Alternatifim Cafe

ALLAH AFFEDER ÇARŞI AFFETMEZ !

Discussion started on Beşiktaş

#1 - Haziran 01 2006, 16:07:35

Tümerden ben böyle bir şey beklemiyordum. Şok oldum.Ağzım açık kaldı  :vur :vur
#2 - Haziran 01 2006, 16:28:18
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

canozgur_91

Yani herkesden beklerdim Tümer den beklemezsin naptın be Tümer sen de şerefsiz çıktın yazıklar olsun yaa...Bi Galatasaraylı olarak çok üzüldüm gerçekten...
#3 - Haziran 02 2006, 00:00:56

cİMBomlu olarak......Buna profosyonellik diyolar ama PARA...PARA...PARA... Tam şerefsiz çıktı..Önce COrdi yi göndertti,takımı dağıttı şimdi kendi...EEEEEEEEE beşiktaşlılar hiç üzülmeyin....O sizin takıma layık deil....PARA PARA PARA
#4 - Haziran 02 2006, 00:54:10
imzanız kural dışı.

Profesyönel bir futbolcu Tümer.Saçma sapan konuşmayın arkadaşlar o adamın ekmeğini geleceğini sizin sözleriniz gururunuz belirleyemez.Çarşı affetmez miş.Adamın umrundaydı.

Tümer sağlam bir oyuncu sağlam bir takımda.
#5 - Haziran 02 2006, 10:12:26

Profesyönel bir futbolcu Tümer.Saçma sapan konuşmayın arkadaşlar o adamın ekmeğini geleceğini sizin sözleriniz gururunuz belirleyemez.Çarşı affetmez miş.Adamın umrundaydı.

Tümer sağlam bir oyuncu sağlam bir takımda.

Tamam doğru diyorsunda, Tümerin Fenere gidip gitmemesi benim umrumda değil, ama giderkende insan saygılı gider. Tümer, bizde sözleşmesi dururken gidip gizlice Fenerle anlaşması ve 5 yıl oynadığı Beşiktaş'a O kulüp demesi bana içten koydu gerçekten sen buna profesyonel diyosan dünyada daha ne profesyoneller var.
#6 - Haziran 02 2006, 15:57:54

Ruhsuzz adam! Hiç Beşiktaşlı olmamış! PARA adama neler yaptırıo yaa... Beşiktaştan başka takıma gitmem demişmiş bide!!!!!
#7 - Haziran 02 2006, 18:09:22

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.