Alternatifim Cafe

Assassin's Creed 2

Discussion started on Oyun Genel

Ubisoft tarafından geliştirilen aksiyon macera oyunu Assassin's Creed 2 için yeni video yayınlandı.

İtalya'da geçecek olan oyunda bu kez Ezio Auditore de Firenze adlı karakteri yönetme şansına sahip olacağız.Karakterimiz ilk oyundakinin aksine bu defa uçma ve yüzme gibi becerilere de
sahip olacak.

E3 te yayınlanan Gameplay için tıklayınız
#1 - Haziran 03 2009, 18:37:51
« Son Düzenleme: Eylül 06 2009, 18:25:44 Gönderen: ErrayN »
He-man in abisi Çetin.

500 Gözle bekliyorum.. Umarım yine oyundan atmaz :/

Trailer harika bu arada
#2 - Haziran 03 2009, 19:35:04

Gameplay'i yayınlandı ağzım açık izledim

http://www.youtube.com/watch?v=Fh2fB48DO6E&feature=fvst
#3 - Ağustos 13 2009, 19:15:09

Hacım başka link var mı?
#4 - Ağustos 13 2009, 20:44:06
Zifir.

Hacım başka link derken ktunnel falan mı ? Eğer öyle ima ediyosan ktunnel linkine şöyle gidebilirsin
#5 - Ağustos 13 2009, 23:36:34

Bu arada Eray abinin ki ile benim video aynıymış benim aklımda trailer olarak kaldı o ondan
#6 - Ağustos 14 2009, 22:44:48

Oyundan ekran görüntüleri..

#7 - Ağustos 15 2009, 10:27:06

Trailer de adamımız yüzüomu waay (6)
#8 - Ağustos 27 2009, 16:24:24
when all are one and one is all
to be a ROCK 'N not to ROLL

Zeitgeist

Nihayet yüzüyor. kng
#9 - Ağustos 27 2009, 16:41:51

Yes ! İlk oyunda boğularak ölme vakaları artınca bir de oyunun bir bölümünün Venedik gibi cadde olmayan bir yerde geçtiğine dikkat edersek gayet doğal yüzmesi..
#10 - Ağustos 27 2009, 17:14:53

Daha karizması yapılana kadar en karizma karakter budur gözümde. Şimdiye uyarlanmış olsaydı bu kadar dikkat çekeceğini şahsen sanmıyorum. Eski çağların suikastçisi olması gerçekten ilgi çekiyor, çekertiyor. İlk oyunu keşfettim biraz ama bitirdiğimi söyleyemem çünkü pc'mde kayıtlı değil. Ordan burdan oynamışlığımız var.
Lakin her ikisini de download edip bitirmem yakındır.
#11 - Ağustos 27 2009, 17:21:27
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Geçtiğimiz günlerde Da Vinci temalı ilk Assassin’s Creed 2 tanıtım videosuyla meraklı bekleyenlerine öncü sarsıntıyı yaşatan fakat ayrıntılar konusunda cimri davranan Ubisoft ağzındaki baklayı daha fazla tutamadı. Birbirinden farklı kaynakların kulağına fısıldanan bilgilerin birbiriyle çelişmediği anlaşılınca, merakla beklediğimiz oyun hakkında elle tutulur bilgilere sahip olduk sonunda.

Raflarınızdaki Altair figürlerine bir selam yollayın, yeni suikastçimiz yine “atalarından” aldığı mirası kullanacak olan genç bir fedai; Ezio Auditore. Floransa’lı Auditore ailesinin ferdi olan Ezio, şehrinin asillerinden biri olarak lanse ediliyor ve bu makam, fedaimizi daha özel kılıyor haliyle. Bahsettiğimiz Da Vinci videolu temanın gönderme yaptığı yerleri şimdi daha iyi anlıyoruz, zira sızan bilgiler oyunun Altair’den yaklaşık 300 yıl sonra, Rönesans evresinde geçeceğini söylerken Leonardo ustanın atölyesini oyun içinde görme ihtimalimiz de yüksek. Bunun yanında, sızan diğer ayrıntılar arasından ilgimizi çekenler ise şöyle:

Ezio’nun kullanacağı silah yelpazesi oldukça geniş tutulmuş; çeşitli kılıçlardan, mızraklara hatta baltalara kadar birçok seçeneğimiz olacak.

