Alternatifim Cafe

PC devinden Win 7 kehaneti!

Discussion started on Windows İşletim sistemi

PC devine göre Win 7'nin zamana ihtiyacı var.

Dev PC üreticisinden Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 7 hakkında kehanetler...

Bilişim sektörü merakla Windows 7'nin etkilerini görmeyi bekliyor. Bu beklentilerin en önemli sebebi, Microsoft'un yeni işletim sisteminin durgun seyreden bilgisayar satışlarını hareketlendirme ihtimali. Fakat Dell bu konuda çok da umutlu değil. Dell'den Stephen Schuckenbrock, Windows 7'nin bilgisayar satışlarını etkileyeceğini ama bu etkilerin ancak 2010'un ortalarından itibaren görülmeye başlanacağını iddia ediyor.

"Windows 7, Microsoft'un çok uzun zamandan beri hazırladığı en iyi ürün" diyen Schuckenbrock sözlerini şöyle sürdü: "Vista'nın başarısızlığını göz önünde bulundurunca Windows 7 şimdiye kadar görülmemiş çapta bir gelişme olacak". Geçtiğimiz yılın üçüncü çeyreğinde bilgisayar satışlarındaki dünya ikinciliğini Acer'a kaptıran Dell'in yöneticisi, Windows 7'nin bilgisayar satışlarına kesinlikle bir etkisini olacağını, fakat bu etkinin 2010'un ikinci yarısında hissedilmeye başlanacağını söyledi. Schuckenbrock'un bu yorumu özellikle toplu alımlar için acele etmeyen kurumsal müşterilerin ne zaman harekete geçmeye başlayacağını da ortaya koyuyor.
#1 - Kasım 11 2009, 15:14:08
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.