Alternatifim Cafe

Stephenie Meyer ve Alacakaranlık Sırları | Richard T. Daniel

Discussion started on Kitap

Alacakaranlık, Yeniay,Tutulma ve Şafak Vakti'nin Tüm Gizemleri

Richard T. Daniel
· Kyrhos Yayınları
· Basım Tarihi : 04 - 2010
· ISBN : 9786051210216
· Sayfa Sayısı : 240
· Çevirmen : Elif Aztimur
· Etiket Fiyatı : 16.00 TL

Stephenie Meyer'in kitaplarını bitirdiniz ve sinema uyarlamasına hayran mı kaldınız? Bella, Edward, Jacob ve Forks'ta yaşayanlarla ilgili daha çok şey bilmek için can mı atıyorsunuz?
Bu kitap tam size göre! Alcakaranlık'ın şifresini çözüyor ve serinin her sayısını elekten geçiriyor; Alacakaranlık, Yeniay, Tutulma, Şafak Vakti.

Bu kitaptan vampirler ve kurt adamlarla ilgili hep bilmek istediklerinizi öğreneceksiniz.
Size, kitapların simgeleri, yazarın sanatsal esin kaynakları ya da dinden edindiği etkilenimler hakkında her şeyi anlatacağız…

İşte size Alacakaranlık'ın gizemlerinin içine girmek için ve dünya çapında milyonlarca kişiyi hayran bırakan kitaplar ve filmler hakkında yenilmez olmak için en uygun kılavuz!
#1 - Nisan 12 2010, 20:23:43
« Son Düzenleme: Nisan 12 2010, 20:24:00 Gönderen: Mercey »
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

İşi ticarete döktüler. Her bir haltı yayınlandı şu serinin. Seride niye abartılır hala anlayamam. Hayır güzel değil demiyorum ben de okudum seriyi. Filmlerine de gittim. Lakin böyle mübalağa edilmesinin sebebini gerçekten anlayamadım. Yazarın üslubunu tek kelime ile açıklamam gerekirse: basit. Betimlemeler öyle eksik ki boşlukları okuyucunun tamamlaması gerekiyor. Tamam Edward'ı seviyoruz ama bu kadarı da gülünç gerçekten.
#2 - Nisan 12 2010, 23:12:41

pek yakın zamanda edvırdın ve bellanın da giydikleri felan satışa çıkarılır... ki belki çıkarmışlardır bile... (6)
o da yetmez kesilmiş saçlar, kullanılan mendiller vs vs vs... bekliyoruz(6)
#3 - Mayıs 08 2010, 12:21:26
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

4. Filmi Çok Merak Ediyorum ..

Serinin En Güzel Kitabı da 4. Dü Zaten : )
#4 - Ağustos 11 2011, 22:41:08
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.