Alternatifim Cafe

Bu itiraflar sizi çok güldürecek!

Discussion started on İtiraflar

İnsanlar başlarına gelen komik olayları itiraf etmiş... Bize de onların haline gülmek düşmüş. İşte o komik itiraflar;

İnanılmaz ama gerçek! itiraf.com sitesinden alınan ve maillerle dolaşan bu itiraflar sizi çok güldürecek..

İşte benim kızım!
İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: 'Evde mi bıraktım acaba?' Onun tam aradığım kız olduğuna karar verdim. Erkek , 31 , Yurtdışı

Anneler kutsaldır
Bir alkış da birbirlerine ana avrat küfür eden iki kişinin arasına girip ikisine de birer tokat atan ve 'Analar kutsaldır, analara küfür etmeyin, o. çocukları!!' diyen Karadenizli ağır abi hemşehrime lütfen. Erkek , 29 , İstanbul

Bilinçli tüketim, bilinçli üretimle olur
18.000 YTL kredi kartı borcum olduğunu öğrenen babamın ilk tepkisi; 'Keşke korunsaydım'.
Erkek , 31 , Gaziantep

6. His
6. His filmini izledin mi dedim. Hayır ama çok övdüler dedi. Bende filmin CD'si var, istersen vereyim izle, ben de çok beğendim dedim. Şimdi izlersem bir şey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazım önce dedi. Sustum. Gülmedim bile. Artık görüşmüyoruz. Kadın, 29 , İstanbul

Öncelik
Evlenmeyi düşündüğü erkek arkadaşının ''benden önce biriyle oldun mu?'' sorusuna, ''buraya gelmeden önce mi?'' cevabını vererek evlilik umutlarını magmalara atan hatunun gerçek sarışın olduğunu söylememe bilmem gerek kaldı mı? Erkek , 31 , Kırklareli

Çaylar demli olsun
Geçenlerde köyde komşunun evinin önünden geçiyordum. Yaşlı amca hanımına şöyle dedi: 'Hanım suyu ısıt; olursa olur olmazsa çay demleriz.' Hala gülmekteyim. Erkek , 24 , Ankara

Maalesef kaybettik
Aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan, ancak yarım saat sonra doktorun 'maalesef annenizi kaybettik' demesiyle annelerinin öldüğünü öğrenemeyen(!) bunun yerine 'ulan nasıl kaybedersiniz koca kadını daha demin buradaydı!' deyip doktoru bir güzel döven komşularım var duyurulur... Kadın , 36 , İstanbul

Ramazan geldi
Her zaman canım, aşkım diyen kocacığım Ramazan geleli beri, orucu bozulmasın diye bana ''kanka'' diyor ya... Kadın , 34 , Kocaeli

Danger
Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER' yazısını görüp de 'Allah'ın akıllısı, tanker yazacağına danger yazmış' diyen ve arkasından kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba? Erkek , 38 , Ankara

#1 - Nisan 20 2009, 16:44:15

Puaahaha,Hepsine çok güldüm.Emeğine,Eline,koluna,Klavyene,yüreğine vs.vs  Sağlık
#2 - Nisan 22 2009, 16:26:23

hepsi de ayrı komedi  :kop teşekkürler
#3 - Nisan 22 2009, 16:28:59
Savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,
Zaman ki sana hasta oldu, incelikli haytasın,
Nüksederken raksını,mahallenin maşallahı, eyvallahı,
Güzellik be oğlum
Şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.

valla süperdi ya

özellikle çay muhabbeti süperdi
#4 - Nisan 22 2009, 16:32:27
Gözlerimizden deniz akıyor kapkara... (21 mayıs 1864)

Hepsi çok güzel ya :D Sağol =D
#5 - Mayıs 01 2009, 00:08:17
Kim der ki ; Sago yaşamın minik bebeği ?
Bir yaz akşamında hayata attım göz bebeğimi, bebeğim öldü....

hepsi de ayrı komedi  :kop teşekkürler

Katılıyorumm :kop
#6 - Mayıs 01 2009, 00:17:07
Yeah, we're fucked!

TuRKuaZz

Çay muhabbetiyle, Ramazan güzelmiş.  (6)
#7 - Mayıs 01 2009, 09:58:24

kioptum hepsinde ayrı ayrı koptum süperler ya
Paylaşımın için teşekkür ederim  :)
#8 - Mayıs 05 2009, 15:30:01
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

zuhaha muhaha rotfl
#9 - Mayıs 05 2009, 17:27:20
!I lost in my dream!

çok güzel yaaaa:)
#10 - Mayıs 05 2009, 17:38:40
Yüzü dost,özü düşmandan usandım.Dili mümin,kalbi şeytandan usandım. Dostum herkesin kahrı çekilirde ben davasız müslümandan usandım..

kioptum 6.His :muhah
#11 - Mayıs 17 2009, 18:36:00
« Son Düzenleme: Mayıs 17 2009, 18:36:13 Gönderen: Anarchy »
Ya imzanı kurallara göre koy ya da kuralları kendin belirle

extra*large

6. His
6. His filmini izledin mi dedim. Hayır ama çok övdüler dedi. Bende filmin CD'si var, istersen vereyim izle, ben de çok beğendim dedim. Şimdi izlersem bir şey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazım önce dedi. Sustum. Gülmedim bile. Artık görüşmüyoruz. Kadın, 29 , İstanbul

Oha yaaa :D :D :D Yarıldım diyebilirim  :kop :kop :kop
#12 - Haziran 27 2009, 01:54:36

'maalesef kaybettik' in bi farklı versiyonuna bizzat kendim tanık oldum.
uzun zamandır bukadar gülmemiştim.

;)
#13 - Haziran 27 2009, 23:19:05
« Son Düzenleme: Haziran 27 2009, 23:19:32 Gönderen: BeeManiac »
(=

Fade

Ramazan geldi
Her zaman canım, aşkım diyen kocacığım Ramazan geleli beri, orucu bozulmasın diye bana ''kanka'' diyor ya... Kadın , 34 , Kocaeli

:yay
#14 - Ocak 26 2010, 17:07:44

:D :D :D

güzel türkiyem
#15 - Ocak 28 2010, 23:57:20
Sen beni değil, benim üzerimden kendini seviyorsun.

Danger
Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER' yazısını görüp de 'Allah'ın akıllısı, tanker yazacağına danger yazmış' diyen ve arkasından kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba?

:kop  :kop  :kop  :kop

#16 - Şubat 12 2011, 18:11:16
Benimki kaç santim öğrendim: http://bit.ly/iiu2og seninki kaç santim?

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.