Alternatifim Cafe

Oyun Hileleri Siteleri

Discussion started on Oyun Hileleri

call of duty united offensive multiplayer hakkında

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar bu oyunu internet üzerinden multiplayer olarak oynamak istiyorum fakat sürekli olarak cd key hatası veriyor bağlanamıyorum...

bu konu hakkında bilginize başvurmak istiyorum...

herhangi bir patch yada cd key yada başka bir çözüm ile bu oyunu internetten multiplayer oynayabilir miyim...!

bir başka konu: internet üzerinden multiplayer swat 4 oynuyorum fakat o kadar çok hile yapıyorlar ki oyunu tadı kaçıyor...
bu hilelerin ne olduğu ve nasıl yapıldğı hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlarımdan yardım istiyorum...

teşekkürler...

...
S E V İ Y O R U M !
#2 - Nisan 08 2006, 14:02:57

suvi

çok saol ozzy paylaşımların için :) :okey
#3 - Mayıs 20 2006, 21:37:41

call of duty united offensive multiplayer hakkında

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar bu oyunu internet üzerinden multiplayer olarak oynamak istiyorum fakat sürekli olarak cd key hatası veriyor bağlanamıyorum...

bu konu hakkında bilginize başvurmak istiyorum...

herhangi bir patch yada cd key yada başka bir çözüm ile bu oyunu internetten multiplayer oynayabilir miyim...!

bir başka konu: internet üzerinden multiplayer swat 4 oynuyorum fakat o kadar çok hile yapıyorlar ki oyunu tadı kaçıyor...
bu hilelerin ne olduğu ve nasıl yapıldğı hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlarımdan yardım istiyorum...

teşekkürler...

...
S E V İ Y O R U M !

oyunun kopyaysa oynayamazsın...............
#4 - Ağustos 22 2006, 14:11:41
[/center]тяα∂ιтισηαℓ ѕραηιѕн gυιтαя[/center]

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.