Alternatifim Cafe

EgE ÇuBuKçU fun club

Discussion started on Fan Club & Birlikler

Naughty Girl

arkadaslar iki dk once dream tv'de ege cubukcu wardi..melis'le roportaj yapti..konserlerini fln anlatti..eylulde single cikarmayi dusunuomus ilkbahardada album..ama bunlar simdilik sadce dusunceymis...msn adresini werdi ama cok hizli soledi anlayamadim..ztn sonadan dedi bi aciyorum 4bin kisi o yuzden kapanmismi nolmus bisiler dedi..cok tatli ya.. en son melisle duet yaptilar yazgeldii solediler..ole iste hemen anlatiyim dedim..ztn bende basindan izleyemedim..kacirdim yani cogunu.. :(
#26 - Temmuz 31 2006, 13:53:50

arkadaslar iki dk once dream tv'de ege cubukcu wardi..melis'le roportaj yapti..konserlerini fln anlatti..eylulde single cikarmayi dusunuomus ilkbahardada album..ama bunlar simdilik sadce dusunceymis...msn adresini werdi ama cok hizli soledi anlayamadim..ztn sonadan dedi bi aciyorum 4bin kisi o yuzden kapanmismi nolmus bisiler dedi..cok tatli ya.. en son melisle duet yaptilar yazgeldii solediler..ole iste hemen anlatiyim dedim..ztn bende basindan izleyemedim..kacirdim yani cogunu.. :(

ben izledim :) kaçmazzz........ :4 eylülde egeçubukçu.com.tr açılcak dedi..........konserlerinden bahsetti....7 dakka süren sean paulun 3 şarkısından oluşan mix yapmış........ :ask :ask :ask :ask nerden bulcazzz.......... :sizo bulamayızzz
#27 - Ağustos 01 2006, 11:48:35
MC DEVİL KANCA CREW
DARK_ALFA_EXODUS_SERCS_YER6 MAFYASI_VİCEZA_YAĞIZZ_TRAİTOR_DİSHİ KARTAL_POİSOFSOUL_BAD CHİLD

Bende sewiyomm eGe ÇuBuKçu'yu  :))   adam gzL r&b  we rap yapıo..yani Türkiye'nin Sean'ı  :urfa
#28 - Ağustos 07 2006, 21:08:35
I've signed- a contract with the devil // Read all about it, in the book of heavy metal..!

kelis

ya arkadaşlar noluyo fan clup yerlerde sürünüyo 12. sayfadayız bilemiyorum yaneee
#29 - Ocak 22 2007, 12:42:59

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.