Alternatifim Cafe

Anadolu Üniversiteliler Burayaaa...

Discussion started on Üniversiteler

baktım ki kimse anadolu üni. hakkında bişii yazmamış.. hiç kimse yok mu anadolu üniversitesinde okuyan?? üniversite ve kampüs hakkında düşünceleriizi burda paylaşalım ne dersiniz?? ayrıca eskişehirde okumayı düşünen arkadaşlara da yardımcı olmaya çalışırım..
#1 - Haziran 21 2006, 21:12:06
« Son Düzenleme: Haziran 24 2006, 22:33:44 Gönderen: mavi_gitar »
IsLIğImLa FıSıLdAmışTıM ŞiŞeYE KıYıYA ÇıĞlIğIm VuRMuşş...

KLaVuzUm KaLbİmDi BuRnUm ÇoKtAn SüRtÜLdÜ

bnm abim anadolu ünivde son sınf bitrdi bu yıll yani bisde arada yanına gittiğimsde gezioyoruz süper bi üniversite ya çok geniş ve ağaçlık ben bayıldm valla ben de orda okumayı çok isterimm...
#2 - Temmuz 18 2006, 13:36:43
:öff

efet kampüs gerçekten de çookk güsell eğer daha girmediysen düşün derim zaten eskişehir de artık tam bi öğrenci kenti.. ama bi sorun var işte ev kiraları vs. biraz yükksekk...
#3 - Temmuz 19 2006, 18:17:03

ahh aahh hayalimdeki ünvv var ya süper bi ünv kampüs acayip güzell

vee süper kızlar var hepsi güzel..bide gircektim baskeyt takımına abi tamam ya....... 

hay öss nin ben ta...........:D  :muhah
#4 - Temmuz 24 2006, 01:03:48
GüZeLi GöRDüN Mü KaLBiNi ÇaLmALı

SeBeBi YoKtuR   ANaM

CaNıNI SıKtImı HaTuN u SaLMaLı  SeBeBi YokTuR  AnAm

:)) :)) kampüs de güzel ve hakkaten de güzel kızlar var yani bisim sınıfın erkekleri de hep ööle diyo :)) daha çok çalışmak lzaım demekki istersen buraya bi kaç resim koyiim baktıkça çalışasın gelir  :)) :))
#5 - Temmuz 25 2006, 00:09:35

Bu kadar mıymış ki?
#6 - Temmuz 28 2006, 13:50:04
« Son Düzenleme: Aralık 14 2008, 01:06:54 Gönderen: daisy07 »

Beni bütünde aramayın artık ...
Satırların sözcüklerin arasına sakladım kendimi ...
Kimse bulamasın, daha fazla silemesin diye çabalarım ...

Buket''im :bite

Anadolu Üniversitesinde değilim ama Eskişehir'liyim.
Tavsiye edebileceğim bir üniversite.Kampüs,şehir hayatı,eğitim..
Herşeyiyle iyi olduğunu düşünüyorum.
#7 - Temmuz 28 2006, 13:51:03
« Son Düzenleme: Aralık 14 2008, 01:03:00 Gönderen: daisy07 »

hakkaten de anadolu üzi.den kimse yok sanırsam bi ben mi varım yaaa  :alala bi vakit bulsam bi kaç foto koyucam kampüsten de fırsat bulup araştıramadım.. yakında inş  :))
#8 - Temmuz 29 2006, 19:54:30

ben aslında çok istiyorum eskişehire gelmek ... kampüs falan tamamda..
 ben eğitimi öğrenmek istiyorum yani o özgür düşünceli üniversite ortamı, istediğin bilgiye kaynağa ulaşma, kaliteli eğitim vs var mı??
bunlar hakkındaki düşüncelerinizi yazarsaniz çok sevinirim :)) 
#9 - Temmuz 31 2006, 00:41:08
imza kural dışı

Eskişehir iki üniversitesiyle de gerçekten eğitim açısından kendini kanıtlamış bir şehir.Mezun olduğun anda iş bulma olasılığın da yüksek diyebilirim...Eğer ki tercihin Eskişehir olursa iyi bi seçim yapmış oLursun bende.Ben kıbrıstayım mesela ama,içimde hala Anadolu Üniversitesi var.
#10 - Temmuz 31 2006, 02:46:20
« Son Düzenleme: Aralık 17 2008, 16:06:08 Gönderen: daisy07 »

