Alternatifim Cafe

Gökhan Türkmen

Discussion started on Yerli Sanatçılar - Gruplar

1 Eylül 1983'te İstanbul'da doğdu.

1997 yılında gitarla tanıştı.

2000 yılından itibaren çeşitli mekan ve organizasyonlarda gitarı ve sesiyle boy göstermeye başladı.

2003'de Kocaeli Üniversitesi endüstriyel yönetim bölümünden mezun oldu.

Mezuniyetinin ardından gitar ve şan derslerine yoğunluk verdi.

Bir dönem radyolarda ve çeşitli eğlence mekanlarında canlı performans sergiledi. 2008 yılının Nisan ayında "Büyük İnsan" isimli ilk albümünü İremRecords etiketiyle çıkardı.

Bu albümdeki "Yan Sen". "Büyük İnsan" ve "Dön" şarkılarına klip çekti.

2010 yılının Mart ayı ortasında "Biraz Ayrılık" isimli ikinci solo albümünü İremRecords ile dinleyicilerinin beğenisine sundu.

Bu albümün ilk video klip çalışması ise albüm ile aynı adı taşıyan "Biraz Ayrılık" şarkısı ile oldu. 

Gökhan Türkmen; halen canlı müzik ve stüdyo çalışmalarına devam etmekte, müzik camiasında kalıcı bir yer edinmek adına her geçen gün çalışmalarına bir yenisini eklemektedir.

www.gokhanturkmen.net
#1 - Nisan 13 2010, 12:28:27
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Fade

Dayanamam'ı iyi yorumlamış, genç kızların sevgililerinden. (6) Bi ara radyo programında Kahraman'la beraber çıkıyolardı zevkli oluyodu dinlemek. Artık mp3'leriyle yetinicez.
#2 - Nisan 13 2010, 16:06:45

Çoğu kişiye göre çok tipsiz, evet çok tipsiz bencede. Ama acayip çekici, hatta seksi. Karga dövmene ölürüm, bir de kartala tabii.
Sesine şarkılarına gelince, sesine söyleycek bir şey yok, ama akustik hali daha güzel. Şarkı sözleride çok güzel, kuzen dayanışması işte.
Seviyorum, fazlaca. .L
#3 - Nisan 19 2010, 10:49:36
Sevdiğim
Önce kemir bu tel örgüleri gövdemden
Geç derimin altındaki tehlikeleri
Yürek kızgın bir kuma devrilmeden
Yokla beni
abdurrahmancahitzarifoğlu

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.