Alternatifim Cafe

Söyleyemedikleriniz...

Discussion started on İtiraflar

İlker papatyasına tektaş almış doğum günü hediyesi olaraktan. Daha bir ay var yani. Alan alıyo abi bi ay önceden.
Gestoda pil'e almış. Takıp gelmiş geçen gün, noluyo lan? Bu insanlar benim tektaş tutkumu bilmiyorlar mı bilipte bilmemezliktenmi geliyorlar yoksa bildikleri için kıskandırmak baabında mı böyle şeyler oluyor. Tektaşımı kendim alcam kendim takcam en sonunda. Yıkılın lan. :/ Yapılmaz bana.
#101 - Aralık 07 2009, 20:55:37
İçimde şefini kaybeden bir orkestranın hüznü var
dışımda Charlie Chaplin gülüşü.

Ne bk yiyorsun sevgili sis.? Ya da yediğini sanıyorsun? Algılayamıyorum seni insan !!
#102 - Aralık 07 2009, 21:36:46
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Çük kafalıları da heç sevmem ama seni sevdim lan. Sen de sev beni.
#103 - Aralık 08 2009, 15:54:06
Hakk ulaşır. Hakkı bırakmaz, alır.

Hayatımda tanıdığım en dengesiz insansın. Gerçekten. Ne yapmaya çalışıyorsun ? Oyuncak gibi. Canın isteyince hiç zorluk çekmeden alıp oynuyorsun. Bıkınca da bir köşeye atıyorsun. Ya duygular ? Senin için hiçbir şey ifade etmiyor olabilirler. Ama benim için ediyor,fazlasıyla. Önce sakın gelme diyorsun,sonra gelmedim diye bitiriyorsun. Mantık mı bu ? Ne kadar rahatsın. Ben alışıyordum. Sonra tekrar gelip her şeyi mahvettin. O zaman neden geri döndün diyeceksin,hayır diyemezdim. Yapamazdım.Ama sen ne yaptın ? Yine  hiçbir şey demeden gittin. Gerçekten anlamıyorum seni. Çok ama çok,gerçekten çokcana dengesizsin. Benimle konuşmuyorsun,bana küsüyorsun ama asıl konuşulmaması gerekenle çok iyisin. Hem de ben senin için herkesten farklı bi yerdeyken. Kafamı patlatmaktan yoruldum artık. Hiç gücüm yok. Beynim olanları almıyor artık. Dostum dediğim,sevdiğim dediğim insanlar bana ne yapıyorlar görüyorum. O önemli değil. O umrumda değil. Ama sen,kendine gel. Lütfen. Lütfen kendine gel. Düzel. Lütfen !
#104 - Aralık 08 2009, 17:29:10

Yalnızca bir anlıktır mutluluk.
Sevdalar, heyecanlar; Hepsi bir anlık.
Kalansa, tortusudur hayatın,
Yalanlar ve acılar; Bir de yalnızlık.

Forumdan üyeliği sildirsem mi diye çok düşünür oldum şu sıralar. *.*
#105 - Aralık 08 2009, 17:51:18
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Ben de katılmaktayım üstteki iki bayana.
#106 - Aralık 08 2009, 21:56:31
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Olay ne şanslı kız. İşini biliyorsun haa.
#107 - Aralık 08 2009, 22:03:01

niye benimle konuşmuyosun diyemiyorum işte allah kahretsin
#108 - Aralık 08 2009, 23:43:08

Köpek ürür,
Kervan yürür.

O kadar telefonlarini acmiyorum ama hala israrla ariyorsun....
Arama arama aramaaa waasdfdgghdfg diyemiyorum!
#109 - Aralık 09 2009, 01:40:07
Benimsin ellere söyle bilinsin
Kader başkaysa silinsin
...

Buket abla seni sevdim biliyomusun hem de çok sevdim, Etrafımda kafa dengim o kadar az ki seni nasıl yakın gördüm bi bilsen. Ha bide dinlediğin müzik türünü öğrenince daha bi hayran kaldım,  bunu niye söyleyemedim bilmiyorum ama bundan sonra bırakmam seni (:
#110 - Aralık 09 2009, 21:17:53
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

Adın ne senin yeaaayy? (6)
#111 - Aralık 09 2009, 21:22:42
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Any_one

iklemediğimiz sistemin sınavlarında başarılı olsak ne olacak? bak, ik-le-mi-yo-ruz oke? şey gibi bu... hani resim çizmeyi sevmezsin ve biri sana gelip ''resim yeteneğin yok, iğrenç çiziyorsun'' dese sinirlenirsin değil mi? ya o yeteneği umursamıyorum zaten ben. söyleyemiyorum çünkü 4 dersim dışında diğerleri hep 5 geliyor (: ama matematik ve geometride karışmayın bana. neyse, bir de senin çüğünü alır beynine soğarlar kuzum. :melek küfür ettiriyonuz bana yeaa... küfür etmek istemiyorum ben, yeni bir kelime çıkardım, ik, umursamaktan geliyor.
#112 - Aralık 10 2009, 16:02:47

Bu iki oldu. Üçüncüde kopacak -kopacağız- insan. Haydi by.
#113 - Aralık 10 2009, 19:59:28
Destiny is for losers.
-B.

