Alternatifim Cafe

Forum Hakkında İlginç İtiraflar

Discussion started on İtiraflar

Tylers 'ın avatarındaki o çakma sarışın kızı gördükçe forumdan soğuyorum.
dip boyası gelmiş.
içine öcü kaçmış.
botokslu.
dudaksız.
-evet gerçekten forum hakkında çok ilginç bir itiraf idi.-

saç modeli de güzel değil yahu.
#101 - Şubat 15 2010, 23:14:02

Yenile yenile aynı şeyler. O kadar da eğlenceli diilmiş lan. Bi de bağımlı kaldım yapacak bir işim olmadığından takılıyorum. yine 3 yıl evvelki halime döndüm.
#102 - Şubat 15 2010, 23:20:10

itiraf ediyorum; günlük bölümü sinirlerimi bozmaya başladı.
alıcaksın cicili bicili bi defter vericeksin eline,
bak bu da kilidi diyeceksin,
sıkı sıkı kilitle, okutma kimseye tamam mı ,diyeceksin.
herkes mutlu olacak.

sinirini bozuyorsa okuma sende diyecek, o da.
ben de, okumuyorum zaten diyeceğim.
o zaman taş atma bana ,diyecek ,
ben de canın mı acıdı güzelim diyeceğim.

ya da de me ye ce ğim
#103 - Mart 10 2010, 16:15:42
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

Kavga çıksa burda kaş göz girişsek ağız dalaşı yapsak birisi ortayı karıştırsa ne güzel olur. Herkes birbirine çemkirse innşallahh
#104 - Mart 10 2010, 21:46:09
Sen beni değil, benim üzerimden kendini seviyorsun.

Haberler bölümü kuralları itibariyle özerk bir bölge gibi duruyor sitede an itibariyle.
Hayır çok yerinde fakat site genelinde olması gereken şeyler aynı zamanda.
3. kural bir hayli ilginç. Yani biraz göreceli bir kural olmuş. Kime, neye göre boş ?
(:
#105 - Mart 12 2010, 00:15:51
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

armoni olan kurallar buydu bende aynı şekilde kopyaladım ordaki bir link çalışmadığından düzeltmek yerine tekrardan adıma yaptım..aslında kural ama müsamma gösteriliyor bir yere kadar..  :)

--------------

forumda dikkatimi çeken birşey var.artık kimsenin yüzü gülmüyor sanki burda olmak için olmak canımı acıtıyor bu forumda.ha ne kadar takılcak bi platform tartışılır ancak eskiden yüz güldüren hareketler eğlenceler barındırırdı bu forum ortamı.yazık oluyor bu foruma artık..
#106 - Mart 12 2010, 00:32:46
ben ne dersem o !!!

Bazı bölümler hala bilgi(!) çöplüğü olmaktan kurtulamamış. Dört yılı aşkın süredir bunu gözlemliyorum.
#107 - Mart 12 2010, 01:24:01

Herkesler ayrı bi havada takılıyor.Biri birine laf yetiştiriyor diğeri ona cevap verme telaşında.Bi diğeri kendi başına kafa dengi birileriyle muhabbet bahçesinde takılıyor.Bi diğeri site oyunlarında zaman geçiriyor.Buraya kadar okuyan arkadaşlar ulan zaten bunları biliyoz dicek ama canım yazmak istediği için yazıyorum.Hee nerde kalmıştık evet bi diğeri öyle güzel takılıyor ki ne ben onlara dokunayım nede onlar bana geliyor yazıyor yazcağını sonra gidiyor.Var yani her çeşit takılma grubuna göre insan var.
Ha bu arada forumda çok bilmiş,aşmış arkadaşlarımız var bizim gurur kaynaklarımız böyle,seviyorum lan hepinizi hadi bakam gömdüm teker teker. ^^
#108 - Mart 17 2010, 21:08:20
Zifir.

bu aralar çok sakin.renk getiresim de yok şahsen buraya bu aralar.yoksa rengin kralını verebilcek dostlarım ve ben varız ama olsun.bu ara gerek yok sessizlik hakim olsun bu siteye.fırtına öncesi sessizlik zaten.  ;)
#109 - Mart 17 2010, 21:16:09
ben ne dersem o !!!

