Alternatifim Cafe

Beşiktaş’ta yeni menajer Ali Gültiken

Discussion started on Beşiktaş

Beşiktaş Futbol Takımında idari menajerlik görevine siyah-beyazlı takımın eski futbolcusu Ali Gültiken getirildi.

- Akaretler’de bulunan kulüp binasında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısı sonrası basın mensuplarının karşısına Ali Gültiken ile birlikte çıkan yönetim kurulu üyesi Fikret Ercan, “Eski futbolcumuz Ali Gültiken’i yönetim kurulu olarak idari menajerlik görevine getirdik” dedi.

Ayrıntılı haber için:
www.ntvspor.net
#1 - Haziran 13 2006, 17:56:45

Paylaşımın için sağol  :.dost
#2 - Haziran 15 2006, 19:43:39

Beşiktaş Futbol Takımında idari menajerlik görevine siyah-beyazlı takımın eski futbolcusu Ali Gültiken getirildi.

- Akaretler’de bulunan kulüp binasında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısı sonrası basın mensuplarının karşısına Ali Gültiken ile birlikte çıkan yönetim kurulu üyesi Fikret Ercan, “Eski futbolcumuz Ali Gültiken’i yönetim kurulu olarak idari menajerlik görevine getirdik” dedi.

Ayrıntılı haber için:
www.ntvspor.net

gercekten spor hakinda cok basarilisin sasirdim ben bile bu kadar seyi ogrenemiyorum
#3 - Temmuz 03 2006, 10:45:15
artık gidiyorum bu şehirden, adını sildim kalbim den, bütun hayallerim kırgın. umutlarım, aşklarım bu günüyle yarınıyla  sende kalsın.. belki anlarsın...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.