Alternatifim Cafe

Forum Hakkında İlginç İtiraflar

Discussion started on İtiraflar

Peki, madem sizin, bana gitmek düşer, her ne kadar yeni görünüşlü eski olsakta.
#51 - Şubat 07 2010, 16:34:43
Хто це??

Çok dokunaklı ama bu mesajlar yapmayın bunu.
Forum sanki ihtiyarlamış , son günlerini yaşıyor, herşeyi hoş gören bir alçakgönüllülüğe bürünmüş.
Sonbahar havası estiriyosunuz. Olmuyor valla, olmuyor tuğçe.
#52 - Şubat 07 2010, 16:39:22

Ha, bu da bu trip modu. Dediklerimi yanlış anlıyorsun, inatla. Durmak yok yola devam o zaman.

Olmayan ne? Forumda insan ayırması var hayet, ortada bir durum. Hak verdim aslında kendisine. Ama anlamadı sanırım. Neysaağ.
#53 - Şubat 07 2010, 16:45:28

formda bunu inkar eden varmı yönetimdekilerde dahil adam kayırıldıgını kimse inkar etmiyorki :))))
#54 - Şubat 07 2010, 16:47:38
Gözlerimizden deniz akıyor kapkara... (21 mayıs 1864)

Hemfikir olup da bir türlü birbirini anlayamayan insanlar var forumda. bkz:ben ve sen.
#55 - Şubat 07 2010, 16:53:22

Şu herkesin dahilinde olan forumda ki çılgın ergen kızlardan bahsedelim. Aslında forumun sorunu değildir bu. Türkiye'nin yenilikçi akımının baş göstermesidir. Keza günden güne insanlar modernleşme çatısı altında daha da özgürleşme kaygılarını bu tarz davranışlar sergileyerek göstermektedirler. Farklı olmalıyım, espri yapmalıyım üstelik cümlelerimde bel altı kelimeler geçmeli ki beni fark etsinler bana saygı duysunlar modundadırlar. Hiç te inkar edilecek bir durum değildir aslında. Bırakın şimdi hadi ordan demeyi. Sorduğunda forumu bu kadar önemsemeyenler aslında ilgi odağı olmak istemekle birlikte çelişki içerisine düşmektedirler. Elbette muhafazakar bir forum değil amaç ama kendini lanse ederken farklı yolları seçmek ne kadar takdire şayan ise seçtiği bu yolda kendinden tiksindirmekte o denle kötüdür. Kim nederse desin bunun ilacı yıllardır, yılların verdiği olgunluktur. Pekte ilginç bir itiraf değil.
#56 - Şubat 07 2010, 17:21:56

Farklı olmalıyım, espri yapmalıyım üstelik cümlelerimde bel altı kelimeler geçmeli ki beni fark etsinler bana saygı duysunlar modundadırlar.

Farkında olmaktan çok kabul etmek zordur sanırım bu durumu yapanlar için. Dediğin gibi olduğu kişi değil olmaya çalıştıkları şey için yırtınıyorlar-dır. Yaşta farketmiyor bence artık. Farklı olmalıyım çabaları olanlar sadece ergenler değil. İnsan her nerede olursa olsun her yaşını yenilikle karşılıyor. 1 sene önceki ve şimdiki hallerine şaşırdığım çok insan var. Kısa kesmek gerekirse yaşından olgun olanlar da var ben daha küçüğüm istediğimi yaparım havasında olanlarda. Kim önüne geçebilir? Kimse.
#57 - Şubat 07 2010, 17:34:20
''Cehennem, başkalarıdır. ''

formda bunu inkar eden varmı yönetimdekilerde dahil adam kayırıldıgını kimse inkar etmiyorki :))))

