Alternatifim Cafe

Özhan Canaydın vefat etti‎

Discussion started on Galatasaray

Zeitgeist

Bir süredir Bursa Acıbadem Hastanesi'nde tedavi gören Galatasaray Kulübü eski başkanı Özhan Canaydın hayata veda etti.

Özhan Canaydın'ın doktoru Başhekim Kaya Aksoy yaptığı açıklamada şunları söyledi:
"Yaklaşık 2.5 yıldır pankreas kanseri tedavisi gören Canaydın'ı maalesef kaybettik. Bütün gerekli tedavileri yaptık. Ailesine başsağlığı diliyorum."

SON NEFESİNDE TORUNU YANINDAYDI
Gece geç saatlerde hayata gözlerini yuman Galatasaray eski Başkanı Özhan Canaydın'ın son nefesini vermeden önce yurtdışında eğitim gören torununu görmek istedi. Hatta Canaydın'ın torunu gelene kadar kalbinin 2 kez durduğu belirtildi. Canaydın'ın torunu, akşam saatlerinde Türkiye'ye döndü ve soluğu dedesinin yanında aldı.

Ancak son saatlerini yaşayan Canaydın'ın bilinci kapalı olduğu için torununu göremedi. Acıbadem Bursa Hastanesi Başhekimi Kaya Aksoy yaptığı açıklamada "Torununu göremedi ama bizler hissettiğine inanıyoruz" dedi.

23.34'DE VEFAT ETTİ
Özhan Canaydın'ın hayatında 23 sayısının ayrı bir yeri vardı. 23 Ocak 1943'te doğdu. 23 Mart 2002'de Galatasaray'a başkan oldu. 23 Şubat 2008'de Mali Kongre'de tekrar aday olmayacağını açıkladı. 23 Mart 2010'a dakikalar 23:34'ü gösterirken vefat etti.
#1 - Mart 23 2010, 08:00:03

Dün kalktığımda televizyonu açar açmaz ilk bu haberi görmüştüm. Çok şaşırdım, hasta olduğunu biliyordum ama, ne bileyim. Beklemiyor insan. Sonra ölmediğini durumunun ağır olduğunu haberleri geçmeye ve akşamda vefat haberlerini gördüm. Allah rahmet eylesin. Ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dilerim.
#2 - Mart 23 2010, 19:33:58
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Üzüldüm gece haberi aldığımda. Allah'ın rahmeti üzerinde olsun inşallah.
#3 - Mart 23 2010, 21:25:45
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.