Alternatifim Cafe

||Hybird Char Yapılandırma||SİLKROAD ONLİNE||

Discussion started on Popüler Multiplayer (Network) Oyunlar

ALINTIDIIIIRRRRR

Öncelikle bu konuyu açıyorum çünkü aşağı yukarı bu char yapılandırması hakkında bilgisi olan pek Silkroadçı yok.. Neden sizde öğrenmeyesiniz ki sizin gavurlardan ne eksiğiniz var  nese anlatım bölümüne geçeyim.....

Öncelikle bi char açıyoruz sıfırdan kesinlikle elimize alıcağımız silah ya spear sınıfı olacak ya da sword sınıfı olamalıdır... statları + 2 int + 1 str veriyoruz hiç aksatmadan ve değişik statlar vermeden bu statlar verilmeli.. Genellikle bu charlarda el yakma "light" olarak açılır tercihinize bağlıdır isteyen cold, fire da açabilir ama önerim light niye derseniz onunda açıklaması gelicek..

El yakma olayıda tamamsa Skillere geçelim en önemli ve Sp farm gerektiren bölüm burasıdır...  Skillerimizi Spear kullanıyorsak Heuksoul, Sword kullanıyorsak Bacheon olarak vericez... Sonrasında kesinlikle Bufflarımızı en üst seviyede tutmalıyız bu şart ve 30 lvl olduğumuz zaman nükleri kesinlikle açmalıyız zaten film burda kopuyor beyler  neden derseniz artık hem Spear & Sword' umuzun Heuksoul & Bacheon Skillerini kullanıyor ve nük atıyor olacaksınız.. şimdi diyiceksiniz ki nükler çok zayıf vurmaz mı hayır vurmaz çünkü başında da dediğim gibi +2 int veriyoruz ve mag. attackımız orta derece oluyor dolayısıyla nükler hatırı sayılır dam.lar veriyo ve bunun üstüne + 1 str eklediğimiz zaman neden heuksoul skillerimizi verdiğimizi umarım anlamış olursunuz... demek istediğim +2 int ile hem spear&sword'un mag. attack bölümünü kullanmış, + 1 str vererekte Pyh. bölümünü kullanmış oluyoruz.. bu arada +2 ınt el yakmanızında gücünü çok yükseltir mag. gücü verdiği için..

Çoğu kişinin aklında  oluştuğunu tahmin edebiliyorum "yaw bu char pvpler de hemen yatar hocam??!!" genellike herkes pvplerde çok güçlü olmak ister işte size bu noktada tavsiyem şudur; Spear char açıp Heuksoul bölümünün sonunda ki HP artıran sabit skillimizi de açamamız gerekir bu gerçekten çok iyi bir avantajdır ve bununla beraber itemlerinizde + ınt ve + str bulundurmayı sakın unutmayın... Hepsi bu kadar

Beyler bu char yapılandırması dandik olsaydı sizinle paylaşmazdım inanın bana.. hele ki birde spear kullanan hybird charlar 58'de ki 2'li aptallaştırma skillini açtıkları zaman karşısında duracak char tanımıyorum ben (pvp esnasında genellikle önden nük atılır [skill olarak tek nük açmanız yeterlidir] hemen akabinde kalkıp kafasına vurma ve ya geri tepme skillini basmak yeterli, bu kombinasyon kendi lvlnizde herhangi bir charı rahatlıkla yatırır)..

Hala bu yapılandırmaya kanı ısınamayanlar için şunu söylemek istiyorum; Düşünsenize bi Full STR char bile Full İNT char karşında 3-4 nüke duramaz, Full İNT charlar için STR'yi karşılaştırmıyorum bile   Ve siz bu bağlamda bir char yapılandırdığınız zaman bu iki avantajıda her yönüyle kullanabiliyorsunuz, şimdi baştan bi değerlendirin sizce hangi char hem sağlam bir nükenin hemde sağlam bir heuksoul skillinin karşısında durabilir..

Biliyorum çok uzun bir anlatım oldu ancak çoğunuz böle bi yapılandırma hakkında bilginiz olmadığı için detayına fazlasıyla girdim.. Umarım bu anlattıklarımı yeni charlarınızda uygularsınız inan ki pişman olmayacaksınız amacım türklerinde sağlam charlara sahip olmasıdır.. 

Teşekkürler..
#1 - Aralık 05 2006, 17:23:00
İmza kural dışı.

yanlış bilgi veriosun eğer okçuysan pacheona glavıecı ısen heuksala
#2 - Nisan 02 2007, 17:35:31
EDİTORED By ѕнα∂σω кιηg

bilgilendirdiğiniz için saol...
#3 - Nisan 19 2007, 19:00:57
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

Arkadaşım Yanlış bilgi veriyorsun bide amacın türkler,n charlarını güçlerndirmek charları batırırsın Sword Blade kullanıcaksan bicheon na Spear Glavie kullanıcaksan heuksal'a bow kullanıcaksan pacheon na vericeksin bide onun adı elyakma değil imbue ve 2 int 1 str re verilmez 2 str 1 int verilir hybrid chara light hybrid charlara iyi değildir kesinlikle fire mastery kullanılmalı böylece hem güçlü hem sağlam vurursunuz çünkü fire ın magical damage i fazladır böylece physical damage ile magical damage ci dengelemiş olursunuz ve buffları da 50 ye kadar artırmamalıyız attack skilleri ne vermeliyiz arkadaş yanlış blig verme alntıyı oku da öyle ver  :ban :ban &o :vur :vur :vur
#4 - Temmuz 16 2007, 16:04:42

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.