al burdan yak.
dökülün dökülün. biz hakkımızı ararken yapılan muameleyi gördük. hakaretleride gördük.
ne oldu ? ha ne oldu? adam kayrıldığını ben değil bütün forum gördü. şimdi çıkıp bunu söyleyip birde gülümsüyorsun be abi.
bileydim daha içten küfürler ederdim. hiç birşey demiyorum...
ha şuda var! forumdan yakınıyorum haksızlıktan dolayı. ama ortamda sevdiğim kişilerle bir arada zamam geçirmem hoşuma gidiyor. zevk meselesi.
de hadi dağılın...
#58 - Şubat 07 2010, 19:49:12
Programmer: CS3-CS4

ben bunu yeni söylemiyorumki normal üye ikende bunu söylüyordum şimdide söylüyorum bunun nedenlerinide konu dışı bölümünde bununla ilgili bir konu açılmıştı ordada belirttim 1 sene önce yeni bir şey söylemedimki sanki açık bulmuş gibi yüklenmeye çalışıyorsun

yönetim devamlı adam kayırmak zorunda bunu anca yönetime girdiğinizde anlarsınız
#59 - Şubat 07 2010, 20:00:23

konu, "G.tüyle kafasına karıştıran adam madro" olunca kayırmamak elde değil değil mi?
alkışlıyorum... kayırsınlar. öpüyorum.
#60 - Şubat 07 2010, 20:04:13

Forum kazanının altı yeniden yakılmıştır  (6)
#61 - Şubat 07 2010, 20:06:18
« Son Düzenleme: Şubat 08 2010, 17:20:01 Gönderen: fabrication »
Sen beni değil, benim üzerimden kendini seviyorsun.

katılıyorum aslı  :Ç
#62 - Şubat 07 2010, 20:07:46
ben ne dersem o !!!

yardımcı mod Kerim beni kayırdı itiraf ediyorum  :artis
#63 - Şubat 07 2010, 20:12:08
ben ne dersem o !!!

İtiraf;yukardaki üyenin rock/metal bölümündeki mesajlarını arasıra çaktırmadan siliyorum.
#64 - Şubat 07 2010, 20:14:04
Zifir.

mustafa şunu oku daha iyi anlarsın de demek istediğimi tam 1 sene önce yazmışım bunu

sitede yönetimin tarafsız olup olmadıgı defalarca tartışıldı bir sonucada varılmadı herkes kendi doğrularına göre tarafsız veya taraflı diye baktı yönetime şimdi şöyle bir şey var ben daha önceden genel modluk yaptım az çok yönetimdekilerin kafa yapısınıda bilirim yönetimde bulunmadan yönetimin nasıl işlediğini bilmeden herkes yorum yaptı yok taraflı yok tarafsız felan adam kayırıyor felan

yönetici ilk olarak sitenin menfaatini kollamak zorunda bu menfaat için bazı kişilerin yaptıkları fazla göz önüne çıkartılmaz veya çıksada çabuk bir şekilde yok edilir bunu yapmak zorundalar sitede belli başlı kişiler var siteye faydası olan veya guruplaşmada ön saflarda yer alan söz sahibi kişiler bunlara dokundugunda site ortam  gerilir ve çok sayıda kopma olur örnek vermek gerekirse dark nickli eski üyemiz gitti bir süre forum durakladı hatta çok sayıda üye kaybı yaşadı mesela beni çok kolladılar bunu inkar etmem bunun nedenide forumla alakalı değil forum harici diğer bölümlerde üstlendiğim rol yüzündendir mesela düşünün yöneticisiniz beni banlamanız gerekiyor banlandıgımda siteye ne gibi zararı olur banlamazsam ne gibi zararı olur bunu düşünmek zorundasınız  yöneticilerde bunu düşündükleri için bazı kişilere göz yumuyor tarafmı evet taraf sitenin tarafında

son olarak siteye kim yönetici gelirse gelsin bunun değişecegini sanmıyorum sitede kim yönetici olursa olsun bazı kişilere göz yummak zorunda sitenin faydası için

#65 - Şubat 07 2010, 20:14:47

kerim mesajlarımı geri ver lan :Ç
#66 - Şubat 07 2010, 20:15:37
ben ne dersem o !!!

