Alternatifim Cafe

Cinsellik Kuralları

Discussion started on Yararlı Bilgiler

- Tazmanya ve Avustralya'nın Gipssland bölgesinde yeni evli çiftler, gerdeğe ilk olarak, evlilik töreninin ortasında yere serdikleri bir hasır üzerinde ve bütün konukların gözleri önünde giriyorlar.

:Ç Yok artık ya.

İzliyicilerin yorumlarını düşünemiyorum bile.

-Abi kız gülüyomu ağlıyo mu?
---

- Bravo (alkışla beraber) bak bu hareket iyiydi işte
---

- Hadim be koçum hadi be bilader ! Aslansın sen başarırsın.. Huraaa
---

vs. Yani iğrenç bir gelenek. Kusucam :kus
#26 - Şubat 17 2008, 16:02:59
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Gevurun hali başka olur..!
#27 - Şubat 17 2008, 17:59:22
İmzanız kural dışı.

- Tazmanya ve Avustralya'nın Gipssland bölgesinde yeni evli çiftler, gerdeğe ilk olarak, evlilik töreninin ortasında yere serdikleri bir hasır üzerinde ve bütün konukların gözleri önünde giriyorlar.

:Ç Yok artık ya.

İzliyicilerin yorumlarını düşünemiyorum bile.

-Abi kız gülüyomu ağlıyo mu?
---

- Bravo (alkışla beraber) bak bu hareket iyiydi işte
---

- Hadim be koçum hadi be bilader ! Aslansın sen başarırsın.. Huraaa
---

vs. Yani iğrenç bir gelenek. Kusucam :kus

Jüri üyeleri puan fln verirlermiş :Ç :Ç
Düşünemiyorum ya. İğrenç (6)
#28 - Şubat 17 2008, 18:03:49

Gözünü seveyim Türkiye'min.. (6)
#29 - Şubat 18 2008, 22:24:03
''  Kaybedecek neyin var,ihtimalinden başka...

Gözünü seveyim Türkiye'min.. (6)

heh aynen ondan neyseki ona karışan yok =P
#30 - Şubat 18 2008, 22:40:27
''Cehennem, başkalarıdır. ''

BaGéT

:hönk
#31 - Şubat 18 2008, 22:45:45

Alıntı
- Guam'da erkekler için değişik bir meslek var. Bu mesleği yapan erkekler, şehir şehir gezerek bakire kızlarla para karşılığı ilişkiye girer ve bekaretlerini bozarlar. Bunun nedeni ise, Guam yasalarına göre bakirelerin evlenmesinin kesinlikle yasaklanmış olması.

Biz kızların bakire olması için bi taraflarımızı yırtıyoruz bunlar bakire olmaz diyor..  :ohmygod
#32 - Şubat 22 2008, 00:52:52

Alıntı
- Guam'da erkekler için değişik bir meslek var. Bu mesleği yapan erkekler, şehir şehir gezerek bakire kızlarla para karşılığı ilişkiye girer ve bekaretlerini bozarlar. Bunun nedeni ise, Guam yasalarına göre bakirelerin evlenmesinin kesinlikle yasaklanmış olması.

Biz kızların bakire olması için bi taraflarımızı yırtıyoruz bunlar bakire olmaz diyor..  :ohmygod
:muhah
#33 - Şubat 22 2008, 01:06:28

Listeye şunu da ekleyin.

Türkiye'de yakını veya göz koyan bir sapık tarafından tecavüze uğrayan kızı veya kadınları töre gereği öldürürler.
#34 - Şubat 22 2008, 09:20:28

Listeye şunu da ekleyin.

Türkiye'de yakını veya göz koyan bir sapık tarafından tecavüze uğrayan kızı veya kadınları töre gereği öldürürler.

malesef.. :ban
#35 - Mart 12 2008, 23:00:04
İmza kural dışı.

bunlar ne yaa ne saçma gelenekler :D
milletin önünde fln şaapıyolar    bi yerde de anaları izliyo tövbe yarabbim yaa
#36 - Nisan 01 2008, 19:08:39

Tazmanya ve Avustralya'nın Gipssland bölgesinde yeni evli çiftler, gerdeğe ilk olarak, evlilik töreninin ortasında yere serdikleri bir hasır üzerinde ve bütün konukların gözleri önünde giriyorlar.

