Alternatifim Cafe

Gizli Yanıtımı Hatırlamıyorum..Şifremi Giremiyorum...!!

Discussion started on Teknik Servis

Msn adresimin şifresi başkaları tarafından değiştirildi..Gizli sorunun yanıtını da hatırlamıyorum..Bütün bilgilerim değiştirilmiş  :vur Msnimi geri almanın bir yolu var mı? :ühü
#1 - Ocak 26 2008, 13:55:41
« Son Düzenleme: Ocak 26 2008, 13:56:39 Gönderen: тαη-ѕυ¢υк »
тαη-ѕυ¢υк       dnce2        therockula

Lay Lay Lomm.    :ask :ask :ask

aylık msn faturanı ödemediysen ondan kapatmışlardır kng
#2 - Ocak 26 2008, 13:58:11
Bir sokak lambasının altında düşünür oldum geçen zamanımı...

Başka bir Msn adresi Açmanın Ne zorluğu varki? :)

Şimdi Burda Msn ni almak için bir Sürü Döküman var ama Hangisi Doldurup Microsofta göndereceksin ki ::) Bana Kalırsa Sen O  Emesen adresini Unut New Bir Emesen Aç :)
#3 - Ocak 26 2008, 14:01:07
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

Hayır faturaların hepsi zamanında ödeniyor..Onunla bir ilgilisi yok..Benim msn adresim dışında diğer msnlerin hepsi açılıyor..

Evet ama...Neyse yine teşekkür ederim :)
#4 - Ocak 26 2008, 14:05:09
тαη-ѕυ¢υк       dnce2        therockula

Lay Lay Lomm.    :ask :ask :ask

Msniniz calindiktan sonra listenizdeki kisileri tek tek eklemek istemiyorsaniz, Kisiler / Kisi Listesini Kaydet'e tiklayarak listenin yedegini alin ve yeni msn acinca 'Dosyadan Kisi Al'.. diyerek tek tiklamayla listenizi yeniden olusturun.

Bu yedeklemeyi yaparsaniz olusabilecek herhangi bir sorundan sonra kisilerden tek tek msn isteme veya msn verme isleminden kurtulmus olursunuz.

hadi yaa bak ben bunu bilmiyodum Fatih abi teşekürler..  :D
#5 - Ocak 26 2008, 18:33:19

hacı herkes sen, ben değilki...

Çoğo kişi kendi hotmail hesaplarında sitelerenin şifrelerini barındırıyor, buna geçen sene ben çok şahit olmuştum (6)

#6 - Ocak 28 2008, 11:14:56

Çoğo kişi kendi hotmail hesaplarında sitelerenin şifrelerini barındırıyor, buna geçen sene ben çok şahit olmuştum (6)

Bide ben...  (6)
#7 - Ocak 28 2008, 12:28:28

Bide ben...  (6)

katılıyorum bende bi gerzegın msn adresını almıstım hepsını yedek posta adresı olarak bır bırıne paralel olarak eklemıs 1 msn ıle başladım gerzegın 9 adet mail adresını aldım , web üzerınde nekadar üyelıgı varsa artık hesaplayın onlarıda almış oldum...iyi bırşey olmadıgını belırtırım ama bu adam fena derecede canımı sıkmıştı...

şimdı alınan msn adreslerını gerı alma yöntemlerıne gelınce.  1. öncelık bıldık olarak 'gizli soru' bunu degıstırmıslerse işinız zorlaşıyor ... 2. secenek  adresı alırken ayarlamıs oldugunuz bılgılerın orjınalı 'ülke,şehır.posta kodu vs.vs bulup hotmail'e yolluyorsunuz' bunu çok az kısı yapabılıyor'
mail adresını gerı almanın tek yolu var sadece kucuk bır ayar çok ılgınc  farklı bır yöntemle yapıyorsunuz bunu...ama bu ayarı adresınız calınmadan önce yapmalısınız...   garanti bir yöntemdır adresınız alınsın şifrelerı degıstırılsın gızlı sorusu degıstırılsın...hırsız profesyonel degılse TEK tıkla adresınız elınızde ama dedıgım gıbı adresınız calınmadan önce o kucuk ayar yapılmalı.....o kucuk detayı vermememın  sebebı ıse bazı bılgıler paylaştıkça güzeldır...bazı bılgıler paylaştıkça kötüdür sözlerı gelıyor aklıma..
#8 - Şubat 20 2008, 01:11:53
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

en kolay hack modem hackleme...ayrca fatih abi bu yedekleme işlemi için çok sağol...
#9 - Şubat 24 2008, 10:35:26
« Son Düzenleme: Şubat 24 2008, 10:36:54 Gönderen: BaTTerY »
Kubar var duman var kumarbaz ayaklar,
Basar bu şehrin yollarında parçalanmış dudaklarla...

en kolay hack modem hackleme...ayrca fatih abi bu yedekleme işlemi için çok sağol...

Zamane Hackerleri :D Meydan Okuyorum (6)
#10 - Şubat 24 2008, 10:43:17
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

bırakın bu hack mek işlerini, bilişim suçları iyice arttı

bunun yüzüne başım belaya bile girdi benim :öff
#11 - Şubat 24 2008, 15:37:12

Can Kafana Taktıgın Seye Bak :D Server Yedım Dersın :kop
#12 - Şubat 24 2008, 19:07:34

ne belası ?
#13 - Şubat 24 2008, 19:19:40
Kubar var duman var kumarbaz ayaklar,
Basar bu şehrin yollarında parçalanmış dudaklarla...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.