Alternatifim Cafe

kozmik beden temizliği....

Discussion started on Sağlık

Kozmik beden temizliği nedir?
Karaciğerin çalışması safra salgınızı olumsuz etkileyeceğinden , bedeninizin bütün fonksiyonlarına direkt olarak tesir etmektedir.Safra hayati bir beden sıvısıdır. Kalın bağırsak:Bedeninizde “boşaltım “ organı gibi görülen kalın bağırsaklarımız kozmik bilinçle tespit edilen ve vücudumuzu çalıştıran “7 salgı bezi”ni etkileyen fonksiyonları olduğu gibi yine cinsel organlarımızı, yumurtalık, kalp , dalak, akciğer, karaciğer ve prostata direkt olarak etki etmektedir. İnsan hayatında sindirim, ağızdan başlarsa da esas olan sindirim artıklarının bedenden atılmasıdır. Kozmik bilime göre “bedenden 6 şey atılmazsa ölümü bekleyiniz.”hükmü asırlardır kabul edilen bir görüş olup, dini boyut açısından da teyit edilmektedir.Boşaltmak yani temizlemek, işte bunun için çok önemli ve vazgeçilmez bir unsurdur.Peki bu hayati değerlere nasıl ulaşıp , sağlıklı ve mutlu yaşayabiliriz?

işte burdan
http://www.kozmikbilinc.com/uygulama.temizlik.nedir.php
#1 - Mayıs 01 2006, 23:02:02

kozmik deyince makyaj falan sandımdı :muhah
#2 - Mayıs 02 2006, 15:31:22
rica etsem bi sefer benim için gülümser misin? ama lütfen sebepsiz olsun...ve çıkarsız...yok yok kendine ben deli miyim deme  sadece bi gülücük...bunu görmicemi herkes biliyo ama kandırma kendini =D sadece bi gülücük be amma uzattın :P istediğim APTAL muamelesi görmek deildi ki ama benim :( sadece şu hayat stresinden,dertlerden,yalanlardan sıyrılıp içten bi gülücük istedim...hadi artır  gülücük sahipleri sayısını ve dudaklarına emir ver
GüLümSE... :cicek
teşekkürler süpersin...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.