Alternatifim Cafe

İbrahimler yok, Ferrari kadroda

Discussion started on Beşiktaş

Beşiktaş, Vikingur ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi ikinci ön eleme turu rövanş maçı için Faroe Adaları'na gitti.

Siyah-beyazlılar ilk maçta 3-0 yendikleri Vikingur ile oynayacakları rövanş maçı için Kopenhag aktarmalı olarak Faroe Adaları'na uçtu.

Teknik direktör Bernd Schuster, ilk maçta ilk 11'de oynattığı İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez'i ikinci karşılaşma için Faroe Adaları'na götürmedi.

İlk maçta 18 kişilik maç kadrosuna alınmayan İtalyan savunma oyuncusu Matteo Ferrari ise rövanş için kadroya alındı.

Schuster'in 22 Temmuz Perşembe günü Toftir Stadı'nda oynayacakları maç için belirlediği kadroda şu oyuncular var:

Hakan Arıkan, Cenk Gönen, İsmail Köybaşı, Matteo Ferrari, Tomas Zapotocny, Fabian Ernst, Ricardo Quaresma, Tomas Sivok, Uğur İnceman, Rodrigo Tabata, Bobo, Erhan Güven, Matias Delgado, Mert Nobre, Onur Bayramoğlu, Necip Uysal, Ekrem Dağ, Nihat Kahveci.

Kafilede kulüp başkanı Yıldırım Demirören, futbol komitesi başkanı ve asbaşkan Serdal Adalı ile futbol komitesi üyesi Cengiz Zülfikaroğlu da yer alıyor.

Toftir Stadı'nda TSİ 21.00'da başlayacak karşılaşmayı Finlandiya Futbol Federasyonu'ndan Mattias Gestranius yönetecek. Gestranius'un yardımcılıklarını Mikko Alakare ve Marko Hanninen yapacak, dördüncü hakem Antti Munukka.

Beşiktaş, Vikingur'u elemesi halinde UEFA Avrupa Ligi üçüncü ön eleme turunda Çek Cumhuriyeti'nin Viktoria Plezen takımıyla karşılaşacak. Muhtemel eşleşmede maçlar 29 Temmuz ve 5 Ağustos'ta oynanacak.
#1 - Temmuz 22 2010, 13:39:51
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.