Yüce hediye olarak Göksenini gönderceksin ya :D Eşantiyon olarakta sen gel nükhet istiyor  (6)
#114 - Aralık 10 2009, 20:50:34
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

seçemiyorum,
sevenle mi,
sevilenlemi.
seven, yardım istemiyorum; sen üstüme gelme yeter.
sevilen, ne lanet bi insansın sen.
#115 - Aralık 10 2009, 22:18:52
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

Anne,senin gibi biri olmak istemiyorum.Sana benzemek,senin gibi bir hayat sürmek istemiyorum.Hani diyorsun ya hiçbir huyunu benden almamışsın diye,işte benim uğraştığım şey de bu zaten. (:
#116 - Aralık 11 2009, 13:48:09
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Semih kanka, seni hep 12. sınıftaki 'cool' adaşınla karıştırıyorlar. Senden bahsederken o sanıyorlar, çok pis hava yapıyorum. Bilmiyorsun tabii. ;)
#117 - Aralık 11 2009, 16:33:20
Destiny is for losers.
-B.

Dionysus.

ilk kez bankadaki parama dokunmadığım bir haftamı geçirdim.Şöyle alelen saldırmadım.Kabalcıya gidipte ilk gördüğüm kitabı almadım.Yağmurda onca ıslandım, şemsiye bile almadım bre.Yalnızca 5 milyon çekipte camel aldım kendime, odur yani.
#118 - Aralık 11 2009, 19:28:30

Ne oluyoruz? Bir gün çok sıcaksın, çok tatlı, çok sevecen. Saatlerce konuşmak istiyorum, gülüyorum seninle. Bir diğer gün öylesine soğuk. İki yabancı gibi, sanki zorla konuşuyoruz hatta bazen hiç tanışmıyoruz gibi. Anlam veremiyorum. Ne yapacağımı bilemiyorum. Ne tam mutlu olabiliyorum, ne de tam üzülebiliyorum..
aynı durumdayım ya bi karar ver iyi misin kötü mü?
#119 - Aralık 11 2009, 20:14:59
« Son Düzenleme: Aralık 11 2009, 20:16:37 Gönderen: Nsoocan »
Hâlâ orda mısın?
Benim seni bıraktığım yerde misin hâlâ...
İstesem gelir misin her zamanki gibi?
Çünkü ben seni sıkılıdığım için değil
Seni korumak için bıraktım...
Yerine kimi bulacağım?

Neremle güleyim? :)
#120 - Aralık 11 2009, 20:17:49
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Ay ne gülüyorum haline! :kop  Hep yaşa sen  ;)
#121 - Aralık 12 2009, 14:41:36
Destiny is for losers.
-B.

Proculianus

İki üye var. Benimle neredeyse aynı olan. Bazen bir konuya girerken kafamda ne yorum yapacağımı tasarlamışken bakıyorum ki onlardan biri yazmış zaten aynısnı.
Bazı konularda aklımı okuyorlar sanki. Okuduğumda yorumlarını, "Heh, ben de tam böyle düşünüyorum" diyorum.
Yapmak istediklerimi yapıyorlar. Belki de sahip olmak istediğim bir hayata sahipler. İkisiyle de tanışıyorum; ama samimi bir muhabbetim yok. Buna rağmen ikisini de içten içe çok seviyorum.
#122 - Aralık 12 2009, 17:24:04

şöyle zaman makinem olsa, görsem seni gelecekte incitip incitmeyeceğimi, işte o zaman varım bu oyuna.
yes! try again please.
#123 - Aralık 12 2009, 18:50:34
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

istiyorum. neyi? kimi? ya da kimseyi.
#124 - Aralık 13 2009, 17:11:27
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Fade

Ben sana bk demem, bklr duyar ar eder. Bir zerren düşse bka, Onu da mundar eder.
#125 - Aralık 13 2009, 17:28:05
« Son Düzenleme: Aralık 13 2009, 17:30:08 Gönderen: Fade »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.