Alternatifim Cafe

Rebelqueen

Discussion started on Alternatif Üyeler

Duygu'm. Manisa'nın güzellik abidesi o .p

Yaz bitiminde tanıştık kendisiyle.İlk konuşmamızda bile o kadar içten,samimiydi ki.O gün düşünmüştüm kendi kendime 'Duygu'dan iyi arkadaş olur.Bu kızı kaybetmemeliyim' diye .p (Duygu,şimdi böyle söylüyorum diye hemen havalanma sakın dalarım sana .p )

Çok iyi bir sırdaştır,can arkadaşıdır,dosttur.Muhabbet ederken zaman nasıl geçer anlayamazsınız.Konuşmaktan hiç bıkmadığım, her daim yanımda olsun istediğimdir.Şahsım tarafından sevgi yumağıyla karşılanır her zaman.Değeri bilinmesi gerekir,kaybedilmemelidir. Nadir bulunan arkadaş tiplerindendir.

Birde Led Zeppelin aşığıdır. :Ç Kimseye kötü laf ettirmez bu konuda. Etmek isteseniz bile,lafı ağzınıza tıkar :Ç Yazın İzmir'e taşındığımda buluşma sözü verdi bana.Ama o yolları aşıp nasıl buluşacağız,orası meçhul.Bir yol buluruz elbet.Bize çözüm mü yok .p Lafı çok fazla uzatmaya gerek yok artık. Çok çok sevilir.Değeri bilinir .p Görmediğim zaman özlediğim insanlardandır. Öpüyorum onu burdan (6)  :bite
#1 - Mart 29 2009, 16:27:20
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

anaa o gün benim aklıma gelmişti fekat gerçekleştirememiştim bir türlü..
ilk ben yazmak istedim açmak isterdim ama afferin güü'm bari ikinci yaziim  (6)
neyse ben konuya dalış yapmak istiyorumm..

_________________________________________________________________________________________________

duygu'm..
dostum kanatsız meleğim
8-9 ay oldu tanışalı..tanıştığımızın ilk anından beri konuşacak paylaşacak okadar çok şey bulduk ki hayatımdan bazı insan çıkmasına rağmen o beni bırakmadı o gidenlerle birlikte gitmedi derdimi yalnızlığı dinledi benle.
mutluluğumuda onla paylaştım üzüntümüde aynı şekilde oda benle
aramızdaki mesafeler hiçç önemli değil aklıma geldiği zaman bi bakmışın yanı başımda

seni seviyorum bebeğim iyi ki varsın iyi ki meleğimsin  :bite

edit:bu aralar görüşemiyrz bazı nedenlerden dolayı çok özlediiim :dondurma
#2 - Mart 29 2009, 18:18:02

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Any_one

Bir ara aramıştım konusunu bulamayınca açmaya niyetlenmiştim ama birşeyler engellemişti beni.
Ne zaman bulaşacağaz? -dediğim üye. -bu soruyu kendime de soruyorum ben aynı zamanda-
-bari üçüncü yazdım-
#3 - Mart 29 2009, 20:54:06

çok özlemiş bulunmaktayım kendisini. tlfnuda yok artık haberleşemiyoruz msnde de göremiyorum çok üzülüyorum bunalıma girdim annen çok hainlik yaptı bize bebeyim :ç
#4 - Ağustos 06 2009, 18:00:41

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Any_one

Yakında eve atacağım onu, koleksiyonumu göstereceğim -ciddiiyiim-. ama o benim bildiğim hatunlardan değilmiş, önce buluşmamız gerekliymiş, önce buluşacağız, sonra eve atacağım.
#5 - Ağustos 06 2009, 18:57:01

Çok özledim ben onu.. Eskisi gibi görüşemiyoruz öss yüzünden ve başka sebeplerden dolayı ama aklımın bi köşesinde hep var ayrıca yeri de değişmez yanımda bitanemdir candır o. Bilirim ki bende onda öyleyim. Yirink kıymetlim değerlimmm  :blush

inş. bu sene üniv kazanacak/kazanacaz :artis
#6 - Eylül 18 2009, 20:44:38

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Any_one

elleh. böyle tatlısını görmemiştim ben manisa'da, böylesini görmemiştim. yyyep, buluştuk sonunda Duygu'yla, bayramın son günü. kendisi benim geç kalışıma, dalgınlığıma, dikkatsizliğime dayanabilen iletişim kurduğum ilk kişi olmakta. çoçoçoçok sevdim, daha da çok sevdim, yüzüne baktıkça yiyesim geldi, gözüne baktıkça da utandım, eheh. waffle yerine onu da yiyebilirdim aslında. onun benim hakkımdaki düşüncelerini bilmiyorum ama daha yakın olmalıyız, daha yakıın. bir de gidecek seneye ama şimdi oldu mu bu? zaten görüşemiyoruz dershanelerden, neyse efendim böyle bir gün garip* şeyler yapmaya kalkışırsam, onun da uygun zamanı olursa bu kızı çağırayım yanıma artık. *-*

*evdençıkokuldançıkdershanedençıkev dışındağ.

