Alternatifim Cafe

Fi dizisiyle ilgili güncel haberler

Discussion started on Tv ve Diziler

Merhaba arkadaşlar,
Fi adlı diziyi izlemeyeniniz yoktur heralde artık. Çünkü nasıl ki gezi yazıları bloglarında çok gezilen bir yeri herkes biliyorsa, bu dizi de dizi dünyasında öyle:)  Türkiye’nin ilk online dizisi olan Fi bayağı ilk sezonla esti gürledi biliyorsunuz. Bu Hikâyenin Sadece İnanılamaz Tarafları Gerçektir.” Sloganıyla ilk anda merak uyandıran dizinin oyuncu kadrosunu da inanılmaz bir dörtlüden oluşuyor. Saplantılı bir kişilik olan psikoloji hocası Can Manay karakterini Ozan Güven; işine tutkulu bir dans okulu öğrencisi olan Duru karakterini Serenay Sarıkaya; müzik konservatuvarında akademisyen olan ve öğrencisi ile aşk yaşayan Deniz karakterini Mehmet Günsur ve yaptığı bir haber araştırması ile bir anda hayatı değişen, inatçı gazeteci karakterini ise Berrak Tüzünataç canlandırıyor.
Ama son dönemlerde Serenay Sarıkaya nın diziden ayrılacağı yönünde sinema haberleri çıkmıştı. Ben inanmak istemedim. O kız dizinin bel kemiği. Ama açıkçası bilemedim :) Başarılı bir pazarlama stratejisi izleyip, bu başarıyı devam ettiren bir yapım olan “Fi” ülke sınırlarını da aşmayı planlıyor. Birçok konu da ilkleri yapan dizi, aslında farklı birçok sektörde hem hareketliliğe sebep oldu hem de eminiz kafalarda farklı ışıklar yaktı. Yeni bölümlerde ne olacağını merak ettiğimiz kadar bu taze ve etkileyici stratejilerin daha nerelerde kullanılabileceğini görmeyi dört gözle bekliyoruz. Biraz uyuz da oluyor insan izleyince. Neyse yeni haberler aktaran siteler olursa bilgi verin. 
#1 - Ekim 11 2017, 12:37:52

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.