Alternatifim Cafe

EN İYİ DEATH METAL

Discussion started on Metal

HADİ :)
#1 - Temmuz 14 2012, 23:05:30

Ben foruma yeni üye oldum ve bakıyorum ki inanılmaz eksikler forumda, metal diye başlık açılmış fakat alt başlıklar nerede, bunun death i var, black i var, gothic i var, doom u var, sadece death in bile kendi içinde melodiği var, florida sı var... Neyse bu sitemimi belirttikten sonra başlıkla ilgili yazacaklarıma geleyim, 5 tane grup adı verilmiş, 5 inin yaptığı müziğin de birbiriyle alakası yok. Yapmayın arkadaşlar biraz daha bu işleri öğrenirsek, insanlara yanlış bilgiler vermemiş oluruz.
#2 - Ekim 24 2012, 21:56:43

birde grindcore var arkadaşım oda ayrı bir tür atlamışsın onuda ben belirteyim istedim  :D

bu arada opeth in çok sevdiğim bi şarkısı vardı neydi ki uzun yıllar oldu dinlemeyeli (pardon evrim geçirip sonradan kendimi arabeske verdimde)

bu arada seni metal konusundaki bilgilerinden dolayı kutluyor ve bu bölüme mod ilan ediyorum  :artis

(Valla yok benim öyle bir yetkim olsa seni buralara admin bile atardım  :D)

Hadi rastgele  :b
#3 - Aralık 13 2012, 12:58:20

death metal, doom metal, gothic metal, black metal, trip hop metal, thrash metal, power metal, grindcore metal, progressive metal, gore metal, heavy metal, satanic metal, glam metal, down-tunıng metal, euro metal, extreme metal, grunge metal, hardcore metal, ındustrıal metal, depresif metal (black metalin alt türlerindendir), nwobhm, o.t.t., pop metal, retro metal, punk metal, roots metal,  speed metal,  tradıtıonal metal,  vıkıng metal,  urbancore.. gibi çok fazla alternatifi olan bir müzik türüne ayrılan konuda bu kadar az yorum görmek üstelik konuların da dağınık olduğunu görmek hiç hoş değil..  :yanlis
#4 - Aralık 21 2012, 11:16:05
If you still care, don't ever let me know !!!..

death metal, doom metal, gothic metal, black metal, trip hop metal, thrash metal, power metal, grindcore metal, progressive metal, gore metal, heavy metal, satanic metal, glam metal, down-tunıng metal, euro metal, extreme metal, grunge metal, hardcore metal, ındustrıal metal, depresif metal (black metalin alt türlerindendir), nwobhm, o.t.t., pop metal, retro metal, punk metal, roots metal,  speed metal,  tradıtıonal metal,  vıkıng metal,  urbancore.. gibi çok fazla alternatifi olan bir müzik türüne ayrılan konuda bu kadar az yorum görmek üstelik konuların da dağınık olduğunu görmek hiç hoş değil..  :yanlis

bencede  :yanlis

:D
#5 - Aralık 24 2012, 15:08:48

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.