fazla abartanlardan değilim gerçi ya sanki ben de hiç gezmiyormuşum bütün gün inekliyormuşum gibi, neyse, konumuz Duygu; yiriiim.
#7 - Aralık 02 2009, 14:51:59

arsenik

Bi'tanedir Duygu. Arada uzaklaşmasına rağmen hiç kopmadığım, kopmayacağım. Sende dimi bebek? Kısa boylu ayrıcaaa.
#8 - Aralık 02 2009, 14:57:22

bana trip atışı varyaa bitiriyo seviyorum seviyooooo
hani arıyacaktın dedi yaa içimden bişey koptu çünkü istemeden olmuştu yoksa unuturmuydum ama telafi ettimmmm ilke gibi buluşamasam da
-ayrıca bu bana çok koyar keşke ilkenin yerinde olabilseydim yada üçümüz de olabilirdik ama orda olsaydım pff- neyse bayramın 4. gününün akşamı aradımm lokumumu yarım saat konuştuk aslında daha uzun konuşurduk ta annesigil geldi geç te aramak zorunda kalmıştım neyse o biliyo zaten bunları..

uzun lafın kısası ahh günün birinde sımsıkı sımsıkı sımsıkı sarılcam sarılcak sarılcaz ehehe =)

edit: harf eksikliği anlatım bozukluğu.[
#9 - Aralık 03 2009, 00:40:58
« Son Düzenleme: Aralık 03 2009, 00:42:50 Gönderen: Rahatı Kaçan Ağaç »

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Oturduğu apartman hiç tekin değil :b Ayrıca hep bir parti oluyor orda,anladı o :b (6)
#10 - Aralık 03 2009, 11:20:29
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Parti kalıntılarını hala apartmanında taşımak zorunda kalan insan. Bknz : Ben
#11 - Aralık 03 2009, 17:51:56
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

arsenik

İçimiğn içisi, bücücük insan. Kısasın maral. *-* 
#12 - Aralık 26 2009, 14:23:24

O kadar da kısa olmayan üye. (1.58) Tamam lan kısa üye!
#13 - Aralık 26 2009, 14:29:48
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

arsenik

Kısa ama seksi üye. Kısalık seksilik katıyor ona. S böceği eve geri al beni. :(
#14 - Aralık 26 2009, 14:30:55

Canımın içi o,onu görünce bi seviniyorum ki sorma :b Bide bana benziyi bu,bana çekmiş :b :Ç
#15 - Aralık 26 2009, 14:43:14

Konuştuk, huzurlandım.
Özlüyecem yine.

Canımdan bir parçasın hatunumsun
Tek tanemsin :Ç
#16 - Şubat 28 2010, 22:23:37

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Bebek yüzlü la bu.
#17 - Mart 04 2010, 13:58:25
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Kıskançlığım tuttu ahahaa
Onu bi tek ben sevecem huleeeeyn
Uzak durun. yakarım. -______________-
#18 - Mart 04 2010, 22:52:31

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Any_one

kendisine tüm forum üyelerinden çok çok daha yakınım. haftanın bi gününü birrbirimize ayırıyoruz efenim. evet, belki az gelebilir size ama lise sonlular için gayet uygun haftada bir gün. fakat unutkan bir üyedir kendisi ki; her buluşmamızda aynı olayları anlatır durur. yoksa biz mi çok az şey yaşıyoruz da hep aynı şeyleri anlatıyoruz diyesimi getirir. evet, öyleyiz, okul ve dershaneler sağ olsun, var olsun. yine ders eklemişler bi de! neyse, annesiyle de tanıştım sonunda artık evime atabileceğim sanıyorum onu. tatlıdır çok, pazarlar bizimdir.
not: hiç bi özelimizi bırakmadım neredeyse ehi.
bir de o günün akşamı aradım onu evet.
#19 - Mart 05 2010, 16:42:10

Mutluluğu yeniden yakalamakta olan üye. Uzun bi süreden sonra sanki.
#20 - Mart 06 2010, 15:24:04
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

Mutlu ya ben de mutluyum.
Hep böyle olsun mutlu olsun, yüzü gülsün.
#21 - Mart 06 2010, 22:49:04

Köpek ürür,
Kervan yürür.

arsenik

Hep seninle evlencem diyen, hem de evlilik danışmanımsın diyen zırto üye. -_-
#22 - Mart 07 2010, 18:21:24

Akşam olsa da arasam konuşsam anlatsam olanları ehehe
O değil de aldığım bir karara çok sevindi gerçekleştirebilirsem ben de sevinecem =))
#23 - Mart 08 2010, 11:00:13

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Laaaan böyle aramak olmadı elalemin telefondan kısacık ama önemli olanı dediiiim merakı gitti.
mucuk mucukluyorum çokça burdaaaaaan.

göynümün teki :Ç
#24 - Mart 08 2010, 19:03:08

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Aşkım kabardı yine yazacağımmm.
Hani 1hafta kaldı ya sınava hani bizim için çok önemli ya, hani başarmamız gerekiyo ya. Umarım istediğimiz gibi olur beraber oluruz istediğimizi yaşarız be askitom.

Evler yansınnnnnnnnnnnnnnnnn sen gelmiyosan evler yansın nası kıydın banaa
Hain karı aşık etti :Ç
#25 - Nisan 04 2010, 01:05:11

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Üye:

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.