Alternatifim Cafe

Ali Sami Yen'e gecekondu benzetmesi!

Discussion started on Türkiye'de Futbol

Kasımpaşa Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal, Turkcell Süper Lig'de yarın oynayacakları Galatasaray maçının bilet fiyatlarıyla ilgili olarak, sarı-kırmızılı kulübe tepki gösterdi.

Sidal, yaptığı açıklamada, Galatasaray Kulübü’nün ligin ilk yarısında Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynadıkları maçın bilet fiyatları ile ilgili kendilerini eleştirdiğini hatırlatarak, "Galatasaray bizi bilet fiyatları nedeniyle eleştirip, kendisi bize bileti 75 liraya satıyor. Onlar eleştirdi ama biz onları eleştirmiyoruz. Ali Sami Yen gibi gecekondu stada böyle bir fiyat isteniyorsa, demek ki biz bilet fiyatlarını az tutmuşuz" dedi.

Galatasaray Kulübü’nden, bilet fiyatını indirilmesi yönünde herhangi bir isteklerinin de bulunmadığını anlatan Sidal, "Gecekondudan da beter bir statta böyle bir fiyat koyanlar, seneye de bizi eleştirmesinler. Herkes kendi işine baksın, seneye de ödeşiriz" ifadelerini kullandı.
#1 - Şubat 28 2010, 01:57:37
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

Ne diyeyim bilmiyorum bunlara.
Geçen sezon da kendileri yapmamışmıydı ilk önce, "paha biçilemez" koltuklara 125 lira bilet fiyatı biçmişlerdi tek maçlık.
O paraya Kasımpaşa kombinesi alınır. Neyse.

"Sizin hayallerinizin bittiği yerde bizim gerçeklerimiz başlar."
#2 - Şubat 28 2010, 18:12:12
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

ben beşiktaşlıyım ama bu kasımpaşa başkanının yaptıgı tam çingenelık yani
#3 - Mart 01 2010, 19:21:35
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.