hm.. üniversite imkanları gerçekten geniş.. kütüphanemizde arayıp da bulamadığım br şey olmadı şimdiye kadar.. kampüs hayatı dışında eğitimi de gerçekten iyi.. yani sana şöyle söylim okumaktan pişman olucaan bi bölüm seçmediğin sürece, yani istemediğin bi meslek dalı seçmediğin sürece anadolu üniversitesinde okumaktan pişman olmazsın.. yalız tek bi şey var mühendislik bölümlerinin olduğu iki eylül kampüsü şehrin oldukça dışnda ve kurak bi kampüse sahip.. bu yüzden genelde öğrencileri pek memnun deil.. bunu dışında herşey çok güsel :)) ben bile ailemle aynı şehirde okumama rağmen halimden memnunum... seni de beklerim buraya :))
#11 - Temmuz 31 2006, 15:57:13

sanırım göreceksin..  :)) eğitimin iyi olduğunu söylüyorlardı ama ben bizzat bi öğrenciden duyarsam daha güvenilir olabileceğini düşünmüştüm..  :okey
teşekkürler..  :cicek
birde aklıma takılan bir nokta ise -hani pek ihtimal vermiyorum ama- çevre tutucu falan değildir herhalde değil mi.. yani bazı şeyler duyuyoruz.. başka şehirde okumaya gidip tutucu ve baskıcı çevrelerden bunalıp eğitimlerini yarıda bırakanlar oluyormuş.. bende baskılara falan hayatta katlanamam.. özgür olmaya çalışıyoruz şurda  [:D]
#12 - Temmuz 31 2006, 21:14:50
imza kural dışı

Eskişehir,diğer şehirlerden daha farklı sayılabilir.Genellikle öğrenci kesimi olduğu için rahat ve genellikle özgür bir şehirdir.Zaten birazcık araştırırsan Eskişehirde okuyan öğrenciler oraya bağlanır kalırlar :)
#13 - Temmuz 31 2006, 23:05:57
« Son Düzenleme: Aralık 17 2008, 16:04:00 Gönderen: daisy07 »

hımm ok o zamann artık eskişehir oldu bende.. şimdi yapmam gereken yeterince çalışmak..  :))
daisy07 , ilgilendiğin için teşekkürler  :cicek
#14 - Temmuz 31 2006, 23:27:12
imza kural dışı

Rica ederim.
#15 - Ağustos 01 2006, 00:09:25
« Son Düzenleme: Aralık 17 2008, 16:02:41 Gönderen: daisy07 »

sanırım göreceksin..  :)) eğitimin iyi olduğunu söylüyorlardı ama ben bizzat bi öğrenciden duyarsam daha güvenilir olabileceğini düşünmüştüm..  :okey
teşekkürler..  :cicek
birde aklıma takılan bir nokta ise -hani pek ihtimal vermiyorum ama- çevre tutucu falan değildir herhalde değil mi.. yani bazı şeyler duyuyoruz.. başka şehirde okumaya gidip tutucu ve baskıcı çevrelerden bunalıp eğitimlerini yarıda bırakanlar oluyormuş.. bende baskılara falan hayatta katlanamam.. özgür olmaya çalışıyoruz şurda  [:D]

yookkk yaaa tutuculuk falan... gayet özgür bi şehir burası zaten artık ailelerden çok öğrenciler yaşadığı için pek kimsenin bişey demeye yeri olmuyo yani gayet rahat bi üniversite ortamı istediğin kadar özgür olabilirsin.. tutucu ablalar aabiler de kendi çaplarında eğlenirlerr  :muhah
#16 - Ağustos 01 2006, 10:35:52

hımmm bu soruya ben cvp veriim...eskişehir gayet özgür bi yer emin oL...zaten eskişehir tam bi öğrenci şehri...ve herkes senin gibi özgürLüğüne önem verdiği için herkes rahat...kimse kimsenin etLisine sütLüsüne karışmaz... :))sen ne diosun mavi_gitar?

seninkini okumadan cevap vermiştim ama sanırım aynen katılıyorum :)) e dark_melody eskişehire bekleris seni artık :))
#17 - Ağustos 01 2006, 10:37:09

ilk tercihim olacak..  :okey
#18 - Ağustos 01 2006, 18:18:26
imza kural dışı

ya inanmıyorum forumda bi eskişehirlimi çıktı :4

arjadaşlar anadolu üniversitesini kesinlikle tavsiye ederim kampüs biyer...Hepinizi eskişehire bekliyoruz (6)...tam bi öğrenci şehri ...hı bide kimse size bön bön bakmaz... (6) :4 ;)
#19 - Ağustos 03 2006, 08:48:13
« Son Düzenleme: Ağustos 03 2006, 08:50:02 Gönderen: Pretty_GiRL »

arjadaşlar anadolu üniversitesini kesinlikle tavsiye ederim kampüs biyer...Hepinizi eskişehire bekliyoruz (6)...tam bi öğrenci şehri ...hı bide kimse size bön bön bakmaz... (6) :4 ;)

