum..

'biri kasharmı dedı'

erkegin kaşarı olmazda,salam mutlaka vardır.
#343 - Temmuz 04 2009, 14:10:30
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

bana laf atan cok oldu

ben ankarada oturuyorum ankarada oturanlar bilir sincan lisesini ben okulumun servisini kacırdım ve
okula en yakın yol sincan lisesinin önünden geciyo ben tam gecerken  tenefüsleri caldı
o gün o okulun önunden gecerken
neredeyse 500 kişi laf attı
hepside bak sarışına falan dediler
birde güzele bak be peri sanki
falan diye sacmaladılar
birazda           :))

evet bende ankarada oturuyorm..o lisenn orda bi camii var ordan gecioz bi arkadasımla okula gtcez saat sabahın 7 si daha oturmuşlar o köşeye biz iki kişiyz salak dediki ortadakinin ayakkabısı yırtılmış...
:D:D

genelde cok gzl kızmışşş falan die atıolar laf:P:P
#344 - Temmuz 04 2009, 14:59:38
beni cekemeyenler anten taktırsın

Zeitgeist

Yıl 2017.. :)) Okuldan kaçmış olduğum günlerden bir tanesi.. 10-11 yaşlarında, 3 kişiden oluşan bir tayfa, gözlerimin içine içine bakıyor. Hemen akabinde, bir velet,
- Çok tatlı lan. diyor.
Bir şey demeyeyim, minnacık veletler diye geçiriyorum içimden. Fekat, öküzün trene baktığı gibi bakmaya devam ediyorlar. Arada 30-40 metrelik mesafe var. Sinirlenince, bu küçük bünyeden çıktığını duyunca şaşıracağınız kalın sesim,
- Bana mı dedin lan onu? diyor.
Velet pek bir inatçı.
- Evet sana dedim, diye çemkiriyor.
- Getirtme beni lan oraya, kodumunun ..... .... ... .... :)) diye devam eden söz dizimi uyguluyorum. Çocuk gülmeye başlıyor, gidiyorum.
#345 - Temmuz 04 2009, 16:47:02

şöyle oluyor :
eve aç dönen insan evde yiyecek bulamayınca büfeye gitmek üzere evden çıkıyor. kötü bir gün geçirmiş kendileri. yokuştan inerken aşağıda 4-5 tane liseli ökküz görüyor ve içinden küfrede küfrede ilerliyor. yanlarından geçerkense bişey söylememeleri yada söylediklerini duymamak için hızlı hızlı yürüyor lakin ökküzlerden birisi tam yanından geçerken:
-pardon bayan vücudunuzun tadına bakabilirmiyim?

sonuç : burada insan gibi yaşayan insan kalmadığı gerekçesiyle yarın taşınıyoruz!
#346 - Kasım 28 2010, 03:25:18
okuyoruz işte

o kadar rutin bi hal aldı ki bu olay bnm için kaç kere yaşadığımı unuttum ve bu laf atma olayları yüzünden babam dışarı çıkmama izin vermiyo of yaa
#347 - Kasım 28 2010, 19:57:11
HeRkes HeRkesi HeRkes sanaRken ben seni faRkLı sanmıştım oysa. . .

Zeitgeist

Bana bile laf attılar o kadar abazanlar yani düşün. O kadar çaresizler.
#348 - Kasım 28 2010, 20:21:39

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.