Alternatifim Cafe

Söyleyemedikleriniz...

Discussion started on İtiraflar

''İyi ki'' diyorum artık adın anılınca. :ehem
#51 - Kasım 20 2009, 15:21:04
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

sessiz yalnızlık

Akıllıyım diye geçin sen , sana geçirirlerken.Kolay gele yavrummaa. (6)
#52 - Kasım 20 2009, 21:21:59

Kırdım sanırım onu. Ama elimde olan birşey değildi. Yeni tanışmanın verdiği bi öküzlük. Seni onlar gibi sandım, üzgünüm.

-

Ulan ne s*kik bi insansın. Ne sanıyosun be kendini. Dün b*ktun bugün koktun. Şu g*tün bi inse en yakın zamanda, çok mutlu olacağım inan.
#53 - Kasım 20 2009, 21:26:06
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Canım öyle yanıyor ki.. Bu yaptıkların.. Öte yandan ta en başından yaptığım salaklık,o bizden çok şey götürdü.. Biliyorum zamanı geri alamam. Zorla sana hiçbi şey yapamam,yaptıramam. Ve biliyorum kendine gelince,ikimizinde cevabını bilmediği ana sorunun cevabını bulunca,döneceğin kişi ben olmayacağım. Ama seni çok seviyorum. Seni gerçekten seviyorum. Ve umutsuzluğa kapılmak istemiyorum.. Bir gün o da olucak,ne yapıcam bilmiyorum.. Kafam çok karışık,sen karışıksın.. Bir gün öyle bir gün böylesin. Ne olucak,ne olucaz inan bilmiyorum. Ben sadece seni seviyorum.. Sadece bu.
#54 - Kasım 21 2009, 15:20:55

Yalnızca bir anlıktır mutluluk.
Sevdalar, heyecanlar; Hepsi bir anlık.
Kalansa, tortusudur hayatın,
Yalanlar ve acılar; Bir de yalnızlık.

Ahmet,bu işin daha fazla uzun sürmesini istemiyorum.Bitirsek burda olmaz mı ? Yapamıyorum ben,herkes gitse yollarına daha iyi olmaz mı ?
#55 - Kasım 21 2009, 15:26:20
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Nefes almak canımı acıtıyor resmen. Anneme söylesem üzülür.
#56 - Kasım 21 2009, 15:35:09

Aslında pişman olacak sözler etmesen iyi olur  ;)
#57 - Kasım 21 2009, 19:02:50
« Son Düzenleme: Kasım 21 2009, 19:06:15 Gönderen: Matis... »
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

Hevai

Onu tanımıyorsun bile. Ama onun hakkında yazdığın senaryoların haddi hesabı yok. Tamam benden büyük olabilirsin,bu konularda tecrübeli olabilirsin ama onun hakkında bu türlü yargılara varamazsın.
Eğer ben onu seçmişsem çok iyi tanıyorumdur. Güven veriyordur bana ki  onu seçmişimdir.
Üzerime artık daha fazla gelme,ayrılmayacağım ondan. Onu seviyorum o da beni seviyor.
Biraz daha kaşınırsn silerim seni defterimden. Bana bir abi, bir arkadaş gözüyle bakmadığını düşünmeye başlıyorum artık.
#58 - Kasım 22 2009, 12:44:06

Proculianus

Ah öldürsem seni, her şey çözülür aslında.
Hiçbir sorun kalmaz ortada.
#59 - Kasım 22 2009, 13:04:04

Ah öldürsem seni, her şey çözülür aslında.
Hiçbir sorun kalmaz ortada.
#60 - Kasım 22 2009, 13:14:09

Söylemek istediğim şu: İnsanlar seni ve hatalarını unutacaklar. :)
#61 - Kasım 22 2009, 17:05:35
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Any_one

oha ya. tamam, hoş, güzel, öğrenmem gereken yaştan çok daha önce öğrenmem ve görmem çoğu şeyi, güzel ama arada böyle ağır geliyor. :)
bir de şey kötü, öyle filmdenmiş, kitaptanmış, internettenmiş oradan da değil direkt yaşamımdan öğreniyorum. :)
#62 - Kasım 22 2009, 20:33:49
« Son Düzenleme: Kasım 22 2009, 20:59:55 Gönderen: Netoçka Nezvanova »

Sen...
Sen..
Sen..
yine sen..
Orda..
orda..
ve orda..
tam burda..
hayır burda..
başka yerde değil ama, burda.
buralarda..
gitsene?
olmasana?
yok hayır gitme.
ya da durma, run güzel runnn! :)
#63 - Kasım 23 2009, 04:07:00
« Son Düzenleme: Kasım 23 2009, 04:12:01 Gönderen: Tylers »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Bilmedim ki doğru mu yaptım, yanlış mı? Tamam, geçmişte kaldı ama oldu sonuçta bir kere ve ben sana bunu söyledim. Şimdi kardeşiz, -ki ben tamamen öyle hissediyorum- mutluyuz böyle. Seviyorum seni hem de çok, bir kanka olarak.. Yanımda olman da hoşuma gidiyor. Düşünce kaldıracak birinin olduğunu bilmek güzel. =)
Ama bir konuda da rahatım, küçük bir sır olarak kalacak bu. İnanıyorum, güveniyorum sana. =)

