Alternatifim Cafe

(666) Şeytanın işi mi?

Discussion started on Garip Olaylar

İncil'den : "Ve hiç kimse üzerinde onun adının ya da sayısının olduğu bir şey almamalı ya da satmamalıdır."

Rusya'da bir adamın 666 plakalı aracı aniden alevler içinde kalarak kül oldu.

Yaygın inanışa göre 666 sayısı Şeytan'ı temsil ediyor.

666 plakalı Dodge Viper marka spor arabanın birden bire yanmasına neyin sebep olduğu ise bilinmiyor.

Rusya'nın tarihi kenti Kostroma kentinde meydana gelen olay, insanın tüylerini diken diken edecek cinsten.

Aniden alevler içinde kalan aracın üst kısmı tamamen havaya uçarken, koltuklar cayır cayır yandı. Arabadan büyük bölümünden geriye erimiş ve bükülmüş metal yığını kaldı.

Yangın garip bir şekilde aracın iç bölümünde yoğunlaşırken ve arabanın iç kısmından geriye hiçbir şey kalmazken, lastiklere pek bir şey olmaması dikkat çekti.

NEDENİ BİLİNMİYOR

Patlama sırasında yaralanan olup olmadığı henüz bilinmiyor.

600 beygir gücündeki aracın fiyatı 91 bin 200 dolardan başlıyor ve otomobilin hızı  sadece 4 saniyede 60 kilometreye çıkabiliyor. Ama bu aracın artık bir yere gidemeyeceği kesin.

Kutsal kitaplarda, Şeytan'ı temsil ettiğine inanılan 666 sayısı asırlardır din alimlerinin ilgisini çekti.

İncil'i İngilizceye tercüme eden ve Hristiyan aleminde otorite olarak kabul edilen King James'in tercümesinde ilgili pasajda şöyle deniliyor: "Ve hiç kimse üzerinde onun adının ya da sayısının olduğu bir şey almamalı ya da satmamalıdır."

Son araştırmalar İncil'deki sayının yanlış tercüme edilmiş olabileceğini ve gerçek sayının 616 olabileceğini öne sürmüş, ancak bu iddialar bazı çevrelerce reddedilmişti.

Viper'ın başına gelenler de iddiaları yalanlıyor gibi.

#1 - Nisan 30 2009, 20:29:24

666, eğer cidden uğursuz ve lanetli bi rakam olsaydu şu ana kadar ben kül olmuştum. (6)
#2 - Nisan 30 2009, 22:12:57
Menino quem te fez?
Quem te deu tanta guarida,
Quem te mostrou a beleza
De dançar dentro da briga?

xX_NightmarE_Xx

13 Eylül cuma günü doğmuşum..

(6 ve 9 un şeytanın rakamı olduğuna inanılır)

13/09 Cuma : 13. Cuma... 13.. 9...

3 tane uğursuz tabir :) ve ben hala hayattayım :Ç
#3 - Nisan 30 2009, 22:18:44

666, eğer cidden uğursuz ve lanetli bi rakam olsaydu şu ana kadar ben kül olmuştum. (6)

Neden ki .. Okul numaran felen mi :P
#4 - Mayıs 04 2009, 15:53:31

333 de Meleğin İşi Zaten.
245 de Cinlerin.
#5 - Mayıs 04 2009, 15:55:04

inanmıyorum
#6 - Mayıs 04 2009, 20:35:48
Yüzü dost,özü düşmandan usandım.Dili mümin,kalbi şeytandan usandım. Dostum herkesin kahrı çekilirde ben davasız müslümandan usandım..

he de geç
#7 - Mayıs 06 2009, 09:02:02
Bir gün  :rusruleti ZBAM!!!

Saçma Hemde Aşırı Derece Hiç İnanmam ßöyle Şeylere..
#8 - Haziran 27 2009, 18:57:30
                                                      Sєωqiчi чαLαη єdєηLєяє SαhTє SєωqiLєяє pαчdσS..!
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                              "Sєη qiT αşк ßαηα кαLSıη .."
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi
                                                        !.. Sєη qiT αмα кσLpα αŞкıη Sєηdє кαLSıη ..! 

Zeitgeist

Resimde aracın plakası bile gözükmüyor. :Ç Ulan destekli sallayın. :D
#9 - Ekim 27 2009, 20:13:58

O değil de, grubu manyak şarkılar çıkartmıştı lan bir ara.  Her dinlediğimde günaha giriyordum, kesin.
Cayır cayır yanıcam bu yüzden. kendimi hiç affeDmiyCem :(
#10 - Ekim 27 2009, 20:20:53
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

inanmıyorumm ya
#11 - Kasım 04 2009, 18:03:28
"Kücük seylere gereginden cok önem verenler, elinden büyük is gelmeyenlerdir."

Ne alaka ya. :P  Tesadüf etmiştir.
#12 - Kasım 04 2009, 18:11:41
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.