Alternatifim Cafe

sevgiliniz size el kaldırsa

Discussion started on Aşk - Meşk

tanıdığım bi sevgili çift vardı çok mutlulardı sonra bi duydum ayrılmışlar çocuk kıza çok saçma bir seyden dolayı tokat atmış sonra barışmışlar. ama çocuk bi kaç ay sonra aynı şeyi yine yapmış tabi yine ayrılmışlar... kız çok seviyomuş deli gibi bana sence affediyim mi dedi asla dedim... peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ??
#1 - Nisan 18 2011, 13:05:58
doğumum mühim bi hadise olarak geçmedi kayıtlara ama ölümüm herkesin dilinde olacak...[/sub][/glow]

a.m.k asla
#2 - Nisan 18 2011, 21:29:58
..Kuzu*M ♥ / ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ ♫ ♪

Dünyada böyle kızlar olduğu sürece o kızlara elde kalkar başka şeylerde kalkar. Bir erkeği elde etmenin yolu onu çok sevmenin yanında onun saygısını kazanmaktır. Bunlar yetmiyorsa ayıkido öğrensin.
#3 - Nisan 18 2011, 23:25:47

Dünyada böyle kızlar olduğu sürece o kızlara elde kalkar başka şeylerde kalkar. Bir erkeği elde etmenin yolu onu çok sevmenin yanında onun saygısını kazanmaktır. Bunlar yetmiyorsa ayıkido öğrensin.

kesinlikle :Ç
#4 - Nisan 19 2011, 16:47:12
doğumum mühim bi hadise olarak geçmedi kayıtlara ama ölümüm herkesin dilinde olacak...[/sub][/glow]

Elini kırarım. Bu durumda da ben ona el kaldırmış olurum. Haliyle o da benim elimi kırar.
#5 - Nisan 28 2011, 13:16:02
Hakkımda bilgin yoksa fikrin de olmasın.

trustno1

O el iner. Bana değil ama. Maazallah.
#6 - Ekim 12 2011, 22:54:51

Bu yaşıma kadar babam bana el kaldırmadıda sevgilim asla V U R A M AZ  .. nohta
#7 - Kasım 19 2011, 16:20:46
''denize düşmüşüm,yılan da ben olmuşum.
kurtuluş iksirlerini yanlış kazana dökmüşüm.
sen bişey yapmamışsın ki elmayı parlatıp,
ben ısırmışım yine ben,yine ben ölmüşüm..''

kalkan elin indirilmesi tarafımca büyük bir zevk ve ustalıkla yapılır şekerim bu devirde kıza el kaldırmak öyle her erkeğim diyenin harcı değil
#8 - Kasım 21 2011, 12:25:24
bir ilişkide araya özlem girsin iyidir, ilişki kuvvetlenir falan diye düşünülür ama araya sadece özlem girmez! buse girer, selin girer, melis girer, ece girer... girerde girer =)

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.