senin derdin banlanman

meksiko erkegi midir nedir kaç taneniz sövdü buna sitenin yarısı sövdü kaçı banlandı benden hariç hiç kimse
adaletmi değil niye ben sesimi çıkarmıyorum ortalıgı velveleye vermiyorum sana ben bir şey söyliyeyyimmi adil olunacaksa site kurallarına bakarak burdaki takılan çogu üyeyyi yaptıgı yorumlardan banlıyabilirim

adil olunmasınımı istiyorsun

sitede süresiz banlanan kişi nasıl geri gelir
kendine yapılanı kayırma olarak görmüyorsun galiba
#67 - Şubat 07 2010, 20:27:50
« Son Düzenleme: Şubat 07 2010, 20:36:04 Gönderen: CiRCaSSiaN »

osman katılıyorum  :okey
#68 - Şubat 07 2010, 20:31:55
ben ne dersem o !!!

İtiraf ediyorum

Hep başkalarını kayırıyonuz

Herkesi banlıyonuz

Beni banlamıyonuz
#69 - Şubat 07 2010, 20:38:59
Sen beni değil, benim üzerimden kendini seviyorsun.

bir itiraf daha :Ç

betül banlansın :Ç
#70 - Şubat 07 2010, 20:40:32
ben ne dersem o !!!

Hep laf dokundurmak var, sonuçlarıda ortada. Kendilerine uygun olmayan herşey adam kayırma yönetim kötü yönetim kaka. Kaçınız savunuyorsunuz kendinizi böyle? Kaçınız çevrenizdeki bireylere olan düşüncelerinizi iletebiliyorsunuz. İşinize gelmeyince vuu Dünyanın en kötülerini mod yapmışlar anlayışına sahip olduğunuzdan kendinizi bir sorgulayın derim. Net ortamı, olmadığınız-olamadığınız karaktere bürünüp laf etmek kolay da gerçekterden karakterinizde bunları barındırıyormusunuz düşünün bir. Cidden buraya eğlenmek maksatlı değil takıntılı hale gelmiş ego tatmininden başka birşey göremiyorum. Gerçekler görecelidir fakat ben burdayım diye bağırıyor artık bu durum. Bilginize. Ve benim adıma kimse konuşmasın, adam kayırmadım kayırmam. İnananıp inanmamak sizlere kalmış benim kendime inancım ve kendime güvencim tam. İlk ve son cevabımdır.
#71 - Şubat 07 2010, 20:48:26
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Eğlence yeni başlıyor bi grup ufak insancık topluluğu.Öyle aklı sıra ayar vermekle olmuyor taa oralardan.
#72 - Şubat 07 2010, 20:50:20
Zifir.

biri eğlence dedi..geldim :Ç
#73 - Şubat 07 2010, 20:51:09
ben ne dersem o !!!

Ve benim adıma kimse konuşmasın, adam kayırmadım kayırmam.

inkar etmiyor mu? bu ne abi! (6)

#74 - Şubat 08 2010, 13:35:11

yönetimin hepsi bunu kabul ediyor demedimki yönetimdekilerde dahil herkes adam kayırıldıgını biliyor dedim
yönetimdeki herkes benimle aynı fikirde olmayabilir ama bu güne kadar kim genel mod veya yönetici olduysa adam kayırmıştır veya göz yummuştur

ben kendimden örnek vereyim beni defalarca kayırdılar

sen bile yeniden siteye girmen kayrıldıgının göstergesidir

bu arada ben genel mod değilim yönetimde oldugum için onları kolluyorum felan diye düşünme  bu yetkiyi geçici olarak aldım bazı bölümleri düzenlemek için yaseminden istedim ve biraz öncede mesajla işimin bittiğini geri alabileceğini söyledim

edit: kabul edilmedi mod olarak göreve devam ediyormuşuz :))
#75 - Şubat 08 2010, 14:42:07
« Son Düzenleme: Şubat 08 2010, 16:46:46 Gönderen: CiRCaSSiaN »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.