Venedik ve Floransa gibi Rönesans’ın kalbinin attığı şehirleri ve önemli mekanlarını oyunun zaman periyoduna göre birebir gerçeklikte göreceğiz. Da Vinci’nin Atölyesi bu mekanlardan biri.

Düşmanları etkisiz hale getirdikten sonra silahlarını alıp onlara karşı kullanmak, bizce, çok eğlenceli olacak.

16 özgün görevle görev çeşitliliği artacak, Ubisoft ilk oyunda monotonluktan dolayı aldığı eleştirilerden ders çıkarmışa benziyor. Tekrar tekrar yaptığımızı yankesicilik görevlerini yeni oyunda görmemiz çok zor.

Oyuna eklenen gece-gündüz zaman döngüsü gerçekçiliği kesinlikle artıracak.

Ezio, yüzme biliyor. Evet.

Ezio yaralandığında sokak arası doktorlarından tıbbi destek alabileceğiz.

Ubisoft, Assassin’s Creed 2'nin çıkış tarihi ise Nisan 2010 olarak belirtti. Sızacak yeni ayrıntıları heyecanla bekliyor olacağız.

Veee işte o karizma (6)

#12 - Ağustos 27 2009, 20:30:56

Zeitgeist

Oha derler arkadaşım buna. Hay tipine gurban olduğum.  :yah
#13 - Ağustos 27 2009, 20:59:29

#14 - Eylül 06 2009, 18:35:17
He-man in abisi Çetin.

Tek kelime.Mükemmel.
#15 - Eylül 06 2009, 23:33:33
Zifir.

Şu Ezio'nun hareketlerine baktımda lan bu Altair harbiden ameleymiş yahu (6)
#16 - Eylül 06 2009, 23:42:23

altair daha karizmaydı :D
#17 - Eylül 19 2009, 18:34:59
when all are one and one is all
to be a ROCK 'N not to ROLL

Oyunu oynuyorum ben ortalarındayım çok dehşet bişey olmuş..İlk oyundaki gibi aynı görevler yok, bir görevi birdaha yapmıyoruz ve senaryo süper ilerliyor. Combolar ilk oyuna göre daha çeşitli ve etkili,silahlar zırhlarda öyle..Zaman olursa fotoğraf ekleyeceğim.
#18 - Ocak 25 2010, 12:56:27
He-man in abisi Çetin.

Oyunu oynuyorum ben ortalarındayım çok dehşet bişey olmuş..İlk oyundaki gibi aynı görevler yok, bir görevi birdaha yapmıyoruz ve senaryo süper ilerliyor. Combolar ilk oyuna göre daha çeşitli ve etkili,silahlar zırhlarda öyle..Zaman olursa fotoğraf ekleyeceğim.
Yeraltındaki mezarlarda bulunan ünlü assassinlerin mühürlerini topluyormusun Eray abi ? Şayet toplarsan amcanın villasındaki gizli bölmede çok özel bir kalkanı aktif ediyormuşsun
#19 - Şubat 09 2010, 14:48:20

DRM sistemi kırıldı galiba (6)

Ubisoft'un DRM sistemi oyunu PCde oynamak için internet bağlantısını şart kılıyordu. Korsan oyunlar böylece uf oluyordu ama bununda üstesinden geldiler (6)

Çevrimdışı oynamaya imkan veren sunucu emülatörleri malum sitelerde dolanıyor..
#20 - Nisan 10 2010, 15:45:03

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.