Kolombiya Cali'de, genç kızlar evlenip kocaları ile ilk kez cinsel ilişkide bulunurlarken kızın annesi olayı mutlaka izliyor

oha bune yaaa acaip şaşırdım :hönk
#37 - Mayıs 04 2008, 20:45:00

- Kolombiya Cali'de, genç kızlar evlenip kocaları ile ilk kez cinsel ilişkide bulunurlarken kızın annesi olayı mutlaka izliyor

cekirdek falan :Ç
#38 - Mayıs 16 2008, 21:33:11
böğürtlenli reçelim =)

sürmeli çocuk

Kolombiya Cali'de, genç kızlar evlenip kocaları ile ilk kez cinsel ilişkide bulunurlarken kızın annesi olayı mutlaka izliyor.

azmanya ve Avustralya'nın Gipssland bölgesinde yeni evli çiftler, gerdeğe ilk olarak, evlilik töreninin ortasında yere serdikleri bir hasır üzerinde ve bütün konukların gözleri önünde giriyorlar.

oha ne len bunlar,aptalca kurallar ,Allah tan Türkiye deyim he (6)
#39 - Mayıs 17 2008, 02:39:14

Yuh  kioptum :muhah muhaha
#40 - Mayıs 27 2008, 19:39:52

poison_black!!

- Tayvan yasalarına göre, damadın akraba ya da arkadaşlarından biri, gelinin bekaretini alarak damadı, bu sıkıcı ve istenmeyen görevden kurtarıyor.

ay yerim ben onları ya.
Kurtarıyorlar biricik akrabalarını böyle bir dertten :)
#41 - Mayıs 27 2008, 19:50:01

Şizofren Sevdam..

- Arizona Cottonwood yasalarına göre; çiftlerin, patlak lastikli otomobil içinde sevişmeleri yasak.

fantaziye bak yaa (6)
bence bunu istiyceklerini düşünmüyorum (6) (6)

- Tayvan yasalarına göre, damadın akraba ya da arkadaşlarından biri, gelinin bekaretini alarak damadı, bu sıkıcı ve istenmeyen görevden kurtarıyor. 
düşüncenize kurban
ne anlayışlı insan topluluğu imiş bu
#42 - Mayıs 27 2008, 19:58:44

si-en-bi-sie

- Güney Afrika Cumhuriyeti'nin Johannesburg kentinde bir kadın, her sevişme için eşinden para isteğinde bulunabiliyor.

Bu onun karısından çok o-noktanokta'sı olduğu anlamına geliyor (6)
#43 - Mayıs 27 2008, 20:03:24

acaba bizim normallerimiz de onlara anormal gelio mudur :alala :öff
#44 - Mayıs 27 2008, 20:06:16
Karyolama oturup kendime bir içki koydum. Kapımı açık bırakmıştım. Şehrin gürültüsüyle beraber ay ışığı sızıyordu odama: müzik dolapları, otomobiller, küfürler, köpek havlamaları,radyolar... Hep beraberdik, aynı b*k çukurunun içindeydik hepimiz. Kaçış yoktu. Zamanı geldiğinde sifonumuz çekilecekti.

Charles Bukowski

si-en-bi-sie

'Anne baba sizi seviyorum- Bu kız bozuk çıktı '
Sonrada kendsiiyle birlikte kızın kafasına bir kurşun.
Kesinlikle onlar bizi okusa, bizim onlara şaşırdığımızdan çok şaşırır.
#45 - Mayıs 27 2008, 20:10:15

si-en-bi-sie

Arkadaşım sende yukarda bahsettiğim o gerçekleşmiş olaydan haz alıyosan kendinden uzak biyerlere git.
Lakin çok tehlikelisin.
#46 - Mayıs 27 2008, 20:49:45

si-en-bi-sie

Kestirip atıyosun he.
Benim yorum sap gibi ortada kaldı sen haklı gözüktün.
Aferim iyi taktik. Durmak yok yola devam.
#47 - Mayıs 27 2008, 21:09:57

si-en-bi-sie

Muhatap olmak zorunda değilsin yazılara ilişkin yorumlar yazmadığın sürece.
Ayıca  'Paranoyakmısın ne ayaksın' tarzı ifadeler lugatında neyi ifade ediyor.
Töreler Türkiyeye mal edilemez sadece Türkiyenin azınlık kesiminde kullanılır demişsin.
Azınclığa bakarmısnız.Doğunun tamamı ve de doğudan yıllar önce göçle batıya gelmiş doğulular, dolayısıyla batınında yarısı. Doğunun tamamı batının yarısı = Azınlık. Seni tebrik ediyorum.
Bence sen başkalrını boşver ne birşeyleri oku ne de yaz.Dinler.Kendini yorma.
#48 - Mayıs 27 2008, 21:28:01

Şizofren Sevdam..

heh bir burda lazımdı tartışma cuk oturdunuz sizde
Musty sen yapma bari yaaa
#49 - Mayıs 27 2008, 21:30:08

Doğuyla batıyla alâkasız.
İstanbul'un göbeğinde de böyle bir denyo çıkabilir, Şanlıurfa'nın herhangi bir köyünde de ..
Eğitimle alâkalı; hak verirsiniz ki kütük, heryerde kütük.
Son olarak; Buğra'yı yanlış anlamışsın Mustafa ..
Tartışma yersiz. - kişisel görüş-
#50 - Mayıs 27 2008, 21:33:51

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.