Alternatifim Cafe

İşte Türkiye'nin eurovision şarkısı!

Discussion started on Müzik Dünyasından Haberler

Milyonlar heyecanla maNga'nın seslendireceği Türkiye'nin 2010 Eurovision şarkısını beklerken TRT'nin yaptığı ayıp herkesi şaşırttı.

Sevilen grup maNga'dan 3 şarkı birden bekleyen izleyiciler, TRT'nin yaptığı ayıpla karşı karşıya kaldı.

İzleyiciler, Eurovision şarkımız 'We Could Be The Same (Aynı Olabiliriz)' isimli parçanın ardından grubun söylemeye başladığı Gün Doğumu adlı parçayı dinlemeye hazırlanırken birden yayına giren reklamla şok oldu.

Herkes ne olduğunu anlamaya çalışırken,  maNga'nın yarıda kesilen şarkısına tekrar dönülmedi. 2010 yılı Eurovision şarkımıza ve temsilcimiz olan maNga'ya sadece 5 dakika ayrılması ise izleyicilerin tepkisine neden oldu.

Her şeye rağmen daha ilk duyulduğu andan itibaren Türkiye’de büyük yankı uyandıran maNga’nın Eurovision’da söyleyeceği şarkı bakalım yarışmada nasıl bir boyut kazanacak.

Manga'nın Eurovision şarkısı için tıklayınız
#1 - Mart 04 2010, 20:03:16
« Son Düzenleme: Mart 04 2010, 20:03:23 Gönderen: Mercey »
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Zeitgeist

Bariz bir aksan sorunu var ya. (6) Doğru dürüst İngilizce konuşamayan adamlardan ne diye bu dilde şarkı söylemeleri istenmiş ki? Absürd. Neyse, nasıl olsa 1. olamayacağız. Bize kim puan verir? :D
#2 - Mart 04 2010, 20:18:58
« Son Düzenleme: Mart 04 2010, 20:19:19 Gönderen: Fıstıkçı Şahap »

yine komşuluktan ötürü ilk 10a gireriz. lakin bu iyi olduğu anlamına gelmiyor, gelemez de. bu ne ***
#3 - Mart 04 2010, 20:20:55

Geçen sene güzelim "Hora Din Moldova" harcandı ya ben bir şey söylemiyorum artık bu yarışma için. Oylama sistemi değişecekmiş diyorlar. Yarısı oylarla diğer yarısı da her ülkeden gelen beşer jürilerle belirlenecekmiş. Olursa şayet bu sistem de yetersiz. Baltık ülkeleri birbirlerine veriştirmeye devam etsinler, Ermenistan'dan yana zaten bir şey yok, tek umudumuz gurbetçi türkler oluyor. Sağolsun onlarda ellerinden geleni yapıyorlar. (6)
~
Ra, he hey, he hey
(:
#4 - Mart 04 2010, 21:09:29
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

Bana ingilizce değil gayet türkçe gibi geldi aslında.

* çok mu ezdim.
#5 - Mart 04 2010, 21:17:34
« Son Düzenleme: Mart 04 2010, 21:21:35 Gönderen: Horrorpheliac »
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Zeitgeist

Oy verildiği sırada, Türkiye adına o sarışın hatun konuşmasın artık, yeter!
#6 - Mart 04 2010, 21:31:50

Bu manganın mesaj verme kaygısı bitmeyecek. Şarkının girişi klasik manga girişi. Scrathcler fena değil. Söyleyişi de fena değil. Birinci olamaz ama listeye girer.
#7 - Mart 04 2010, 21:38:59

Şarkının devamı da klasik Manga gibi ve tanıdık geliyor o yüzden. Epey güzel ama Eurovision için fazla düz, fazla iddiasız sayın Manga. -_-
#8 - Mart 05 2010, 22:12:44
Biz ol nesl-i kerîm-i dûde-i Osmaniyânız kim
Muhammerdir serâpâ mâyemiz hûn-ı hamiyetten

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.