Alternatifim Cafe

Güiza'da mutlu son!

Discussion started on Fenerbahçe

Getafe Sportif Direktörü Toni Munoz, İspanyol oyuncu için Fenerbahçe ile görüşmelerin sürdüğünü belirtti, "Onların istediği paraları ödeyemeyiz. Ancak Güiza'yı kiralık olarak da alabiliriz" dedi.

Fenerbahçe'nin gözden çıkardığı Güiza için Getafe Kulübü ile pazarlıkları sürdürdüğü bildirildi. İspanyol oyuncunun Getafe Sportif Direktörü Toni Munoz'u arayarak, kendisini transfer etmeleri için her türlü fedakârlığı yapmalarını istediği belirlendi.

Radyospor'da Özgür Sancar'ın Haber Özel Programı'na konuşan Munoz, "Güiza'yı bize önerdiler. Görüşmelerimiz devam ediyor. Daniel Güiza ve onun menajeri bize geldi. Bize bir teklif verdiler. Güiza'nın Getafe'de oynamak istediğini söylediler. Ama biz tabii ki Güiza'nın istediği kadar para veremiyoruz. Onun aldığı ücret çok yüksek. Fenerbahçe'nin beklentileri de çok yüksek. Güiza'yı transfer etmeyi çok istiyoruz. Fenerbahçe bu konuda bize kolaylık sağlarsa Güiza'yı transfer edeceğiz" ifadelerini kullandı.

'Israrcı olmayız'

Munoz, Fenerbahçe'ye son sözlerini söylediklerini belirterek bu konuda çok fazla ısrarcı olmayacakları mesajını verdi ve "Önümüzdeki hafta her şeyin netleşmesini bekliyoruz. Kiralık olarak da kendisini kadromuza katabiliriz. Biz bu konuda teklifimizi Fenerbahçe Kulübü'ne ilettik. Onlardan bir haber bekliyoruz. En fazla iki hafta bekleriz. Daha fazla beklemeyiz; çünkü bize acil olarak bir forvet gerekiyor" dedi.
#1 - Temmuz 29 2010, 15:59:58
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.