wala ben de hiç eskişehirli yok sanmaya başlamıştım yaşasın :)) aynen katılıyorum hem hayat kolay hem de öğrencilik kolay.. sen nerde okuyosun?
#20 - Ağustos 03 2006, 11:09:08

wala ben de hiç eskişehirli yok sanmaya başlamıştım yaşasın :)) aynen katılıyorum hem hayat kolay hem de öğrencilik kolay.. sen nerde okuyosun?
cnm bn üniversitede okumuyom çok var ;) ama olsun burda hayat beli.....öğrenciden geçilmio.. (6)
#21 - Ağustos 03 2006, 12:04:34

http://www.anadolu.edu.tr/falbum/album.htm

arkadaşlar bu linkte okulumun resimleri var kampüsü merak edenler bakabilirleerrr
  :))  :))

#22 - Ağustos 03 2006, 19:50:10

Bir Eskişehirli daha :)
#23 - Ağustos 04 2006, 06:14:08
« Son Düzenleme: Aralık 17 2008, 16:27:50 Gönderen: daisy07 »

http://www.anadolu.edu.tr/falbum/album.htm

arkadaşlar bu linkte okulumun resimleri var kampüsü merak edenler bakabilirleerrr
  :))  :))

çok modernmiş ya.. süper.. binalar falan çok hoş görünüyor..off çeverede süper ya..   :okey
#24 - Ağustos 04 2006, 21:55:11
imza kural dışı

ahanda ben...bende anadolu üniversitesindenim...eskişehirde okumaktan gurur duyuyorum...her haliyle müthiş bi üniversite ve müthiş bi şehir...arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim..kesinlikle pişman olmazsınız...
#25 - Ekim 16 2006, 14:26:12
StOp ThE rOcK
CaNt StOp ThE rOcK
YoU CaNt StOp ThE rOcK!!!

ya arkdşlar bende lise sonum.bu sene öss giricemm.we anadolu ünw tawsiye ednler çoq bana.bende fotolara fln bakıtm gerçekten gzll.kampüss flnn.ben edebiyat öğrtmenliği ya da halkla ilişkiler istiorum.ama öğretmenlin puanı uçmuş durumda onun için halkla ilişkiler daha yakın bana :D ama anadolu ünw hakkında çoq da bişi bilmiorum açıkçası.örneğin halkla ilişkiler war mı?eğitimi nasıl?bide genelde anadolu açıköğretimbildim kadarıyla dimi? :) ama normal olarak okunabilen bölümler arasında halkla ilişkiler warmı merak ediorum :4 nese çoq konuştum galiba bennn :nohashas
#26 - Ocak 16 2007, 21:08:05
haY Bu ÖsS nin...bIktIm yAwss ::yea

Öğrenci kenti diyorlar.
Tercihlerim arasında var .
Hemde iyi bir üniversite
#27 - Mayıs 18 2008, 16:55:10

gitim, gördüm, geldim, inşallah giricem çizgi film-animasyona (6)
#28 - Mayıs 18 2008, 17:00:00
« Son Düzenleme: Mayıs 18 2008, 17:00:37 Gönderen: HaS NiCktiR »
Hayat aslında basittir, zorlandığında bas ittir olmuyosa hasss.. (6)

Şizofren Sevdam..

Eskişehir'e adım atmayan bir anadolu üniversiteliyim ben :Ç
#29 - Mayıs 18 2008, 17:12:01

açık öğretim (6)
#30 - Mayıs 18 2008, 18:29:59
Hayat aslında basittir, zorlandığında bas ittir olmuyosa hasss.. (6)

Şizofren Sevdam..

#31 - Mayıs 18 2008, 18:30:43

İlk hayal ettiğim üniversite :öff
#32 - Mayıs 19 2008, 09:50:33
Ne zaman bir her şeyi ölse birinin,
Kendini ölümlerle yaşar kalır o.
Ne zaman bir kendisi ölse birinin,
Ölümlerde kendini yaşar kalır o.

EndoplazmikRetikulum.

Abim bu yıl bitirdi. Ve gayette memnundu okulundan. :Ç
#33 - Ağustos 23 2008, 14:38:31

Zeitgeist

Hepiniz geberin. :w
#34 - Kasım 26 2009, 17:26:32

Osmangazi üniversitesinden sonra buranın rektörü de akp'li oldu. hem de 96 oyla... 336 oy alan fevzi sürmeli gelmedi.
çok pis torpil ağım oluştu böylelikle. hadi bakalım.
#35 - Kasım 26 2009, 17:35:21
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.