modlar dışında biri mesajları siliyor. o denli eşit bir forumuz. :ç
#110 - Mart 17 2010, 21:17:21
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

modlar dışında biri mesajları siliyor. o denli eşit bir forumuz. :ç

aranıyor mesajlarımızı silen hayınlar!
#111 - Mart 17 2010, 21:23:32

hayırdır ne mesaj silmesi ya
#112 - Mart 17 2010, 23:24:28
Gözlerimizden deniz akıyor kapkara... (21 mayıs 1864)

Kimsenin lafta kimseyi iplemediği ama postlardan ötürü aslında özümsediği, kızların uçarı görünmek için argo kullanıp cümle aralarında bakın bende sevişiyorum özgürüm  özümde tabularım vardır herkesede vermem, ama erkekler siz yapınca abazansınız mantığı güttüğü, özünde icraati olamamış ama işi geyiğe vurup hayallerini yansıtan insanların bulunduğu, piyasada ne güncel ve özentilik var ise onları alan ve yapan, kendi dışında yapanlarıda eleştirenlerin soluklandığı, ellerinde ki yetkileri ben merkezci kullananların zaman geçirdiği bir forum oldu artık. kaygılarımdan öte izlenimlerimdir. eleştiriyede açığımdır he. oklar üzerime üzerime pls.
#113 - Nisan 12 2010, 11:56:11

Farklı bir ortam.

Forumda muhafazakârlar, İslami demokratlar, kemalistler, liberâller, ateistler, sosyalistler, komüncüler, aleviler, çapkınlar, şıpsevdiler, melankolikler, asosyaller, olgun rolüne bürünenler, sessizler, sakinler, yerinde duramayanlar, her anını kayda alanlar, hayatı çözdüğünü sananlar, hayatı ti'ye aldığını sananlar, hayatı ciddiye aldığını sananlar, kimliğini gizleyenler var, var yani. Geniş bir ortam.

Foruma geleli yedi ay gibi bir süre geçmiş. Böyle bir çıkarım yapmam ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla son zamanlarda belirgin bir kutuplaşma var. Bir çok kişi sadece kendi ideolojisine inanan kişilerin mesajlarını önemsiyor/takip ediyor. Ortada büyük bir uçurum var. Tehlikeli bir ortam.

Ve ve karşılıklı bir bilinçsizlik. Her nasıl ki tüm ateistlere 'gominist' yaftasının yapıştırılmasından ne kadar rahatsız olunuluyorsa aynı şekilde tüm muhafazakârlara da 'yobaz,şeriatçı' yaftasından da aynı ölçüde rahatsız olunması gerekli değil mi normalde? Teoride öyle duruyor fakat pratikte işler hiç te böyle yürümüyor.  Önyargılı bir ortam.

Hâl böyle olunca ne ülkeye Batılı Oryantalist gözüyle tepeden bakmak mantıklıdır ne de olayları tarafsız sentezleyip geniş düşünmeden bakmak.

Olay böyle işte. Büyük bir kutuplaşma var son zamanlarda, bu rahatça gözlemlenebiliyor.

Abuk ve sabuk ülkemizde yetişen iki kardeş demiş ya bir yazar, öyle işte.
#114 - Nisan 30 2010, 23:51:43
Bat dünya bat.

Motley

Eskiden şu şöyle bu böyle derdim, kendimi eleştiremezdim çünkü bir zararım yoktu kimseye, fakat üzüm üzüme baka baka kararır. Kendimi de size benzetir oldum. Siz derken hepiniz değil tabi ki, samimiyetsizliğimden dolayı siz diyorum sana veya senin gibi birkaçına. Üstüne alınıyorsan bil ki ikiyüzlüsün.
#115 - Mayıs 04 2010, 23:23:27

Anlayamadığım ciddi bir hastaya teşhis koyup hayat kurtarma telaşında herkes.
Birileri anlatıyor dert yanıyor,birileri daha anlatıp dert yanıyor ve birileri daha aynısını yapıyor.
Herkes aynı şeyin yazıldığını görüyor ve herkes aynı şeyi yazıyor. Madem hemfikirsek forumun ilk zamanlarına oranla meydana gelmiş bir yozlaşmadan, hala ne diye çekişir ne diye birbirinize düşersiniz?