Sessiz düşünüyorum ya bunları, ondan söyleyemiyorum.
#64 - Kasım 23 2009, 21:39:43
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Şimdi asla olmaz demiştim ya. Olabilir belki. Belki..
#65 - Kasım 23 2009, 21:41:53

Proculianus

Bu aralar aklımı kurcalayan bir durum var. Her yerde çıkıyor karşıma bu durum. Dizilerde, filmlerde, şarkılarda hatta ekşi sözlükte bile.
Başıma geldiğini düşünüyorum da işte o zaman tutamıyorum gözyaşlarımı. İçime bir ağırlık çöküyor. Düşüncesi bile o kadar kötüyken...
Hiçbir şekilde ağlayamayan ben, bu aralar her gece oturup hüngür hüngür ağlıyorum. Sonra her şey birden anlamsız, boş gelmeye başlıyor.
Ve anlıyorum ki varlığın bile yetiyor.
#66 - Kasım 23 2009, 21:47:12

Any_one

küçük sorunlarını büyütüp bana anlatanlardan uzaklaşmak istiyorum. bana anlatması değil, onları sorun edip üzülmesi benim sinirlerimi bozan. ama bir şey gelmiyor elimden, diyemiyorum hiçbir şey, onların da hayata bağlandıkları nokta bu işte; küçük şeyler. ya da o da değil, çözülemeyen sorunlara daha fazla takılsın istemiyorum kimse, çözülmeyeceği kesin ne diye üzülüyorsun daha fazla? yani, üzül tabii ama bu kadar etkilememeli hayatını. neleri unutan insanlar var. yea. ha bir de şu can sıkıntısı, bir türlü huzura kavuşamama rahatsızlığı... o hep olacak, onu bil de uğraş bulmaya başla kendine. yep.
#67 - Kasım 24 2009, 16:57:23

Hani öyle kafan önde çıktın ya bahçeden, sarılasım geldi..
#68 - Kasım 24 2009, 16:58:29
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Görünce nasıl içim gidiyo anlatamam sana . :Ç
#69 - Kasım 24 2009, 16:59:51

Dionysus.

Geceler neden hep hüzünlüdür? Bir tanrı yavrusu çıkıpta der mi beni eğlendirir diye? Yoksa ben miyim anormalitesi en yükseklerde gezineni?
#70 - Kasım 25 2009, 13:20:45

Any_one

ya sen beni niye çağardın?* diye bağırmak istiyorum yüzüne, çok fazla istiyorum bunu. üçüncüye düşen b'ok misali, b'ok bi haldeyim. ama diyemiyorum, çünkü iyi ki de böyleyim. ya da o olmasaydı da diyemem, hakkım yok.

sonra bugün felsefecimiz ne dedi öyle ne dedii. üç şey var gençleri uyuşturan dedi, biri erken yaşta seks, biri internet, diğeri de normal uyuşturucu maddeler. dedi. al dedi, git dedi, çocuklarını dedi, nerde kalırsan kal dedi bana.* aklımı aldı, götürdü diyar diyar gezindim. hâlâ gezinmekteyim, siz de gelin.

**facebook gençliği dostum.

bu arada ne biçim yazmışım ha. o ilki hele, toplu değil yani, korkmayın. aman Allah'ım, çok sıkıldım bu işten.
#71 - Kasım 25 2009, 22:21:11
« Son Düzenleme: Kasım 25 2009, 22:28:26 Gönderen: Netoçka Nezvanova »

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında gayet hareketli bir şarkıda dans eden 13 yaşındaki çocuğun annesini gibi, oğluma bakıp ağlamak istiyorum.
#72 - Kasım 27 2009, 21:54:23
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Aydın öl ya hata geber kal orda
#73 - Kasım 27 2009, 23:13:29
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

Any_one

özlüyorum seni hemen.
#74 - Kasım 28 2009, 00:57:02

Dionysus.

Ani bir kararla gittik Kırklareli'ne.Sevgili annemin anneciği bir güzel verdi ayarı.Pişman olduk gittiğimize, döndük gerisin geriye.  -gerisin geri nasıl bir dönüştür kestiremiyorum şuanda.gittiğin gibi gelmendir herhalde-
Sonuç itibariyle tatil denen şey bana yine uğramamıştır, günlerim yollarda geçmiştir.Yazıklar olsun talihime.
#75 - Kasım 28 2009, 15:41:13

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.