Alternatifim Cafe

MSN'de iletişim koptu

Discussion started on Sohbet ve İletişim

Microsoft'un iletişim hizmeti olan MSN'de yurt dışı kaynaklı bir arıza yaşanıyor.

Microsoft'un bir iletişim hizmeti olan Messenger'daki (MSN) yurt dışı kaynaklı bir arıza nedeniyle bazı kullanıcılar 2 gündür MSN iletişim kuramıyor.

AA muhabirinin, Microsoft Corporation-Türkiye firması yetkililerinden aldığı bilgiye göre, bilgisayarlarında eski sürüm MSN programını kullanan çok sayıda kişi, dün MSN kullanımında sorun yaşamaya başladı.

Ekranda beliren uyarı doğrultusunda MSN'nin yeni sürümünü yükleyen pek çok kullanıcı, yine de MSN'yi aktif hale getiremedi. Vatandaşlar, Microsoft Corporation-Türkiye firmasını arayarak yaşadıkları sorunu yetkililere iletiyor.

Firma yetkilileri, sorunun yurt dışı kaynaklı olduğunu, ilgili yerlere arızanın bildirildiğini, kısa süre içinde sorunun giderileceğini tahmin ettiklerini ifade etti.
#1 - Eylül 17 2009, 20:52:54

Ben de 2 gündür kullanamıyordum eski sürüm diyor ve yeni sürümü indirdigimde ise program yüklenemedi uyarısı geliyor hata veriyordu. Windowsinstaller 3.1 yükledim geçti şimdi açabiliyorum.
#2 - Eylül 17 2009, 22:22:07
Yaşam için bir sebep, son için bir maksat !!!

Proculianus

Bende iletişim zaten kopuktu.Şimdi iyice koptum. (6)
#3 - Eylül 17 2009, 22:35:53

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.