Ayrıca merveler itiraf edin kaç kişiyi daha foruma sürüklediniz böyle, bu ne çekim gücü .p
Metin abi ve 'Jay jay' , gerçekten de katılıyorum size.

#116 - Haziran 26 2010, 10:09:20

Yalnız birisi benim burdaki mesajlarımı silmiş. Hayır lafta sokmadık kimseye, itiraf ettik işte. Püh size

Ben daha önce demiştim tekrarlıyorum:

Bu foruma biri abdestsiz giriyor hep bundan. Yakalarsam çok pis ifşa ederim terbiyesizi.
#117 - Haziran 26 2010, 14:55:00

Çok garip duyarlılıkları olan bir forum oldu artık.

Şöyle bir mesaj yazılmış Haziran 25 2010, 16:16:42 tarihinde fakat hiçbir yönetici de bu mesaja müdahâlede bulunmamış.

Malbuş istemiş. Sen de yalanmışsın Allah (c.c)

Haberler Bölümü Kuralları / 3 ) Lütfen bölümde "geyik" diye tabir ettiğimiz şekilde boş konuşmayınız.Aksi takdirde mesajlarınız silinir ve bu olayı çok tekrarlarsanız cezalandırılabilirsiniz.

AlternatifimCafe Forum Genel Kuralları / 1. Türkiye Cumhuriyeti tarafından yasaklanmış,  din, dil, ırk ayrımına yönelik mesajlar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir üyeyi ya da üçüncü bir şahsı/kurumları küçültücü, hakaret içeren ya da kışkırtıcı yazılar yazılamaz. Gerek diğer üyelere gerekse yöneticilere karşı laubali üslub kullanan üyeler forumdan uzaklaştırılır.

Hiç değilse bile fenerbahçeye gösterilen duyarlılığı gösterin. Çok mu şey istiyorum acaba sizlerden ?
#118 - Haziran 26 2010, 19:50:38
Bat dünya bat.

kim neredeyi ne zaman açsam, sayısız tane "Aile İçi Taciz + Tecavüz = Ensest " konusuna bakan ziyaretçi insanlarını görüyorum.
yurdum insanına bikez daha küfrediyorum içimden, dışımdan.
#119 - Temmuz 10 2010, 01:09:33
- ben turta olacağım..."

Burada herkes birbirinin kafasını ezmeye çalışıyo öyle sanki gibi gibi :Ç
#120 - Temmuz 10 2010, 01:52:42

site oyunlarından çıkmayan biri bile kocaman, kocaman yorumlar yapabiliosa forum hakkında,
cidden garip biryerde yaşıyoruz.
#121 - Temmuz 10 2010, 02:09:14
- ben turta olacağım..."

işte biri kafamı eziyo hayırrrrrr gelmeeeee :Ç
#122 - Temmuz 10 2010, 02:11:06

eskisi kadar kalabalık değil
#123 - Temmuz 11 2010, 16:43:57
Montla Sıç!

Eskiden daha okunaklı şeyler vardı. Şimdi pek ilgi çekici yanı kalmadı forumun. Eskiye nazaran tabiki..
#124 - Temmuz 11 2010, 21:14:43
Karyolama oturup kendime bir içki koydum. Kapımı açık bırakmıştım. Şehrin gürültüsüyle beraber ay ışığı sızıyordu odama: müzik dolapları, otomobiller, küfürler, köpek havlamaları,radyolar... Hep beraberdik, aynı b*k çukurunun içindeydik hepimiz. Kaçış yoktu. Zamanı geldiğinde sifonumuz çekilecekti.

Charles Bukowski

Burada herkes birbirinin kafasını ezmeye çalışıyo öyle sanki gibi gibi :Ç

Haa bak, ' fazla göze batma '. Seninde kafanı ezerler. Ayık ol.
#125 - Temmuz 11 2010, 21:36:56
" Onların, ateşin üzerinde durduruldukları zaman: 
' Ne olurdu dünyaya döndürülseydik, Rabb'imizin âyetlerini yalanlamasaydık da müminlerden olsaydık '
dediklerini bir görsen..! "

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.